Moram nekom da se izjadam :((

  1. Danas sam sa drugom pojeo celo pile i kilo krompira i sve to zalio sa kilo i po piva. Sa sve salatom. A kao pazimo na liniju :)

  2. Boli me glava ceo dan, kad sam došao iz škole spavao sam ko konj 4 sata i kad sam se probudio još me bolela. Sad serem ovde jer ne mogu da zaspim... joj vidi kikiriki ispod stola!

  3. Mene zvali za reklamu za Nikšićko, nego me muka da me narod gleda na TV i onda da me smaraju, a ja da se stidim, pa se nadam da ću da pobjegnem neđe u masu tamo, da se ne vidim, ali da mi daju pare, a opet ako budem dolazio na okupljanje možda neću stić' tamo u pm... i onda kurac pare...

    A drugi problem mi je što ne znam oće li se majka moje đevojke smilovat' da je pušti ili misli da joj muda svežem u čvor....

    Električaru, ja ne bih ni dunuo u njega, pravo da ti kažem

  4. Stigla me je losa karma ove definicije (Smrduljko nije bio moj telefon) - prosle nedelje sam sa kesom za smece bacio i svoj telefon u kontejner. Srecom, zasijao je kad je upao, pa sam ga primetio. Jos jedna srecna okolnost je da sam telefon bacio u obican kontejner na vrhu ulice, a ne u onaj ogromni sa pedalom na dnu ulice, pa sam ga lako dohvatio, a nije se ni isprljao. Svejedno, popizdeo sam koliki sam debil, da moram da kopam po kontejneru zbog svoje nepaznje.

  5. Počeo sam da se kockam.

  6. predraže, avaj. to ti je đavolja rabota.

  7. Pa zato sam, Kris, i došao na ovu temu :)

  8. Ништа што буксна не мож' да реши!

  9. Baba u busu se, sto zbog moje debele stomacine sto zbog siroke tunike, istripovala da sam trudna i zamolila neku devojku da mi ustane.

  10. a ja moram reći da tugujem za svojom partijom.
    danas je malo falilo da skočim u mutnu moravu.

  11. Kako vlas' o'ma promeni čoveka :)

  12. aj ćuti, tebe su pare promenile :D
    ja se emotivno vezala za sovjete.

  13. Baba u busu se, sto zbog moje debele stomacine sto zbog siroke tunike, istripovala da sam trudna i zamolila neku devojku da mi ustane.

    meni se to redovno desava, ticu i uzivaj. em ti ustaju ljudi, em mozes da se vozis za dz (trudnice ne placaju) :P

  14. Predražinjo

    Počeo sam da se kockam.

    A ja vidim ti malo, malo pa postuješ na temi kladionica...

  15. meni se to redovno desava, ticu i uzivaj. em ti ustaju ljudi, em mozes da se vozis za dz (trudnice ne placaju) :P

    Pa sve to ok dok se ne nadjem u busu sa mamom, tatom ili tetkom, srcka bi ih udarila.

  16. RD, ćuti, za sad je još uvek pod kontrolom :)

  17. Zato ja ni ne pomišljam da počnem, poznajem sebe - kockar u najavi!

  18. RD, ja sam onda očigledno tek počeo da spoznajem sebe :)

  19. Svaki put kada uđem na temu "Podijeli sa Vukajlijašima", razočaram se što nema nekih čokoladica, kolačića, sladoleda ili makar ratluka.
    Kao ono kada iz dokolice deset puta dnevno odeš do frižidera da vidiš da se slučajno nije pojavilo nešto novo i razočarano zatvoriš vrata...pih, ništa slatko!

  20. Ja baš suprotno, prepostavljam da su neka hvalisanja ili kukumavčenja oko mizernih stvari, sve se plašim videću da je nekome bolje od mene i poželeću nevoljno da komšiji crkne krava. A nisam takva. Ne krava, osoba.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.