Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ada imaš kad, vazda si na vakat, samo kad je nađeš nemoj ovako
    http://www.youtube.com/watch?v=nc1X9lOPWsU

  2. super je kad se zaljubiš pa čak i kad te ona jebe kao majmuna. mora malo da se udara glavom u zid,jbg

  3. Nije da se nešto žalim, ne fali mi ništa ni ovako, čak naprotiv, al' zanimljiva mi je ta pojava...

    Pazi, ja imao dugo đevojku, i mi raskinuli, posle toga ja kao patio nešto, i onda bio sam, i imao mnogo đevojaka, ono smuvamo se, i odma' im kažem JA NEĆU ĐEVOJKU, ili ono seks na jednu noć i to je to, i meni to bilo banja, i onda mi naleće ovaj idiot, mislio sam da neću moć', da će mi bit' dosadno i da ću se osjećat' ka' da imam neku obavezu, ali evo nije, baš mi je banja

  4. Ma ja sam težak tip, mene ne pogađa ništa, slab sam sa iskazivanjem i primanjem emocija. Zvali su me Limeni....

  5. E da znaš kako ja iskazujem ljubav, sve bi ti bilo jasno...
    http://vukajlija.com/kad-trepne-promaja-te-ubije/303487 bukvalno.... Znači ništa fino, niđe veze, ali dobro, oni su me navikli svi ovakvog

  6. CARO u dupe te ljubim..... lololol videcemo se veceras, juuupiiiii....

  7. bravo caro! javiću ti se ja za probleme, ne brini, ako nisi mnogo skup!!!lololo

  8. Nema veze sa temom ali moram da vas pitam, pošto nikako da ukapiram, a to verovatno ima veze sa tim što sam glup : Kako da u defki obeležim drugu defku, da piše žutom bojom?
    Ako mi neko može reći bio bih mu zahvalan :)

  9. Imaš objašnjenje kad postavljaš definiciju gledaj malo:)

  10. Hvala Dule, nisam ni čitao objašnjenje, kao što rekoh verovatno sam glup :)

  11. Pre neko veče igram poker i pored mene sedi neka riba. Ja tu šnjom počnem neku spiku, ovo ono... I ne znam kako mi dođosmo do toga da joj pokažem kurac. I šta ću, moram kad sam se kurčio. Izvadim radašina, ona lepo proceni, sve to u redu, kad oćeš kurac. Primeti diler da sam joj pokazao i pošto u pokeru postoji "Show one, show all" pravilo, tj. ako pokažem jednom igraču karte, moram svima. Međutim, kasno saznah da se to odnosi i na kurac.

    I onda sam morao da ustanem, popnem se na astal i svima pokažem. Ne bi ni to bio problem da jedna starija gospođa nije imala srčanih smetnji koje su se naglo pogoršale prilikom mog zamaha.

    Nikad sebi oprostiti neću ako se ne izvuče.

    Izdrži gospođo, ako me razumeš!

  12. Hahahahahahahaha, Tulum ludak

  13. Tulumbac covece nisam se ovako smejao od kada sam cuo vic o konanu i tegli :D

  14. Smrdu mi noguve toliko jako i često da je to katastrofa. A toliko mi je mrsko skinuti čarape, a o pranju da i ne govorim....

  15. 10 jebenih sportskih programa na usranoj kablovskoj i da niko ne prenosi f4 jadranske lige

  16. Пробај неку црногорску.

  17. Prespavala sam apsolutno ceo dan.
    I'll kill myself.

  18. Fala trute evo našao na rtcg

  19. Tulumbac covece nisam se ovako smejao od kada sam cuo vic o konanu i tegli :D

    Kako ide taj vic?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.