Moram nekom da se izjadam :((

  1. nece devojka da me pusti da idem na skup

  2. nece devojka da me pusti da idem na skup

    pa,povedi i njuma.

  3. Umorna sam k'o dupe.

  4. pa,povedi i njuma.

    i sta ja onda da blejim ceo dan. necu da je lazem samo cu joj reci ne istinu :)

  5. pajko,ne kapiram buraz.ahahah.

  6. salim se videcu da je povedem

  7. pa,povedi je,kaj da ne.ja ako dolazim,dolazim s čovekom,ako se nakanimo.

  8. ma s' obzirom da ce biti gomila dece neznam kako ce joj biti i nije bas ljubitelj vuke jer je zapostavljam konstantno :)

  9. mhm,pa,nađite neki srednjak:)

  10. znaci takva je situacija potrudis se vece pre okupljanja i sve ok?:)

  11. ne znam ja koje su vaše metode i koji bi njoj trip bio okupljanja,ali potrudi se-pa vidi,lololo.

  12. ocu pocinjem jos veceras :) odoh da radim izrabljuje me svojom magistraturom al cu da naplatim sve zna se...:)

  13. Ој, отпадоше ми ноге.

  14. moj život je tako tužan... šta ja upravo sda preživljavam, to je strašno... gledam pomorandžu kako se polako suši i truli, jer je ja nisam pojela na vreme... i sada je nejestiva.... moraću da je bacim... ne pokušavajte da me utešite... neutešna sam...

  15. Jadna ti, pile moje, pa kako ćeš da nastaviš dalje!? :'( Hoćeš li skupiti snagu?

  16. ne znam peki.... pala sam u disperziju.. deprofeziju... depresiju... kako se kaže... neću više nikad pomorandže gledati istim očima... izvućiću se nekako... kao ptica peniks iz pepela... :briznula u plač:

  17. Mora da si imala težak život pa te je to sve sad stiglo. Ta pomorandža dok se suši te podsjeća na tvoj život, kao mene, a to što ne možeš da je pojedeš je isto kao što ne možeš da utičeš na loše stvari u životu. That's so sad. Ne tješim te ali želim da znaš da nisi jedina. Drži se!

  18. hvala mico, to mi znači... :plače ko kiša, suza suzu stiže:

  19. Ја... Моја прича је веома потресна. Отац је оставио мене, мајку и две сестре. Отишао је, мајка нам је рекла да га је згазио виљушкар. Дани су пролазили, мајка је полако губила разум. Били смо без динара, а она је радила као спремачица у кладионици ''Сингл''. Претила је да ће се 'беси. Ми бисмо увек плакали када она то каже, деца, још ништа не знамо. Тада је мајка почела да пије. Долазила би пијана кући и малтретирала сестре гурајући им четку за ципеле у вагину. Ја сам то све гледао, надајући се да иста четка неће завршити у мом чвабалу... Наставићу касније, сада једноставно...не могу.

  20. Схватио сам да је моја породица алкохоличара.
    Синоћ сам се напио као никада дошао кући пробудио се јутрос рано да пијем воде а видим мој ћале већ пијан на рано јутро, отишао сам да спавам пробудио се и онда сам угледао свог брата са ћалетом како циркају ракију обојица земља зрак, затим сам им се придружио кажу клин се клином избија(ал' остаје рупа) и сада сам овдје са вама.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.