Moram nekom da se izjadam :((

  1. skočimiš, nema šanse brate, zapalila za bg već danas kod rođake neke... samo da je ne iskvare beograđani. :( šta da radim posle, JEBEM TI RASPUST BREEEE!

  2. pa mare, kad bi videla kako patim ovde, odmah bi me šutnula... žene oće neku budalu koja će da ih maltretira po ceo dan i da ih bije, možda se varam ali tako mislim. :D

  3. odoh sad da spavam a sutr akd se probbudim ima da se smejem kolko sam bio jadan :((

  4. Alien, ovo je mnogo fino, opuštajuće....

    Само што код мене буди нека другачија осећања, али то је већ нека сасвим друга прича...

  5. hoće još neko da se izjada? mene sramota više, pomisliće neko da sam težak patetičar i da kukam za devojkom ko neka pička

  6. Neće da joj skine nevinost, nego će da je odvali od kurca, lololo

  7. 15' 1 - 0 M. Tudgay
    21' 1 - 1 M. Oakley
    73' 2 - 1 R. Earnshaw
    74' 2 - 2 D. Vassell

    НЕ ВЕРУЈЕМ!!! ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

  8. nemoj tulume, plakaću, majke mi. :(

  9. Što ja znam da utešim čoveka, haos...

  10. ТРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ДВАААААААААААААААААААААААААААА

  11. ma ko je jebe, ne zna šta gubi ako se spanđa sa nekim seljom!!!

  12. ne znam o čemu je reč, al' ako te voli ili nešto tog tipa, nemaš razloga za brigu :)

  13. Murinjo isto mislim, ako se smuva sa krelcem, nek se tera..Nešto slično je i kod mene..

  14. tako je alene, sram da je bude, neka mi se ne javlja više!!! ja sam jedno dobro dete i zaslužujem samo najbolje! :ti takođe:
    hvala kristin

  15. Uzmi hloroform i ako znaš gde živi ona je samo tvoja lol

  16. Имам геј компјутер...

  17. Опекао сам се на ринглу а нико неће да љуби да прође.

  18. žiga me glava i krećem da se razboljevam,a moram da budem savršeno zdrava i budna narednih par dana.

  19. marija de...preventivni brufen je lek.

  20. e,znam,nemam ih više,oni rade,drmnula panadol,ali mogu 5 tih sranja da drmnem i ništa,ne reagujem na lekove.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.