Prijava

Tema je otvorena zarad poboljsanja edukacije clanova foruma mozete pisati i sopstvena iskustva.

Prelezao sam sidu, ko zeli vise informacija neka mi se obrati na pvt.

Ko želi sidu mogu da mu nabavim za male pare.

jeri saljem ti pvt nego bojim se da mi ne preneses klice)

Stidne Vaši

Stidne vaši su pronađene u stidnim dlačicama ljudi, odakle i potiče njihovo ime. To su maleni insekti čija je veličina reda milimetra, hrane se ljudskom krvlju i veoma brzo se razmnožavaju. Iako stidne vaši uglavnom žive u genitalnoj regiji organizma, u okolini penisa ili vagine, ponekad mogu biti pronađeni i u ostalim regijama, kao što su brada ili dlake ispod pazuha, pa čak i na obrvama i trepavicama, kosmatom delu grudi ili na delu glave obraslom kosom.

Pa rekoh da sam prelez'o, mogu da ti posaljem antitela na pvt ako 'oces.

Ako si voljan molio bih da svoju terapiju podelish sa ostakom foruma

Ja sam gledao dokumentarac, dobrovoljcima su stavljali na stomak stidne vasi, vaske i ne znam koje jos vasi...stidne su krenule nanize, vaske su krenule navise. Instikti kod insekata, cudna neka stvar.
Tako da su stidne vasi uglavnom perverzne, nemoj da siris dezinformacije sa vikipedije.

Ne mogu sa svima da delim terapiju, moram prvo da zastitim patentna prava.

Zanimljivo da ako ukucate u google images pedicolus pubis pojavice vam se brdo slika bjelog dugmeta

Ovo je stoput gore, stoput crnje nego u Nisu
kada sam u vojsci fasov'o trisu
veseli Bosanac zagriz'o, zagriz'o na mamac

Pediculis pubis
pediculis, pediculis pubis

Pranje 70% alkoholom posle seksa. Jes da malo pece ali je efikasno. Al' za vaske pretpostavljam da nije efikasno, tu treba nesto jace. A ovo sa alkoholom je dobro za sve bakterijske i gljivicne bolesti, pa hlamidije i mikoplazme. Za visrusna oboljenja kao sto je herpes i kondilomi isto nisam siguran.

Pranje 70% alkoholom posle seksa.

ХАахахаххаха!
Улепша ми дан! :))

Dezinfekcija devojke brenerom pre koitusa :)

Devojku ne možeš dezinfikovati ni absintom. Ima tu mnogo rupica i zavijutaka :)

Dzimi samo pazi da se ne opeces alkoholom, bolje smanji na 50%.

ЈА иначе користим онај индустријски од 96%. :))

Benzin, ljudi, benzin... Prvo ga dobro istrljate, a onda kresnete. Mislim, upaljač :)))

I Jan Palah koristio Munov recept, pa je sada legenda. Drzacu se ja alkohola (70%) i bez sibica. Pece dovoljno i ovako.

ЈА ЈЕБЕМ!

А у курац, истекло ми време за јебање одо дучим.

Ja jednom dobio hlamidiju. Nafato neku dobru pičoku na nekoj svadbi, nije nosila gaćice al' je očigledno nosila hlamidiju. A ja nisam nosio zaštitu.
Ne prođe mjesec dana kad ja tamo a ono međutim: probudio me neugodan bol u desnom mudu. Nisam pridavao značaja - rekoh malo sam ga dokačio pri spavanju. Bol nije prestajao čitav dan. Odem u vc - peče k'o munje da pišam. Skontam ja tada da nešto ne valja jer sam već preležao triper pa sam mislio da je opet on u pitanju.
Sutradan se pojavim kod doktora, odradim testove, neke brisove, tjelesne tečnosti, kurce-palce. Pozitivan na hlamidiju.
Dobijem terapiju, nekih 20 dana kljuk'o te antibiotike...
Zasad sam negativan. Redovno idem na kontrole jer kaže doktor da je to vrlo zajebana i teško iskorjenjiva boles'. Lako se vraća i mora se držati pod kontrolom. Nisam još radio testove sperme koji su obavezni poslije hlamidije jer postoji rizik da se ostane afertilan.

I od tada obavezno mećem prezervativ.

Skoro mi je doktor rekao da sumnja da sam pozitivan na hepatitis B, htio sam da se ubijem dok nisam dobio nalaze krvi: negativan! URAAAA!

Izbjegavajte rizična seksualna ponašanja. Mogu vam se obiti o glavu kada budete planirali porodicu.