Prijava

Nije mi jasna ova tema uopšte. Šta bi trebalo, da svako dođe i da ispriča od čega je sve bolovao, kako se lečio i koji su propratni efekti? Hvala lepo, sve to piše kod mog doktora u kartonu, ako neko to treba da zna to smo ja i on.

Ako bi trebalo govoriti o nečemu, to je ZAŠTITA od polno prenosivih bolesti. Znate šta je kondom, jelte? Super. Koristite ga i nećete imati potrebe da pišete niti da pitate o polnim bolestima.

Ako bi trebalo govoriti o nečemu, to je ZAŠTITA od polno prenosivih bolesti. Znate šta je kondom, jelte? Super. Koristite ga i nećete imati potrebe da pišete niti da pitate o polnim bolestima.

Ето, дебело грешиш.
Управо зато и постоји ова тема. ЗАБЛУДА је да је кондом решење за све, да се разумемо.

Uputi me onda ovako neuku, za šta to nije rešenje?

Пратите мој савет и мој начин живота и нема фрке!
Јебите само на вукајлији или неком другом сајту - мада то теже јер овде могу да кажем ЈА ЈЕБЕМ!!!!
Не имајте (каква конструкција!) полне односе било с ким.

Енде
Фин

Нисам рекао да си неука. Кондом није заштита од свих полних болести, једноставно.
Једна од њих је ова о којој написах подужи пост на теми.

Messalina, na forumu pisemo o svemu i svacemu- gde volimo da se jebemo, kako bismo pojeli govno, sta sanjamo, sta volimo da jedemo, gde smo rodjeni, kacimo fotografije...ne razumem zasto ne bismo i o oovme pricali. To nije nista sramotno. Ne verujem da se neko od nas ne kupa, pa kao da zavlada sumnja da je bolestan zbog toga.
Dobro je procitati svacije iskustvo. I nije tacno to za kondom u potpunosti. Na primer infekcija kandidom ne mora da se javi kao posledica seksualne aktivnosti. Mada, za vecinu polnih bolesti si u prvau, resenje je kondom.

Кондом није решење за полну болест нејебице. За то треба и коном и још неко...

Кондом није решење за полну болест нејебице. За то треба и коном и још неко...

ЉОЉ

katja, javi se u pvt, pa da odemo na pivo :D

EDIT: Ja bar pročitam sve, i ne trolujem. Nisam znao da je katja iz NS.

Lepo opereš ruke pre seksa i nikakvih problema nema.

E Džimi, da te pitam, pereš li kondom pre jebačine? :)

@Džimi: Ok, s tim se slažem, konkretno kondilomi se mogu preneti i tako, mada su male šanse. I jeste zajebano i kondom ne pomaže, moja greška.

@Katija: Lično tvoja priča je vezana za gljivice i bakterije. Ok, oni su sastavni deo vagine, jednostavno ponekad počnu da se umnožavaju i tu kreću problemi. Džimi je pričao o pregledima koje je vršio MISLIVŠI da ima kondilome. Hoću reći, smatram da ljudi koji su zaista prošli kroz turturu lekarskih pregleda, intervencija, lečenja tih sranja koja se kače, zaista nemaju potrebu da otvaraju dušu i polemišu o tome, a naročito ne na forumu na kome se sve teme, više manje pretvaraju u spemovanje, trolovanje, zajebavanje, izdrkavanje etc. Moj lični stav.

EDIT: Pročitah komentare između Katjinog i mog i upravo opravadah sve ovo što sam rekla. Ovakvim likovima neko da iznosi svoje probleme?

E Džimi, da te pitam, pereš li kondom pre jebačine? :)

Само кад купим полован на бувљаку.

Hoću reći, smatram da ljudi koji su zaista prošli kroz turturu lekarskih pregleda, intervencija, lečenja tih sranja koja se kače, zaista nemaju potrebu da otvaraju dušu i polemišu o tome, a naročito ne na forumu na kome se sve teme, više manje pretvaraju u spemovanje, trolovanje, zajebavanje, izdrkavanje etc. Moj lični stav.

Е, видиш, ја баш мислим да је то корисно. Ако неко напише кроз какве је све тортуре прошао (као Скочимиш нпр), то онда мало утиче на људе да буду опрезнији.

Katija,izgleda da te polne bolesti haraju NS-om...meni pre par godina jedna ziteljka tvog grada podarila triper,bas sam bio fino iznenadjen! :) Sad muku mucim sa tom candidom,pojavilo mi se od antibiotika(pio neka dva za zub),i bogami vec godinu dana vucem,mazem,pijem,ali se konstantno vraca,pogotovo kad imam sex bez kondoma,a posto ima stalnu partnerku,onda je zajebano...Imao sam jos par neki stvarcica,sreca kondilomi i sida su me zaobisli...za sada.. :) Tako da ako neko zna kako da se resim ovog sranja na malo duzi vremenski period,neka javi! :D

Бвлдга, јес' ти онај мали што рече да му се кокс није свидео? ЛОЛОЛОЛОЛОЛ, иди пали неког другог :))

Бвлдга, јес' ти онај мали што рече да му се кокс није свидео? ЛОЛОЛОЛОЛОЛ, иди пали неког другог :))

Hahahahah...Sestre mi rodjene,ali sam se zaljubio u pecurke! Pa ih gajim i na kari sada... :DDD

@bvdlga: Da si žensko, preporučila bih ti vaginalete :) ali ovako, daj mu ga malo po jačanju imuiniteta. Kandida može da nastane i od čistog stresa, a obično jačanje organizma može da je ukloni. Dakle, optimalna kombinacija je: Mast neka (verovatno si već koristio) i zdrav organizam. NO STRESS!

pojavilo mi se od antibiotika(pio neka dva za zub)

pa koliko si to dugo pio...to je sigurno pad imuniteta...a postoji i urodjena osetljivost prema Candidi, genetska, na sve si otporan sem na nju...Da se pravim malo Haus :)

Pio sam jedno 10 dana,2 nedelje sigurno te dve vrste,i tad mi se i pojavilo,pa otisao kod urologa,on mi rekao isto to,pad imuniteta,antibiotici tamo vamo,dao mi kremu,ja mazao,proslo,medjutim konstanto se vraca..pa ja namazem,pa nestane...pa se vrati,pa ja namazem,i tako... :) Hvala u svakom slucaju! Jescu manje kokica,cipseva i tih sranja,jescu povrce i trcacu svaki dan! :D

Jescu manje kokica,cipseva i tih sranja,jescu povrce i trcacu svaki dan!

Taj rad!
Ako to ne uspe, uvek postoje jaci antimikotici :)

I da šikaš koks, ščuo?