Prijava

Da, oni su modovi pa ne smeju da se sprdaju. Sram ih bilo! Oni nemaju dušu!!! Ma sve to na kolac.
Meni je fora bila dobra. I iz aviona se videlo da je fora.

Kako se iz aviona videla da je fora??...takva fora je vec bila jednom na ovom sajtu..(iz ove perspektive...u blazenom obliku)...recimo sad da je vukajlija jedna mini drzava...i sad...pojavi se neki ludak na ulici i pocne da se dere...LJUDI RAT...svi bi rekli da prica gluposti....a ako se pojavi predsednik na tv i kaze....LJUDI RAT...to je vec malo..zajebanije..

Mi svi ovde trolujemo, i sprdamo se, i pravimo sranja, i pravimo fazone, i šta nam fali? Bilo ko da se zezao drugi ne bi bilo ovakve halabuke. Šta, el su vanzemaljci? Mi vs oni?
Sajt je zajebancija. I previše ga ozbiljno shvatate. Svi ste sad Svetlane Bojković!

mi ovde svi trolujemo sa drugim stvarima..religijom...navijacima...muskarci vs. zene..itd..banovan bude onaj koji troluje da je neki od modova picka..itd...sajt jeste zajebancija..al osim ceta.na ovom sajtu ima i ozbiljnih tema...

Ako nećete crni humor, i možda psovke, i prozivke na svim mogućim nivoima, postoji žikina šarenica. Jebiga, ko se uvredio, uvredio se, ljudi su uputili izvinjenje. I gotova priča...

"ubio sam ti pola familije, silovao psa, odneo tv iz kuce, i kresnuo ti zenu....izvini brate".
"ma nista..nema frke"

I btw poslednjih sedam dana se i ovako ništa na sajtu ne dešava, sinoć je baš bila sprdačina za promenu. Samo da su svi malo mućnuli glavama i nastavili sa forom bila bi vrhunska.

a zamisli da nije bila fora...ovo ti dodje ko zemljotres pre neku noc...do jaja zemljotres..nesto se desava u srbiji...pitaj poginule...

poenta je ko i kakve posledice treba da snosi...

Таман кад помислим да је на овом сајту досадно, излети нешто ново... звао сам Сандокана да модовима баци бомбу на гајбу...

http://www.youtube.com/watch?v=gJZ0xZuW7mw&feature=related

Stvarno bih želela da pročitam sve ovo i da odgovorim, ali jebiga idem sad u grad. Što i vama želim. Manje biste se nervirali oko sprdnje.

Stvarno bih želela da pročitam sve ovo i da odgovorim, ali jebiga idem sad u grad. Što i vama želim. Manje biste se nervirali oko sprdnje

pa da te nije mrzelo da citas i predhodne postove, mozda ne bi izjavila onakve gluposti

reper na plejbek, prejako

Jest kao da gledam kako bi mi bilo lepo da sam mod! Nije stvar da ti bude lepo sto si mod, nego je stvar kako ces se nositi sa tim! Mislim da bih ja mogla da se nosim sa tim! Kao sto rekoh prosla sam sito i reseto!

musssache alal ti vera za onaj dugačak post!

Ja ne znam šta je s' ovi Moon-ovi. Prvo http://vukajlija.com/forum/teme/6708 Anne La Moon, pa posle Mr. Moon troluje. Možda 'oće da nam nabiju kompleks od Meseca.

Uz opasku da za Anne La Moon nikad nije dokazano da je trol tema.

Ma bilo je nekih linkovanja o njenoj aktivnosti na nekom sajtu, dok je navodno bila bolesna. Po komentarima se videlo da folira, zaboravio sam detalje.

Sumnjivo jeste bilo, ali nikad 100% dokazano.
Sad sam malo prelistao temu.

Е, и ја сам листала ту тему... Шта је било на крају?

Još smap tema! TROL!
Dobar dan. Dođoh videh pobedih! Neoprostivo!

Jel ima smisla više ova tema? Barem pod ovim nazivom?

Kuš temu bez naslova? Sve je to čudno smešno. Super! Molim? Vadi koču, vadi koču. Đe je lubenica?

Kuš temu bez naslova? Sve je to čudno smešno. Super! Molim? Vadi koču, vadi koču. Đe je lubenica?

Eno ti iza ormara dje si i ostavio!

Де ископа Сотону Панонскога, сунце ти, хахахахахаха.

10 stara kenjate jebote sunce