Prijava

I sve ce se zavrsiti kao da se nista nije dogodilo.

Sledeći put kad neko stvarno rikne, trebaće nam izvod iz knjige umrlih da bismo poverovali. :P

Dobrivoje na definiciju 'Zvezde' - JUCE

Ovu definiciju sam ocenio odavno. Sada sam se ulogovao samo da ostavim komentar i popricam sam sa sobom.

- Moze li covek nesto da oseti unapred?
- Naravno da ne.
- Pa kako je nastala ova definicija?
- Mudroscu. Mudrost uvek deluje kao predskazanje.

Definicija mi se zaista svidja. Bog i moderatori su svedoci da sam je ocenio jos letos.

Um... Autor teme nije mislio šta će biti danas...

Za sve nas koji smo naivni i glupi pa smo pomislili da je ono od sinoć istina

A sinoć se ništa nije desilo...
Jel se to samo meni čini, ili ovo sada strašno podseća na fejs?

Moderatori vi ste najobičnija govna i dalje ne mogu da verujem šta ste uradili na sajtu koji je služio samo za zabavu. Da se nosite u pičku materinu!

A Džimi je rekao na zaključanoj temi nekome da ne shvata zašto se potresao ako ne zna BHa lično. Ja ne nogu da shvatim da je neko toliko retardiran da može da postavi takvo pitanje!!!! Vi ste bre ljudi za lečenje, kretenčine jedne, drhtala sam celu noć, budale jedne. Jeste, baš nemam smisla za humor. Jeste, problem je u meni, a ne u vama, samo to ponavljajte sebi stoko raspala!!!

Banujte me, radite šta hoćete, ali mene bi bilo sramota da sam na vašem mestu, umrla bih od blama što sam izmaltretirala tolike ljude.

Jebite se i vi i vaš humor.

A sinoć se ništa nije desilo...
Jel se to samo meni čini, ili ovo sada strašno podseća na fejs?

Фејз је за ово милосна мајка...

Ckavu, potpisujem! Ne mogu ni ja da verujem koliko im je morbidan smisao za humor.

SVI MODERATORI SU PICKE NAJVECE!!!!
KO OD NJIH SME UZIVO DA SE ZAJEBAVA TAKO?!?!
PEDERCINE RETARDIRANE!!!!

Vidim da će ovo postati tema gde će svako psovanje moderatora prolaziti nekažnjeno... Milina jedna. :)

Za organizatore medalja. Nau ju nou ju ken mejk a difrens. Čestitam. Što više čitam postove, to mi je više smešno.

što se imena teme tiče, prepravite je, to je najmanje bitno ovde...

Ovu temu treba zaključati. Ne davati joj značaja. Ljudi pokazali šta im je kvalitet humora, mi se napalili i to je to.

@aurora NEEEEEEEEE! ovde mozemo psovati modove...(and get away with it)

FUCK YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! (modovima kazem)

Nisu ni prvi ni zadnji što to uradiše. Juče sam mislio, hajd' preteraše, nije u redu. Onda sam skontao, k'o jebe, malo morbidnosti i ceo sajt se digao. Zanimljivo je bilo. Pogotovo čuti kako su se ljudi tresli i plakali i uznemirili kad su čuli da je ovaj otegao papke. A to što mali Afrikanci svaki sat umiru, na to niko ne obraća pažnju? I da je umro, jebiga, ne mereš tu ništa sem stavit' crnu krpu na avatar.

Kako rekoh-to su ljudi koji određuju kvalitet humora na čitavom sajtu?
Tako je meni rečeno da im je posao. I da smiruju strasti i negativne vibracije i vode računa o etici i moralu.

pekky
Vidim da će ovo postati tema gde će svako psovanje moderatora prolaziti nekažnjeno... Milina jedna. :)

Da, da... a samo gledaj kad jedan od njih krene redom, pa pobanuje sve zbog vređanja...

@Stefan kad bi smeli. pa da svi batale ovaj sajt...i odu na urban dictionary! (thriller music)

StefanKostic

Da, da... a samo gledaj kad jedan od njih krene redom, pa pobanuje sve zbog vređanja...

I ja kažem, ali ih je dovoljno Korleone potpalio komentarom da su sa pravom ljuti na moderatore. ;)

Nisu ni prvi ni zadnji što to uradiše. Juče sam mislio, hajd' preteraše, nije u redu. Onda sam skontao, k'o jebe, malo morbidnosti i ceo sajt se digao. Zanimljivo je bilo. Pogotovo čuti kako su se ljudi tresli i plakali i uznemirili kad su čuli da je ovaj otegao papke. A to što mali Afrikanci svaki sat umiru, na to niko ne obraća pažnju? I da je umro, jebiga, ne mereš tu ništa sem stavit' crnu krpu na avatar.

Свиђа ми се како размишљаш у последње време.

Da, da... a samo gledaj kad jedan od njih krene redom, pa pobanuje sve zbog vređanja...

Наравно. Нпр. прво овај:

SVI MODERATORI SU PICKE NAJVECE!!!!
KO OD NJIH SME UZIVO DA SE ZAJEBAVA TAKO?!?!
PEDERCINE RETARDIRANE!!!!

Мисли да је фаца што је направио дупли налог, па с њега вређа. :))