Prijava

"I molim vas da to vise nepotencirate!" :)

Dajte mi čekić i zakucaću ekser! Bjaži! Bolan.

Сви бар знамо да е Џими сељачина!

tako vam i treba, koj kurac trazite na vuki petak vece

mogla bih da potpišem,ali mene je ovo dočekalo ujutru :D

E neaks u vas nasasmarili pa bog!" Crknize svi svi i Rupetuna i Džimi i Ueoš i ja sa njima i s avama svina, jebio nads onaj ko vas nas sastabi! Gomna. Stoks. Sevnimumnjo udri gtome, osvetl,ui mi puteq-1!

Zvao ja coveka malopre... javio se, kaze stvarno umro.

Prede, da vi mene kažete de ima jevtina čokolada, a ne ove gluposti. xD

Samo u snovima, Storma, samo u snovima :)

Pih, a baš mi se ne spava, a jede mi se čokolada! Hamlete, ovo je dilema, a ne ono tvoje!

Jano, molim te, prosvetli me, ko je to banovan?
evo ja cu da ti objasnim, ja sam banovana, trajno.
ne znam zbog kog vredjanja tacno, ja nigde nisam uvredila.
i kako necija osecanja razumes pa ne banujes, a necija, ko nije ni opsovao, ne razumes?
Evo da vidi narod

Мрмунова мама нас је напустила на неко време. Као и маме осталих модератора. А Џимију је отпала мочуга; то је страшније од напуштања чељади од стране њихових мама.
Молимо за тишину и указивање поштовања.
Ja ne znam zasto ovo nije bilo smesno. Meni je bilo smesno. Jel sam psovala nekog? Ne. Jel negde pise u kom smislu nas je ko napustio? Ne. Mislila sam na nesto sasvim deseto. Zene otisle da gledaju tv na primer. A mislila sam na mocugu od kisobrana onu drsku da je dzimiju otpala i mora novi da kupi.

Zasto se primas pa si pomislio na najgore?!

Evo ja jos jednom da postavim pitanje posto mi niko nije odgovorio, zasto sam banovana, i zasto je moja duhovita tema obrisana?
Ovde cu jos napomenuti to da ako se nekome iz ne znam kakvih cudnih razloga nije svideo moj humor, da je tema sluzila i za psiholosku analizu.

Takodje, ako je nekoga zanimalo sta bi se desilo da se obican clan malo zezao - eto odgovora: trajni ban.

Aleksandra, jebem mu misa! Poljskog malog belog!

a zamisli sad stvarno umre i oni vam ne poveruju

Meni je mnogo do jaja što se ovo desilo, jer sam na trenutke pomislio da moderatori nisu takve ljige kakvim sam ih doživljavao i da nije trebalo da napustim sajt zbog njih. Sad ne samo da znam da neki od njih jesu takvi, već ispada da je takav i jedan mog koga sam strašno cenio.

Pošto sam već tu, samo da kažem da bi one koji kažu da nigde ne piše izričito da je umro trebalo da bude sramota, pa šta koj kurac, piše "In Memoriam", "odati poštu", "zauvek napustio"... Ali dobro, bitno je da ste stavili dvostruko shvatljivo "slava mu" na kraju i to potire sve ostalo. Jel da? Jel da?

To što se potresli koznakolikoljudi(uključujući mene, javio mi Straja, a Blek Houla najmanje od svih na sajtu mogu da mislim), koga boli kurac, ko nas jebe kad smo glupi i primamo se... A tek oni od nas koji nisu ni videli obrisanu temu i poverovali drugima na reč... Pa mi smo najgluplji. Svi znaju da niko nikad nije umro pre 70e, svašta s nama pa poverovasmo u ovu glupost.

Ne znam koj kurac sam pisao ovo uopšte, ali kontam da ste ispali tolika govna da sam prosto morao da svoj bes bar malo izbacim iz sebe.

Straji rekoh da me više ne obaveštava makar 5000 članova poginulo od bombe na okupljanju, tako da vas sada i definitivno pozdravljam. Kiss.

Експо, брате, поздрав... А био си цар!

Иначе... Ја сам имао нешто да додам на све речено овде... Приметио сам пар чињеница...

Прва:
Једино се корлеоне од мод екипе јавио и то невезано за тему... Ниједан од ових убер кул духовитих модова није. Није ни закључана тема, иако је било пар сегмената због којих је могла да буде.

Друго:
Невероватна ствар колико постоји подела на нормалне чланове и оне који ће да лижу чмар модовима не би ли и они једног дана били модератори... Именовао бих, али прелистајте тему па ћете сами схватити.

Треће: Никада нико неће моћи да ме убеди да је ово била само једна врхунска зајебанција јер се са оваквим стварима не зајебава... Рецимо кад бих неког од тих супер убер кул духовитих модова позвао неки њихов другар и мртав озбиљан на начин на који су они нама ово саопштили, саопшти да је њихов најбољу друг отишао до пекаре, да ли би се исцимали... или би рекли "е ложиш ме"... Не поистовечујем ово са тиме, али ако виртуелно имаш контакт са неким, младим човеком, и пар убер кул супер духовитих модератора одлучи да се спрда са животом тог истог младог човека, ипак ће да ме дирне, јер он је један млад човек... а много је тужно кад неко умре млад!

Просто се запитајте да ли би требало да све остане не овоме и да ли је нормално ово што сте урадили... толико од фејза!

МОтрам да дсапемјуме!!
ЈА НЕ ЈЕБЕМ!!!!!

Fejzu, za trece- Dzimi je napisao da je Munu i njemu bilo dosadno i da su odlucili da loze ljude da je neko umro.

Ма ко год да је нумро биће му лаклђе тамко некго да је жив овде смен ако није неијкио буржиј... ласка му жемља...

Dotteru, niko nije umro!!:))))

Штета... некомобе би тиолио лашек... Жоивот је сурвов поред људи који нас окдиоружиују...
Сартрр лешп реће... "паклао... тосу другуи"