Prijava

U svoje ime i u ime moderatorskog tima, upućujem najiskrenije izvinjenje svim članovima sajta zbog neslane šale koju smo im priredili.

Pičke, pičke, pičke :D

UUUuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa UAAAAAAAAAAAAAA UAAAAAAAAA

:hvata školjku jaja:

Dzaba se izvinjavate, ja sam svima poslao po ban.

prvo ne izvinjavas se u celog mod tima vec u ime tri moderatora
dzimija
mrmuna
urosa
drugo ljudi nemojte da uopste nasedate na ove budalastine. I tihi se izvinjavao vise puta pa je se na kraju ispostavilo da je mali gmaz
svi mali gmazovi daju lazna javna izvinjenja.
fuj.
treba da se uklone iz mod tima ta tri autora zato sto su
1. gori od sevasta
2. brisali citave teme. A to se ne radi ne vuki. Teme se samo zakljucavaju
3. Banovali clana koji ih je prvi provalio bez razloga. Sto znaci banovati nekog iz obesti.
4. Zato sto su male pizde.

Mene samo zanima, da li će se današnji dan slaviti kao Vaskrs Vukajlije i da li ćemo farbati jajca svake godine na današnji dan, mislim bilo bi kul....??

Banovati stoku!!!

Banujte se zbog spama...

E ako je banovan čo'ek radi toga onda neka ih je sram stvarno, nije lijepo

Priznajem posteno sam se iscimao, nije vam fora, ne sali se sa tim stvari ma. Jebiga, otislo predaleko, niste nameravali da do ovoga dodje. Ljudski je prihvatiti izvinjenje.

Banovali Tuluma, a Tulum je LIK! Pravda za Tuluma!

Napokon tema gdje možemo pljuvati po bezobraznim moderatorima. PU!

Malo vas je, al' ste zato govna!

Cara

Treba da se uklone s liste moderatora. Čuj banovali lika jer ih je provalio. Džimija se sećam po nekom posteru o paljenju džamije, sećam se i naslova Ne znam šta mi je pale mi se džamije. Pustio je saaaatima da to stoji još palio ljude po komentarima umesto u sekundi da je obriše. Sramota sine moj. Uzalud ti sve škole i gitare ako nemaš malo ljudskosti.

E da mogli ste uciniti nesto konkretno pa vratiti tuluma. Bilo bi posteno.

''Izvin'te što smo bolesni''.

Ma boli me kurac za zajebanciju, za to mi je svejedno, nego čovjeka banovat' jer ih je provalio je pičkasto...

:hvata drugu školjku jaja:

UAAAAAAAAAAAAAA UAAAAAAAAAA