Prijava

Odbanovan je Tulum, ako je uopšte banovan stvarno.

E pa onda me boli kurac za ovo :D

:hvata farbana jajca za Vaskrs Vukajlije:

UAAAAA :D

Kakvi ste vi bre idioti... Sa kakvim se vi stvarima zajebavate...

Samo da objavim da su sise obrisale i post o banovanju Tuluma iz Informacija o banovanim korisnicima sajta, što se NIKADA ne radi.

i ja isto pogledao malopre nema tog posta nego gambi oni sa svetosvlja te zajebali objavili nova pisma a nisu tvoje nego objavili pismo od nekog ludaka koji cuje glasove
http://www.svetosavlje.org/pastir/index.php?qa=2100

Jebiga, otislo predaleko, niste nameravali da do ovoga dodje.

Докле није предалеко?

Мислим, нисам се упецао, један члан ме је питао, и био је баш потресен, питао сам једног мода који је одговорио са ,,не знам''.

У музеју војске се чува сач испод ког је испечена једанеастемесечна Евица, од стане усташа. Да се кладимо да су они то сматрали за урнебесну шалу?

Вука је пуна људи без смисла за хумор, или са веома лошим, свеједно. Get use to it.

Gambi.
SISE su obrisale celu temu. Onu koju je stiven otvorio. Mozda gresim dusu ali ne mogu da je nadjem jebote.
I onda dodjemo do toga.
Da takve sise banuju clanove zbog neprimerenog ponasanja. A pritom se kurce na tom delu sajta "banovan zato sto me svrbi pupak" i ostale pickaste stvari.
Da ovaj sajt ne propada zbog sto iljada duplih naloga i devojcica sa fejsa. Propada zbog takvih ljudi bre.

E da stvarno napravili ste sranje sa tim brisanjima, mada i to razumem, jebiga nije vam bilo svejedno..

Bicu posten, eksplicitno sam isprozivao nekoliko autora, iznerviran. Nisam godinu dana nikoga pljuvao ali to mi nije za pravdanje, tako da ako ce kaizen da udari kandzijom, ja stojim iza svega sto sam rekao. Iako je pobrisano.

Jeste Borko, ali ne moraju biti moderatori.

У музеју војске се чува сач испод ког је испечена једанеастемесечна Евица, од стане усташа. Да се кладимо да су они то сматрали за урнебесну шалу?

Molim?

Jao koje sise popovske!

Jano, molim te, prosvetli me, ko je to banovan?

Јано, обрисана је.

Од мене једно мрште укурац! за сада. До сутра ћу вероватно да се о'ладим. А можда и нећу.

Ај здраво, чека ме бесплатан алкохол.

Sto kaizen cuti? Kao..jbga ovi napravili sranje...i sad ce proci ili sta...

Ti češ da budeš, i to vrlo brzo.

Debilizam, kretenizam, idiotizam, IZAM!!! IZAM brate! Bolest!

neko je juce napisao...da kada neko u pozoristu vikne pozar...morao bi da odgovara...

Sto kaizen cuti? Kao..jbga ovi napravili sranje...i sad ce proci ili sta...

Oćemo da vidim kako musa dere jarca! AJde Musa...

Руку на срце, та цензура у виду брисања стварно може да делује врло аутокрастки.