Ko posljednji pobjednik 76

  1. Eto šta su ti te emancipovane devojke, kad im ukažeš pažnju i naklonost one su ironične... znao sam da je trebalo da budem fudbaler, život bi bio toliko jednostavniji! :D

  2. Pa, vidiš sad i sam o čemu ti pričam :))

  3. a tek da si bokser...:)

  4. odo ja da spavam, laku noc dame i gospodo :)

  5. Ma, nisam ironična :) Nego ljudi više ne veruju kad im neko da iskren kompliment, pa odmah misle ironija, eee... :)

  6. Pozdrav, Ledeni, laku noć! :)

  7. Laku noć, Icy :))

    A ko ostaje, m? :)

  8. :)) Konačno si shvatio :))

  9. Znaš kako kažu... ko uvek poslednji sazna :))

  10. :)) Bolje ikad nego nikad :)

  11. Nikad ne reci nikad!
    A, ne, ovo nije ta igra :D

    Šta studirate Vi mlada gospo? :)

  12. :) Do you speak English? ;)

  13. Mi not andrstend :P :)

    Pa ti si onda u neku ruku koleginica sa ovom našom Pufnom :)

  14. Pa niste baš sa istog smera ali kontam da je isti fucks :)

  15. A koji je ona smer? Ako je u Bgd-u, jesmo :)

  16. Ona je sehi bibliotekarka, samo još kad diplomira da nabaci mačkaste cvidže i biće oličenje stereotipa :D A kontam da će da joj čuče k'o mače kad kaki! :)) Šalim se, baš je dobar lik, šteta što ne svraća već neko vreme...

  17. :) Da, vidim da je nema već neko vreme, šteta... Što odlaze ovi ljudi u poslednje vreme? Kako tumačiš taj fenomen?

  18. 'aj da kažem tempi pasati, da ne citiram sopstvenu defku :)
    Ispucano je sve, malo toga je ostalo da se kaže, za dve-tri godine je mnogo toga napisano... a sajt je sam platio danak želji vlasnika da ga komercijalizuje...
    Mada je i ova nova verzija dodatno zakomplikovala stvari, mnogo manje se čitaju defke, a posebno su zeznuli stvar sa igrama :/
    A ta mala ekipa koju ja volim i poštujem je opet nekako tu, doduše, ne tako često, al' opet tu su negde... jedino ne znam zašto je Staklena tražila trajni ban!?!
    Right? :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.