Ko posljednji pobjednik 76

  1. Slažem se, i ja tako mislim :) I mislim da se defke manje pišu, jer nema onih definicija dana i omiljenjih, možemo pričati šta hoćemo, ali je činjenica da je to mnoge vuklo da pišu, taj takmičarski duh, na neki način... A meni je posebno krivo što su igre sad ovako zabačene... :)

  2. Mhmm, al' dobro, možda smo i preozbiljno shvatili nešto što je ipak samo virtuelnog karaktera... meni i nije toliko loše što sam se sad malo odvikao, kontam da tek neću imati vremena za ovo ako bude neki posao uskoro... naročito ne u ove sitne sate :))

    Al' uvek ću naći taman toliko da ponekad sednem na harlišu i obiđem dve dame što pružiše mi utočište u kišnoj noći punoj iskušenja :)))

  3. Da, ovo je strašno zarazno... :) Ja sam već brinem za sebe :))

    Jao, jesi ti uvek ovako romantičarski raspoložen? :))

  4. Znaš kako se lako odvikneš kad te odvuče nešto u stvarnom životu...

    Samo kad mi devojka spava :D Šalim se, verovatno jesam, ima ona sjajna fora u Bumerangu kad Đuričko kaže - "Mama je u pravu, ja sam emotivan!" :)))

    Što ti inače ne spavaš u ovo vreme? :)

  5. Što me ne odvuče...?

    Ma, ne može ovde neko dugo da bude ono što nije :) Osim ako je dupli :))

    Ne znam ni ja, moram u 7 da ustanem, užas... :)

  6. Mi dont nou :))

    Nisam dupli, tj. nemam dupli, to mi je baš nekako jadno, sve što imam da kažem, kažem sa ovog naloga...

    Ma pitao sam te za inače, sad te ja zagovaram :) A i brzo će 7, sad ti se ni ne isplati da ideš u krevet :)

  7. Ne, znam da nisi, nego kažem uopšeno :)

    A inače... Pa, ne znam, uvek se nađe neko zanimljiv za ćaskanje, čituckam šta drugi pišu i tako... :) A večeras mi ti praviš društvo :)

  8. A večeras mi ti praviš društvo :)

    Sad ja imam zločesti kez kao ovaj dasa sa mog avatara :))

  9. :)) Sve je dobro dok ja ne postanem ova mala što guta banane :)))

  10. Uh, sori, nešto mi je brauzer zabagovao sam od sebe :/

    Ma snimi samo njenu facu kako je zbunjena :)))

  11. Jadna, ne zna šta je snašlo :))

  12. :mašeeeeeeeeeeeee:

  13. Haahha, ona je mislila da će prvo da joj kupi neki sladoled i tako to :D

    Grrrrr, prekinuo mi je skidanje filma, skinuo gigabajt i nešto, ostalo još stotinak megabajta i vrisne mi brauzer, izem ti 21. vek :)

  14. HI, Storm!

    Ma, za sve su krivi ovi kompjuteri :))

  15. Šta je Stormi, što ne podriguje, da nije zapatila nešto zarazno!?! :))

  16. U poslednje vreme samo maše :)))

  17. Što pričate kao da nisam tu? :(

  18. Ma kažem ja da se ovde sve izopačilo :)

    Nego, kako ide prodaja suvenira? :))

    EDIT: Sori Storma, ja mislio da mašeš u prolazu... evo, u potpunosti uvažavamo tvoje krhko biće! :)

  19. Jok, ja mašem :primetite me, primetite me, ovde sam, ovde sam: Sa pet uzvičnika!!!!! :D

  20. Storm, Duchampe, odoh sad... bar 2 sata da odspavam :)

    Fino smo se ispričali, mladi gospodine, svratite opet, da Vas ne zovem po sto puta, znate sve :)) Laku noć, dobro jutro!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.