Ko posljednji pobjednik 76

  1. :centrira ka Stormi: :)

    EDIT: FMN, lepo spavaj, i sanjaj ono polje kokica! :) Sledeći put ću možda opet i da zasviram :))

  2. Noć, forget!

    :predriblava celu protivničku odbranu, zeza golmana, stoji sama metar od gola, sprema se da šutne... i oklizne se na šlajmaru defanzivca Matermua: Pih, ništa. :)

  3. Pih, a toliko sam očekivao od tebe u ovom svetu patnje i stradanja :P :)

  4. Pa nisam ja kriva što Matermu ima opaku šlajmaru. Okliznuo bi se neko s većim stopalima, a kamoli ja. :(

  5. Mda, Bigfut mi se baš požalio pre neki dan :P
    Panteliću, vrati se, sve ti je oprošteno! :))

  6. Iju, pa nisam toliko loša, ti vrapca!!! Čoveče, bolja sam od drveta -----------> Znači, ušivam Pantelića. :)

  7. Što jes', jes'! Ne zameri, ponelo me gradivo! :)
    Mada, i dalje si mi ti onako više za defanzivu :P

  8. Meh, moguće, ja sam neki miks Belamija i rendom defanzivaca Italije. Ne gledam di udaram, pa se pravim blesava. xD

  9. Aham, što se kaže - kad bi dala samo malo dojke da ti diram, odbranu bi' igr'o k'o Maldini i Tiram :P :))

    Što ti ne spavaš, đavo ti babu potkovao!? :)

  10. Praviću se da nisam videla prvi deo komentara. :)

    Zato što đavo neku babu kuje, pa urla na sav glas. Probudila me stoka. xD Ma, imam neki trip u poslednjih nedelju dana, probudim se u pola četiri, pa mi se zakunta u šest. A što ti ne spavaš, sale popović ti mečku pohovao??? :)

  11. Ma to se samo tako kaže, nisam ja zapeo ovde sa nepristojnim ponudama, sam u kišnoj noći, o zar se i to može :P :D

    Mujo kuje babu po mjesecu! :D

    Ma meni baš odgovara mrak i taj neki noćni mir, ja idem na spavanje kad svi krenu dustaju, mene taj trip radi već duže vreme... a praviću se da nisam video poslednji deo komentara :)

  12. A jesam zla, stani da cenzurišem malo: Đavo ti mečku pohovao! Sad bolje?

  13. :briše čelo:
    Uh, bolje i šejtan nego ono prvi put :)
    Mada, onaj jedan kaže - i svaki put kao da je prrrrrviiiii :D

  14. Pretnja maloj deci: Da pojedeš taj grašak da ne pustim saleta na tebe!!!!

  15. Ima genitalna defka na tu foru samo sa Noletom seksomanom :D
    I opet stih - pomoći će tebi popović saša, sa cvikerima kao tegla ili flaša... :)

  16. ...јутро... Или је већ дан!? :)

  17. "Prođe mi mladost dok oni popiju kafu!"

  18. Прође младост пуста! :)

  19. Ja sam muškatla, i, kao takva - u cvetu mladosti svoje... :-P

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.