Zakon o pušenju: ZA ILI PROLIV

  1. ЛОЛ ЛОЛ
    Глаголи који се завршавају на ЋИ се бишу одвојено од ћу, ћеш, ће, ћемо, ћете, ће...

    Дотере, немој ти мени лектору да држиш лекције о правопису. :) Зајебавао сам се на рачун овога (мрзим кад морам да објашњавам):

    http://www.facebook.com/#!/pages/Dimi-nacicu-te-u-gradu/158383197513486

    Друго, то нема везе са глаголима који се завршавају на ''-ћи''. :))

  2. ЛОЛ ЛОЛ
    Глаголи који се завршавају на ЋИ се бишу одвојено од ћу, ћеш, ће, ћемо, ћете, ће...

    А мене баш боли курац, ја немам никакву диплому, могу да пишем како ја оћу, за званично неписмену особу задовољан сам својим изражавањем ;)

  3. а знам још 200 људи да ти набројим којима су сметали пушачи,

    I ja znam gomilu ljudi. :)

  4. Ja znam jednu kravu koja kad god udjem u stalu sa cigarom u ustima me onako nezno pogleda i siri nozdrve ne bi li se nadisala tog lekovitog dima,nemoj da dovedem nju i deset bikova sto se ona tucala sa njima da vas sve iznabadaju. :D

  5. Дотере, немој ти мени лектору да држиш лекције о правопису. :) Зајебавао сам се на рачун овога (мрзим кад морам да објашњавам):

    А права истина је да ја немам појма о правилима, већ цео живот пишем искључиво по осећају.

  6. Дотере, немој ти мени лектору да држиш лекције о правопису. :) Зајебавао сам се на рачун овога (мрзим кад морам да објашњавам):

    http://www.facebook.com/#!/pages/Dimi-nacicu-te-u-gradu/158383197513486

    Друго, то нема везе са глаголима који се завршавају на ''-ћи''. :))

    Тебе сам цитиро? Морам да прелистам :Д
    Не знам да ли има везе са инфинитивом на -ћи или не, ал тако су ме учили :П

    Ништа злонамрно него сам више карикирао оно са постера о писменоти :П
    Нико да ме сфати... ццц

  7. A ovo stvarno uveli neki zakon? Nije kao zakon o saobraćaju za koji se uvek pričalo da će uvesti "ove godine" dok se to konačno nije desilo?

    Ako je tačno, do jaja! I brate, zajebite te priče kako ima važnijih problema. Na primer, ja na Kosovu nikad nisam bio, nikoga nemam tamo, nikoga i ne poznajem sa tog područja. Jedino što me veže je Pećko pivo ali i ono se više ne proizvodi tako da mi vrište jaja.

    S druge strane, veeeeeliki mi je problem, kad bilo gde izađem, zakrvave mi oči od dima.

    ZA ZA ZA ZA ZA ZAZAZAZAZAZAZAZA!

  8. nema pravde za pusace i za sve bordzije ovog sveta, napravicemo zatvore za 5 milona ljudi i svi koji nisu policija ce biti smesteni tamo zajedno sa pusacima

  9. Ко подржава бесмислене намете које намеће ова држава,дабогда му наплаћивали млатарање трепавицама. Толико од мене.

  10. doktore ne kuni kao baba neka

  11. Па,ја се трансформишем у бабу,сад сам ЛВЛ 20.

  12. Нека прво направе законе против смрада издувних аутомобилских гасова, смрадова керећих гована по парковима, смрадова укишељених ногу....
    После нек ми серу о цигарама!!!

    Ја када сам био клинац нисам ни знао да ћале пуши у соби док му не видим цигару...

    Јебао их закон!

  13. Sa druge strane, plaćati nešto od čega nemaš nikakve koristi a još je i štetno je krajnje inteligentno. Toliko i od mene.

  14. Brate to i ti radiš, samo u tečnom obliku. :)

  15. Kad sam žedan. A šta si ti kad radiš to što radiš, pušan?

  16. Не куцам читове,само кад запнем.

  17. ZA ZA ZA ZA ZA

    ADMINE, PROVERI DOKTORA JANKOVICA :D

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.