Zakon o pušenju: ZA ILI PROLIV

  1. Realno, tolike godine nikome nisu smetali pušači, sad odjednom bauk.
    Jedino što me teši je što je ovo Srbija i što se ovde zakoni ne poštuju.

  2. A niko ne pomenu stavke u tom zakonu, imal' ga gde na netu?

  3. Nije Džimi oćemo PRAJD! :)

  4. А што се Валдемара тиче, не дирај ми пушаче, наћи ћу те у граду!

    Каже се ''наћићу те у граду''. :))

    Realno, tolike godine nikome nisu smetali pušači, sad odjednom bauk.

    Реално, мени су све ове године сметали пушачи, а знам још 200 људи да ти набројим којима су сметали пушачи, што није мало познанстава кад је у питању антисоцијална особа попут мене. :))

  5. Каже се ''наћићу те у граду''. :))

    Гађигло, као не знаш да сам омашио у куцању ;)

  6. Neka, nek postoji zakon, makar i kao mrtvo slovo na papiru, pa kad se seljak oporavi, ekonomja procveta, država poraste, povratimo Kosovo, osvetimo se Amerikancima, Hrvatima, Nemcima, Bugarima, Turcima i ostalima, e tada će postojati zakonski osnov da se proganjaju pušači.

    Znači sutra lane kad svanu banane. :) Ko i sa svim ostalim zakonima ovog tipa.

  7. mene zanima kome smeta dim na otvorenom prostoru ajd ovo za kafice i mogu da shvatim al sto je zabranjeno na otvorenom prostoru gde apsoluno nikom ne smeta
    zbog toga je cista diskriminacija moraces da se krijes kad pusis ko da pusis marihuanu a ne duvan

  8. e..jel moze jedno pitanje..??
    JEL SE VI NESTO PITATE?

  9. Valjda treba prvo zabraniti cigare, pa onda donijeti zakon o zabrani pušenja.
    Ali ne, mora da može i da se prodaje i da se kažnjava. Kapitalizam rulz.

  10. mene zanima kome smeta dim na otvorenom prostoru ajd ovo za kafice i mogu da shvatim al sto je zabranjeno na otvorenom prostoru gde apsoluno nikom ne smeta

    Милион пута ми се десило да неко дувани на станици док чекам аутобус и педер ми дува дим у лице. нарочито воле то да раде кад пада киша, па се склониш испод надстрешнице и немаш куд да се помериш.

    Смета, јебига.

  11. Комунизам лули комунизам!

  12. Hajde da pričamo o legalizaciji marihuane! Jebe mi se za cigare.

  13. Ali ne, mora da može i da se prodaje i da se kažnjava. Kapitalizam rulz.

    Pa da. :) I još da cigarete budu jeftine a kazma visoka.

  14. Ма ја не верујем да ће се тај закон спроводити уопште у некој значајнијој мери.

  15. Hajde da pričamo o legalizaciji marihuane! Jebe mi se za cigare.

    За.

    Али има тема о томе.

    Иначе сам за и за легализацију проституције.

  16. Гађигло, као не знаш да сам омашио у куцању ;)

    ЛОЛ ЛОЛ
    Глаголи који се завршавају на ЋИ се бишу одвојено од ћу, ћеш, ће, ћемо, ћете, ће...

  17. Милион пута ми се десило да неко дувани на станици док чекам аутобус и педер ми дува дим у лице. нарочито воле то да раде кад пада киша, па се склониш испод надстрешнице и немаш куд да се помериш.

    Смета, јебига.

    to se zove malo drukcije takvi ce uvek naci nacin da ljudima idu na kurac sa il bez ovakvih zakona

  18. Против, и још ће сад зима, има напољу да пушим и ко ретард да се смрзавам. :(

  19. Милион пута ми се десило да неко дувани на станици док чекам аутобус и педер ми дува дим у лице. нарочито воле то да раде кад пада киша, па се склониш испод надстрешнице и немаш куд да се помериш.

    Смета, јебига.

    Мислиш да сада када има закон, то ти се неће десити?

  20. Dok nisam propušio nisam mogao da budem u istoj prostoriji sa zapaljenom cigaretom.. I posle kažu ljudi se ne menjaju, kurac moj.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.