Prijava

Ја имам жути Камел у металној кутији. Много јака ствар.

Da pušim, kupovao bih žuti kamel ili onaj palmal u crnoj kutiji, jer izgledaju kul. I imao bih upaljač u istoj boji, ono kao komplet, da lepo izgleda kad ga izvadiš i staviš na sto da drugi vide.

Негдје у основној први пут пробао пљуге и почео куповати. Дрина Сарајевска и Морава, јебаји га најјефтине биле. Средња школа почиње оно активно куповање и ношење пљуга ћику без штекања у ћегама. Босс лајт сам куповао али временом сам прешао на Менфис тамно плави! Кад сам кренуо на факс почело је мало курчење са пљугама па се пушио Лаки па касније и Малборо црвени... временом оскудација кеша па сам прешао прије дину на Винстон плави, кратки. И данас се Винстон купује.
Ето тако некако.

okacio sam kamel i sobranje kao omiljene pljuge,a purnjam vajsroj crveni inace,posto vidim svi pisu o pljugama koje puse redovito,a ne o omiljenima...da ne ispadne da sam kine burzuj,lolo

Још нисам пробо цигару.

Kad sam pušio probavao sam sve varijante ali sam se uvek vraćao na Ronhil light, jebem im mater ustašku.
Ne podnosim variante 100's. ... Izmedju ostalog purnjao sam marlboro light, davidof, walter wolf i drinu. Drinu bi nastavio da pušim al organski ne podnosim meko pakovanje a oni debili samo to imaju. Da naprave tvrdo mislim da bi im se itekako isplatilo.

Пушим само викендом, тако да могу да се просеравам што се тога тиче.
Нисам пробао нешто претерано много марки, па и немам појма која ми највише одговара. Углавном Парламент узимам, мада и Лаки Ментол, који је свима геј и срање.
Омиљена ми је Цар Николај, тако нешто, са вишњом. Мада то кева добила пар пакли из Русије, па сам узео пар цигара само. Јебу.

Ovo što trenutno motam, tj punim ove papiriće sa filterima(levo) sa mašinicom koja stoji na kofi sa duvanom...

http://www5.picturepush.com/photo/a/11766533/1024/Anonymous/IMG-0201.jpg

Duče
Још нисам пробо цигару.

A od kada pušiš?

Najviše mi prija marlboro flavour ali nemam nikad kinte za to pa sam uglavnom pušio winston blue ili pallmall dok nisam prešao na motanje duvana, tj. tamno plavi drum, uglavnom. Holandski duvan valjda jebemliga.

Ijaoooooooo! Pacove, 'ladno imaš pivo od mene, ako se ikada nađemo!E,da se utefterim i ja ovdje.Pa kaže: Počeo sam u 15. godini. Rano, jebeš mu mater, ali društvo, plus sve to začinjeno lošim okolnostima, i ja krenem. Fino bogme.Probao sam malih milion marki,tako sam iskristalisao svoj ukus,a to su jake cigarete sa punim ukusom,koje te ujutro protresu da si spreman volu rep iščupat'. Ćalac je bio uživatelj duvana, dvokutijiski dnevno, pa sam od njega valjda pokupio taj gen ljubavi prema istome.Štošta sam čadio,kraće ili duže.Mališa crveni,Kamila žuta (prestao sa njom kad su poskupile na 3.70KM,poslije Nove godine,mamu li im...).Jedno vrijeme njemački L&M crveni,ostavio kum iz Njemačke lijepu zalihu,jedno šteka,jaka cigareta u pičku materinu,ali dobra nasmrt ...Sad sam na Lucky Strikeu,crvenom,3.30KM,pristojna cijena za najbolju cigaretu ikada. Kutija dnevno padne,spao sam sa dvije dnevno na kutiju,bio mnogo tanak džep... a i pluća trokirala.Imao sam period od jedno 3 mjeseca kad je stara saznala da pušim,au,kakva paljba se osula po meni...Nisam ni pomišljao da počnem.I onda,desi se moj rođendan,i jebiga.Počnem ponovo.Sa duvanom nisam iskusan,probao sam samo Bali Shag,koji dosta ljudi kod nas mota.Takođe,jednu cigaretu sa Imperijalom crvenim...Nekako mi ljepši od Imperijala crvenog koji je u kutijama.Imam želju da probam američki Lucky bez filtera,što su čadili u Drugom svjetskom ratu,čuo sam da je to bogovska cigareta.Znam da je još proizvode,i valjda ih ima u djuti fri šopovima na aerodromima (Pleso,zagrebački,pouzdan podatak da ih tamo prodaju,za Nidžu Teslu nisam obaviješten),al' kurac,kad ću ja na aerodrom.Sve u svemu,ne planiram da prestajem,nemam želju,uživam u ritualu paljenja cigarete,a ona poslije jela je najljepša ikad,ko cigarete nije zapalio poslije jela,ne zna šta je ljepota.Cigarete palim Zippom,za koji sam štedio dosta vremena,i uzeh sebi jedan negdje pred Svetog Nikolu 2012. ...Znam da se stric šokirao kad smo poslije prvog dana slave,nakon spremanja nereda, otišli iza kuće da se okadimo,ja palim Zippom,on kadar nevera.Kad utanjim sa čorbom za Zippa,onda šibice,ili vam ga žigice,odlična alternativa,samo sačekajte da fosfor izgori,ljepši je ukus.Jednom se palilo i na univerzalni upaljač,svijeću.Brener još nisam probao.
I zapamtite,cigara,pivo i šiba su iz raja izašli.Aj uzdravlje,nadam se da sam vasksrao ovu temu.

ohoho Pani, Cohiba ovo ono :) sve se nema :D

ma častio me drug prije neki dan, žao mi je da je načnem :)

Parliament Aqua Blue, jer nisam bio dovoljno gej pre toga lolol.

Parliament Aqua Blue

плас уан.

иначе манчо ако стремиш неком гејљем луку, онда изабери овај нови парламент карат :) а ове аква блу су једва па хомо :)