Prijava

Браћо и сестре, како вас све волим што сте пушачи! Ми хоћемо своја права, време ја за устанак! Гледам ове педере како труне да су дискриминисани на послу јер се јебу у рч, па се боре за нека као права. А ја се нешто не сећам да ме је неко на било ком разговору за шљаку питао да ли волим да га примам у рч и да ли имам рибу и да ли јебем. А сваки пут су ме питали да ли сам пушач и да ли сам служио војску. Рамислите мало ко је ту и колико уствари дискриминисан. Само ми поштени уживаоци прелепог дуванског дима.

Правда за пушаче!

Правда на трафикама уз цигар духана!!!!

Правда за ДУВАН! И ја хоћу да шетам улицама мога града са запаљеном цигаретом!

Хоћемо параду дувана!Ако могу примачи да имају своју параду можемо и ми пушачи! Иначе, ни парламент ми није лоша пљуга.

Али стварно мислим да би требало да се организује парада дувана!
Пушим пљуге и тиме се дичим!!!

Ја сам за, јебали их накарадни закони!

Паааа... у суштини можемо се организовати...

Закон нам то могућава у суштини...

TAKO JEEE...PARADU DIMA ORGANIZOVATI

Ni ja nigde nisam video sermana,samo sam slucajno naleteo na njega na netu.
Jel probao neko one sto su u metalnoj kutiji,nesto kao Cafè ili tako nesto?

Dobra je to ideja za paradu samo mislim da bi nas sjebali ovi sto sam ih definisao.
Da se malo reklamiram :D http://vukajlija.com/pusac-smarac/239308

Да, али да ли си сигуран да би та "парада" успела, или би дошло пола промила пушача, и то не из целе Србије, већ појединци којима скуп не би био далеко? Да се разумемо, нисмо ми педери па да нам неко плати да организујемо тако нешто, да платимо Ђуричка и Бјелогрлића да на Б92 воде рекламну кампању у заставама боје дувана. То је нажалос' унапред осуђено на пропаст, а ми такође, јер нам се ускраћују ОСНОВНЕ друштвене слободе.

Тукли би нас непушачи!!!!

Ма против било каквог наметања мишљења сам (тј. парада). Али кад могу ови што се трпају у рч, што не би могли и они што се трују самостално...

Фејзбуче то сам и ја хтео да напишем!

Posle dukatlija stizu duvandzije:)

Drina sarajevska omiljeni duvan i onaj slovenacki stari 57(mislim da s ezove) sad jebi ga, pusi se ovaj usrani malboro, ponekad zitan.

Претекао сам те Хуго :)

ORGANIZUJMO SMOUKERS PRAJD!

Гамби, јеб'о матер ако нисам све загриженији да одрадимо тако нешто!

Jebes to nego da se vratim na temu,probao sam jednom Marlboro iz belorusije koji kosta negde u dinarima 80 dinara,nasao kod prijatelja u kamionu,e nista gore od toga nisam probao,mislim da neko uzme lisce od oraha i neosuseno mi da da pusim bilo bi bolje od onoga.Ne mogu da zamislim kakve su im "losije" marke.