Prijava

Piše da je fabrika duhana sarajevo.... ali naša markica gore...

Danhil je isto nekad bio dobar, nisam ga vidio odavno, ko zna ima li toga kod nas, mi smo batalna država

SMarko
Mi imamo neku Drinu, ali markica crnogorska, meni baš odgovara, jeste da smrdi ljudima okolo, ali me zabolje, meni je super, i jaka je i sve.... Mada je i jeftina, 70 centi košta.

Колико дуго је пушиш?

5 minuta :p

Pa ima dosta vremena.... Ima više od 4 godine ja mislim

Ma uvozi vama Milo to garant.

Sarajevska drina.

Joj kako sam jednom isfurao lika na Marakani...

Kamara ljudi na tribini, ide momak on od lika do lika, pita za duvan i niko nema. Prilazi meni, pita za duvan, reko' imam, on se obradova ko dijete, vadim drinu i njemu jedan cigar. Liku automatski spade osmijeh sa lica, kaže da ne može baš TO da puši, razočara se u život i ode dalje.
Bi mi ga žao. A i ja ispado kokuz.

Aih, uvozi onaj što prije stigne, ne boj se.. Čuo sam da će ostavku da da....

E greota... Baš mi žao tog gospodina koji ne može to da puši.....
Ja pušim stalno to, ali, brate, kad mi nestane cigara ja bih ispušio bilo koji cigar

SMarko
5 minuta :p

Pa ima dosta vremena.... Ima više od 4 godine ja mislim

Ја сам је форсирао годину и кусур, па сам баталио кад је почела да дере све живо. Мислим да ми је у рангу са Ловћеном, и то тврдим. Меки је олд-скул, наша верзија Марлбора јебачког.

@Skočimiš То мени редовно одрађују, а пушим Вајсрој сиви. Оно, кад им понудим обично питају "Е, стварно, има ли неко прави цигар?".

Едит: Смарко, отишо добри Милаш јуче, ђе живиш ти јеботе? :)

Daaaaaaaj ne sprdaj se, kakav Lovćen, nema veze sa Drinom bre.
Lovćen je otprilike blagi cigar koji ti pecka grlo i koji smrdi čudno....
Brate, Drina te fino oreže i to je to.

Kakav je taj vajsroj s obzirom da ga puše samo Turci, Rumuni i ostala balkanska elita? Ja sam čuo da je dobar duvan al' da je, štono kažu, na zlom glasu kao krdža.

Pa on ti je nešto između drine i bonda....
Maaaaala doza slatkoće, ali je podnošljiv

Pušio sam Drinu Sarajevsku, jeftino i kolje preko grla. Cmario sam i crveni Pal Mal, al mi poslije bilo skupo pa sam sišao na West, pa se vrnuo na srednjoškolsku ljubav, Drinu. Jedini cigar koji nisam uspio da ispušim do kraja je crveni Ronson, kao da je neko smotao biber i tucanu papriku sa duvanom i dao mi da zapalim. Kašljao sam ko konj od dva dima. Nikad neću razumjeti ljude koji puše sive cigare, to je slabije od plavih lajtova. Nije cigar, ako ne zagrebe grlo.

Смарко, ја волим брате да измерачим дуван уз кафу, током шетње до факса, на паузи, баш да измерачим, не да се јебем у здрав мозак као што ми је Дрина радила. Ти да си женско јебо би се само са црнцима јер имају мочугу, а ја бих био онај тип жене што воли њежности, мажење и остале педерске ствари.

Скочимиш, цигар је ок, мислим, по мом је укусу. Релативно благ, не смрди, јефтин (75 центи паклица, или 85 кад наиђеш на ново паковање). Иначе, да имам пара, радо бих прешао на Мурати који је отприлике цигар који има најбољи однос цијена-квалитет. Али ето, Вајсрој ми дође као нека сиротињска замјена Муратија.

Gledaj, jedne prilike ja nisam imao cigara, i pođem do jednog Peđe što je radio u diskontu, i pitam ga ima li cigar, veli da ima ali da su oni punjeni, kao krdže, samo ima one prazne cigare pa puni duvanom on...
I ja ono uzmem, boli mene dupe kad mi fali govno bih ispušio, i ja sjedim i pušim, on me čudno gleda.... i posle minut me pita JESI LI TI NORMALAN?
ja ono u čudu ŠTO?
I kaže mi lik TI SI PRVI KOJI SE OD TIH CIGARA NIJE ZAKAŠLJAO... Meni nešto bilo čudno, što znam... Jes' bio jak, ali nisam kašljao.... I zato mi vjerovatno odgovara drina jer je jaka...

A što dub veli ronson, to mi je ka' da sam uzeo onaj čokoladni cigar :))

Uglavnom, drna je dobra cigara. Zna bit' prejaka al' to je zbog suhoće. Povadi sve cigare, stavi u nekakvu taperver kutiju, meti krišku jabuke il' list kupusa, dobro zatvori kutiju i ostavi jedno 3-4 sata. Kasnije ćeš vidjeti razliku.

Kod nas je drina u mekom pakovanju. Ona prava.
Ima sad i ona JEDINA, LAJT, SUPER LAJT, ZLATNA, SREBRNA, vaka naka....Sve u trvdom.

Čkama, ja uživam u pušenju, čovječe, ti ne znaš kako se uživim... Ej ja, moj brat koji me tome naučio i njegov komšija, tri čovjeka koje sam u životu vidio da prave kolutiće iz navike....
Ja posle jela moram da zapalim, ali moram i to s merakom, ujutru iz kreveta se pali cigar...
E, da, da se pofalim sa kolutićima 64 od jednog dima :)

Murati je fin cigar, da je malo jači bio bi savršen jer baš ne smrdi

Ako hoćete duvan koji ne smrdi - motajte sebi pravi, uzgajani, domaći, neprskani. Od kako motam te neprskane - soba k'o Alpi. Nit' se osjeti na odjeći, nit' se u zraku osjeti onaj teški miris nikotina kao npr. ujutru poslije neke terevenke u stanu. Jok.

Auuuuuu ima li goreg mirisa od toga uuuuu kao pepeljara ona skvašena.... kako je to loše ili kad ti odjeća upije...

Imam ja komšije stalno sade duvan, ali treba to obradit', jebiga... kako

Ako hoćete duvan koji ne smrdi - motajte sebi pravi, uzgajani, domaći, neprskani.

E da, 'de se nabavljaju svi ti egzotični super kul džentlmenski duvani? Mnogo primamljivije deluju od ovih španjuleta.
I pošto je to?
EDIT: I mnogo je dobra ova tema.

e te cigare sto se ubacuju u prazne su skorz kul, to moj deda duvani, pravo osveženje posle ovih hemikalija. Taj duvan seljački sa pijace je mama,ovo u paklicama su sama govna al jebiga!

Nabavi neđe neki sitno krzani, baš za motanje, pa probaj. Ja sam odlučio da mi motane cigare budu prioritet. Ko zna šta ovi iz fabrika pršću, tj. zna se - od amonijaka do akumulatorske kiseline i štatijaznam.
A ovaj domaći duvan ima u sebi te smole koje ovi u fabrikama izbacuju. Ta smola je dobra za čiraše. Zato se čirašima preporučuje da, ako već puše, da puše domaći duvan. Konačno jedna dobra stvar od duvana.

. Ta smola je dobra za čiraše.

Mislim da sam doneo odluku da ću da budem čiraš :D