Kutak za debile i one koji bi to voleli da budu

  1. ako neko vodi ljubav da li on moze da bude jebac ili postaje voditelj ljubavi?

  2. Е ајде ме мало упутите у ову тему па да постанем стални члан :) ако примате новалије наравно :Р

  3. Не мора да јебе, јасно... Мора само да у оним тренуцима кад се деси да јебе, успе да приликом ерекције окрене главу(јебе згуза, дакле) ка укљученом телевизору на ком се даје Бољи Живот. Наравно радњу "напред-назад" понавља бесомучно, али не може да сврши све док су у кадру Гига Моравац или неки од његових главатих синова. Ја сам тако постао јебач....

  4. Е ајде ме мало упутите у ову тему па да постанем стални члан :) ако примате новалије наравно :Р

    Učiteljice, ti si mene naučila svemu što znam ovde :) Ne moj da se praviš luda...

  5. А то, значи ово је стара школа само мало другачије упаковано....добро ондаК :))))) све јасно...

  6. ma ja bi mogao da ga izdrkam i na ristanu iz srecnih ljudi

  7. ma ja bi mogao da ga izdrkam i na ristanu iz srecnih ljudi

    Их сунце те јебалоо, ово је горе него да ми каже неко да се ложи на попару из срећних људи

  8. Ja se ložim na baba seru.

  9. Ми се ложимо на Попару...

  10. on je bre gospodin. glas muzevan, non stop nadrkan ja mislio da se pic cure pale na to... pa tek ona frizura...

  11. унезверено гледам...ако дркате и на попару то значи да дркате и на остале то значи јадне ваше ките...:))

  12. haha, Popara je baš mačak

  13. Popara je deb'o pop

  14. ЈЕсу, Мици, јадне су нам ките... Ево сад их гледамо и плачемо....(Цара плаче више од мене ЈЕССССС)

  15. Дун је доминантан у овој вези, ем је заузео 80% аватара, ем његов ницк стоји први у ницку. Цара папучар, модератори су те сломили!

  16. Дане И Царо! Бога му пољубим! :) то није за гледање, то је за јебање...;)

  17. Дун је доминантан у овој вези, ем је заузео 80% аватара, ем његов ницк стоји први у ницку. Цара папучар, модератори су те сломили!

    Nisi dobro opazila fotku, ja sam taj koji je zakucao u mrežu lolo

    EDIT: To čiteljiceeeeeee

  18. Питај учитељицу......

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.