Kutak za debile i one koji bi to voleli da budu

  1. Ццц немарне учитељице....

  2. Јесмо ми дебили ако смо дрвосече?

  3. drvosječa je više titula

  4. Pajko tužiću te!!!

  5. joj ja pročitala u naslovu teme nešto sasvim drugo, i sad sam inspirisana pa ću da uzmem i otvorim skroz glupu temu! :)

  6. http://img222.imageshack.us/img222/9854/idiotc.jpg

    Pogriješio si pajko ja sam ovaj hot brko sa telefonom.

  7. Ovde si došao da se reklamiraš, debilu jedan?!

  8. na kolac sa njim!
    ne na kolač, kao ajmo na kolače nego na kolac kao vampir sa kolac sto se bode.
    mada ako ce da vodi na kolače onda do jaja

  9. па у складу са квалитетом дефиниције ,ја реко оно......

  10. Idi na temu sa popovima da se reklamiraš.

  11. Нешто ми говори да напишем "Насисај ми се каре КБО , безобразни мали балави дечаче" али мислим да би то било крајње неумесно па сам одустао.....

  12. @ L@ki
    Nešto mi govori da imaš klasičnu svešteničku seksualnu fantaziju, e pa vidiš nisam baš dječak tako da te moram razočarati na startu.
    PS: Pokušaj u crkvenom horu.

  13. ajde sad izvinite se jedan drugom. znate da ce te se sutra kajati zbog ovoga sto ste napisali. vi ste drugari, treba da se igrate zajedno a ne da se bijete

  14. Леле шта ми рекооо!
    Какве то везе има са несташицом млека?

  15. Napisao bi da sisaš malo bolje pa će biti i mlijeka,ali nema veze sa temom kao ni par ovih zadnjih postova tako da neću ništa ni pisati.

  16. Добар си ти дечко , добар си..........

  17. Ma dobro je dok je nestašica mlijeka, ako piva nestane, to će da bude problem. Evo ga de, još sam mamuran od sinoć, a već mislim kako ću se opet napiti. Koji sam ja debil!

  18. Oooo, debili, ima li vas? :)

  19. Ja očem budem, al ne ide. Glup sam do jaja,

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.