Prijava

Mislim da bi bilo lepo da postoji to (već predlagano) treće dugme. (Za one koji neznaju-dugme koje ne znači ni + ni - , već nemam mišljenje).
Dobro je iz razloga, da bi se videlo ko koliko čita definicije, što bi se i ubacilo na profil člana (Pročitanih definicija 4342). Zašto?
Zato što, ako popijete bilo kakav komentar od nekog, makar ćete videti koliko ima prava da vas kritikuje, i koliko je realan član.
Izkristalisaće se malo stvari.
Razmislite pa....izvolite :)

Slažem se, apslolutno, ja imam mnogo više neocenjenih definicija nego ocenjenih, iz razloga što su mi većina siva zona... Nisu kvalitetne, ali me ne nerviraju tolko da im cepnem minus...
Ali zašto Baron....?

Jel će moći da se uradi kros klasing... Kao Fajter-mejdž, ti si hejter-baron... ili loving-hejter... ili slično...?
Da možeš da budžiš i napad i harizmu...

Mnoge defke sam pročitao neprijavljen, pa sam kasnije glasao...

Иако сам нов на овим просторима, већ сам провалио да фали то "треће" дугме тако да сам потпуно за то да се уведе опција НУТРАЛАН, НЕОДЛУЧАН, УЗДРЖАН или НУЛА ("нит' смрди нит' мирише"). Мислим да би то било добро јер се веома често дешава да кад хоћу да оценим туђе дефиниције не могу да се одлучим да ли да дам плус или минус и на крају је само заобиђем (што је глупо).

Ja sam bila za to duže vreme, jer retko glasam. A onda videh da to možda i nije dobra ideja, jer se ionako malo glasa za definicije. Čak i ove bolje jedva da nakupe 10ak glasova za period u toku koga se nalaze sa desne strane. A uzrok tome je povećan broj definicija.
Situacija je baš mač sa dve oštrice. Samo treba odrediti šta je manje zlo. Ja sam ipak više za to da se ostane na istom, ili da se eventualno smanji broj definicija po članu na manje od 5 za 24h, a da se uvede ovaj vaš predlog.

против.
Да кликћем на сваку деф коју прочитам, да показујем да сам прочитао је мени лично безвезе. Стајало би ми отприлике онолико гласова колико сам дао минуса, што би значило да сам прочитао цирка 50ак деф. Сива зона је сива зона, и у њој се ћути. Кликтање на нит смрди нит мирише је као да си дао минус.
Рецимо, прочитам деф, не укапирам је, дам неутрал глас, после се вретим, укапирам шта је писац хтео да каже, дао би јој плус, али цврц. Не може.

Apsolutno se slazem sa Celtom!

Protiv treceg dugmeta..

Nisam za ovo uopšte. Što kaže celt, minus ili treće dugme, isto mu se 'vata.

Па, бити неутралан или неодлучан никако не може бити исто као и бити против неке дефиниције. Али добро, нека буде како већина каже ; )

Ја сам За. Што да не :)

Protiv, isuviše se malo glasa da bi mogli sebi da priuštimo ovako nešto, iako ideja nije loša...

Pa ako si neutralan onda ne ocenis. :)

Па зато и има тако мало гласова јер људима није дата могућност да гласају за "средње решење" већ имају само екстремне вредности ДА или НЕ а како доста дефиниција (по мени) није "екстремна" (у смислу "много добра" или "тотални треш") људи је заобилазе.

Ја сам за то да се уведе средњак (хехехе) бар на месец дана па да се види како ће се показати.

Ah, već sam mislila da ću da budem za jer je neobavesten protiv, al' ono, glupo je. Nemoj da glasaš ako ti se definicija ne sviđa, ali ti ni ne smeta. Moj je običaj da dam plus, pa ono, bar taj plus nekome nešto znači. Džizs, tema na forumu ni zbog čega, al' bukvalno.

ja sam za treće dugme koje kad se škljocne kaže random reči hvale o mojoj malenkosti tipa: "surovi je faca" ili "surovi je faca" ili...

..."KolachUchorbi je zakon", ili "KolachUchorbi je ustav".

amandman amandman :)