Prijava

Што потврђује моју тезу да крокодил више није крокодил кад изгуби дужину.

Ни "зелено" нема дужину. Да ли то значи да је зелена са дужином крокодил? И шта је онда крокодил без дужине? Тачка или зелено? Или нешто треће? Туру-руру...

Да ли то значи да је зелена са дужином крокодил?
- Може и не мора бит. Може бити тениска лоптица или лист.

И шта је онда крокодил без дужине? Тачка или зелено?
- Зелена тачка.

Крокодил је дужи.

Хаха, не дај се Стивене.
Кад се разјасни ова недоумица, онда би могли да одговоримо на питање "где се налази свемир?"

Poslednja odbrana zelene.

Recimo da merimo tačke po 1mm. Eto, krok je dugačak 3m. Napisao sam bla iz svog izvoda da je 2.1m zelen, ostalo je belo ili crno ili sivo. Eto, neka onda zelene tačke od 1mm budu po 2.1m kroka. To je.. A u kurac. Ne mogu da računam, sad sam ustao. Mnogo je u glavnom.

Zašto je on uopšte toliko ako nikad nije ni bio, mamu mu jebem? A uvek sam ga smatrao.

Ја се иначе слажем са Стеваном да је дужи, само тестирам колико му је јака вера.

Немој сад ти мени ту неке приче... :Д

Озбиљно. Ако узмеш у обзир да зелена боја зависи од таласне ДУЖИНЕ светлости, онда је јасно да дужина има примат. Не?

Зајебавам те. :)

Сложићу се, да би испало да сам стопроцентно разумео шта си рек'о.

Како бе не разумеш??? Зелено и дужина - то је у ствари исто. Сад кад смо их свели на исти именилац, долазимо до закључка да је дужина 1 ко зна колко мања од милиметра, а дужина 2 и по неколико метара. Дакле, крокодил је дужи него зеленији.

Јебига, или сам ја глуп или ме ти зајебаваш. Ако ме заиста зајебаваш, опет испада да сам глуп, пошто ја нисам сигуран да ли ме зајебаваш.

Дакле, Стивен је глуп.

Да се зајебавам, то се ваљда подразумева.
Дал је нешто зелено или црвено или плаво, зависи, ваљда, од таласне дужине светлосног зрака, ако се добро сећам физике.

Дакле, Стивен је глуп.

Не скрећи са теме ЧП

Дал је нешто зелено или црвено или плаво, зависи, ваљда, од таласне дужине светлосног зрака, ако се добро сећам физике.

Ааа, сећам се те приче... Мислим да ми никада није била јасна, дудук сам за физику, математику и хемију. Али ми је сад јасно ово:

Озбиљно. Ако узмеш у обзир да зелена боја зависи од таласне ДУЖИНЕ светлости, онда је јасно да дужина има примат. Не?

Јабадабаду!

Ava ava ava, sudija je krava!
Krokodil je duži, znači dativ jednine od reči duga. A duga je svih boja, ne samo zelena.

Ваљда "дуги", несрећо?

Zbuniti protivnika. Najjače oružje.

Биће Сун Цу од тебе једног дана :*

Msm da je duzi jer i da sam slep mogao bih opipati i reci oho kako je dug, sig ne bih rekao uu kako je zelen jbg

Sta vi mislite o ovom pitanju za razmisljanje