Prijava

Што је лукав овај Реме...
Као ''сви ме кулирају, нико ме не примећује...''
И онда све жене кажу ''Awwwwwwwwww...'', оду му на филпро и излајкују дефиниције.

eve i ja da dam podršku remeu..računaj da sam ti dao po dršku...ili po dršci kako se kaže?

slažem se sa Predražom..ako normalno nastupiš bićeš prihvaćen..ako počneš odmak da se kurobecaš bićeš jeban..kao i u realnom životu..i ne liči mi na školu...ne moža ništa pametno da se nauči..nešto što će ti trebati dalje za život...samo neke gluposti..u školi mislim..ovde može...

obicno mu i plusiram par definicija, bez obzira na kvalitet.

Pa više ćeš mu pomoći minusom ako su mu definicije sranje.

И онда све жене кажу ''Awwwwwwwwww...'', оду му на филпро и излајкују дефиниције.

Докази, докази мени требају да сам лајковала! :)

@aurora072, па до Келебије бих још и от'шо да им припомогнем, ал' до Хоргоша, скуп бензин, зајеби :d

Па, сад...Зар није тако на сваком форуму? Ипак, Вукајлија је јединствен сајт, па се деси да нови чланови дођу лакше до изражаја и уклопе се у ''екумену''

Kako bre? Ja doduse nisam neki forumas, ali nema sanse da je i blizu neki drugi sajt ovome. Mozda neki muvacki, poput Karika, ne znam, ali tu je valjda sve jedan na jedan?

Dobro saki, u pravu si, ja bih neke ostavila i da crknu.
Ne znam, ne bih, goni ih u pm.
Pa valjda bi mi kupili sinu čokoladu majka mu stara.

ma znam maro.... Sa dosta vas sam ja pričao, radi se konkretno o ovoj temi.... Fala na podršci svima.... :)

Inače imam solidan skor.... 535 sam ovde.
Al Đimi me provalio jbg.... :D

E, ne lici meni ovo na skolu, pogresno ste me shvatili, nego na razred, na velikom odmoru neka bude, kad ste vec navalili.

Kako bre? Ja doduse nisam neki forumas, ali nema sanse da je i blizu neki drugi sajt ovome. Mozda neki muvacki, poput Karika, ne znam, ali tu je valjda sve jedan na jedan?

Има, има. Ја сам пре Вукајлије био најактивнији на форуму Филфака. То је био до јаја форум док га нису затворили и оставили само део за стручне и факултетске расправе. А затворили су га зато што је отишао у курац, јер су људи масовно почели да се упознају уживо, формирали кланове, напушавали се, неки су се мували, јебали, било је ту пуно љубоморе и на крају је пукло. Јеботе, дефицит мушкараца на факултету (самим тим и на форуму) је довео до тога да су се регистровали разни ЕТФ-овци жељни пичке, па су опет мушкарци били у мањини и жене су се тукле око неких. Буквално.

A cutis, kurvo, branis teritoriju, tek sad kad je prs'o odajes tajne. Neka te, neka, kad provalim na forum miss World, kurac cu da te zovem!

oko koga si se ti Džimi tukao?..el bio lep ili pametan?

А затворили су га зато што је отишао у курац, јер су људи масовно почели да се упознају уживо, формирали кланове, напушавали се, неки су се мували, јебали, било је ту пуно љубоморе и на крају је пукло.

Pokušavam da uvidim razliku između tog foruma i ovog našeg, al' ne uspevam :)))

Volim nove članove. Čim vidim da je neko napisao neku debilanu, pročitam mu i ostalih par definicija pa ako su i one debilana, udarim mu komentar tipa "izvini sinko, da te pitam nešto, kako tebe zovu?". Takve stvari ih dokazano demorališu, i hoće odustati od pisanja što me raduje.

A cutis, kurvo, branis teritoriju, tek sad kad je prs'o odajes tajne. Neka te, neka, kad provalim na forum miss World, kurac cu da te zovem!

Јебига, не сетих се. :)

oko koga si se ti Džimi tukao?..el bio lep ili pametan?

У то време су се неки габори тукли око мене. А био сам ружан као пичка.

Pokušavam da uvidim razliku između tog foruma i ovog našeg, al' ne uspevam :)))

Нема. На сваком посећеном форуму неко неког јебе.

Čim vidim da je neko napisao neku debilanu, pročitam mu i ostalih par definicija pa ako su i one debilana, udarim mu komentar tipa "izvini sinko, da te pitam nešto, kako tebe zovu?". Takve stvari ih dokazano demorališu, i hoće odustati od pisanja što me raduje.

Ловоров венац за данас однео Френки ЛОЛ

Много је добра она слика коју сам окачио на првој страни.

A sad, ako se posle pokaze da je neki smarac, ili da se slihta razrednom ili predsedniku odeljenske zajednice, sto bih ga trpeo :P

Tačno tako, jedino što ti nisi kapacitet koji bi mogao npr mene da odvoji od razrednog ili preCednika odeljenja.
Nikako nemoj da trpiš šlihtanja, nego udri i napadaj bez ikakvih dokaza o tome o čemu kenjaš da ne kažem kakiš, ali očekuj povratnu:P
Vidiš kao sam sebi uskačeš u usta.
Tražiš neku pravdu za autore, a ako neko ne igra kako ti sviraš, najebao je.
Smarač je onaj koji se ne ponaša kako tebi odgovara, što znači da i sam biraš autore koji sa kojima se kapiraš.

Много је добра она слика коју сам окачио на првој страни.

Hhahaha, hoces da kazes da mi i sad sedimo u polukrugu? :D