Prijava

malkice liči i na ludaru hehehe

Insolent Defender
Volim kad pišete o sebi. Uspavljujete me.

Халуциногено дејство имају ти самоспеви.

-Ја дошо,написао дефку,био добро прихваћен,писао глупости,био расположен,онда почео да склапам познанства,посвађо се,ишо на чет,почо да правим постере,спемовао сајт навелико,приватио сајт као своју кућу (због чега сам офлајновао неколико недеља,иначе бих прсо...),сад је све ок,нема фрке,зезамо се.
И,да,наравно да подржавам другаре и да их плусирам. Као да је то бог зна шта. Па то се ради и у стварном животу.

pekky

Ja se super uklopio. Imam društvance, sa modovima sam dobro, kao i sa preko 90% članova.

Чек', на коју фору си успео да се зготивиш са хиљадама неактивних чланова? :)

Има, има. Ја сам пре Вукајлије био најактивнији на форуму Филфака. То је био до јаја форум док га нису затворили и оставили само део за стручне и факултетске расправе

Е, то је био форум за зезање... Сећам се тих дана... Висио сам тамо по васцели дан иако нисам ни фило ни лог. Онда су почели да укидају леба и игара и почели да нам давају само мотике без земље за копање.

Него да се вратим на тему.

ЧЕ-ВУ! Мојне да ме дираш у старос! Моја перцепција је једина права перцепција! И ако ја кажем да новајлије спемују онда спемују... мојне сад те форе да ми кењамо...
Него збиља, ради се о томе да сајт расте, и да већина новајлија сере по сајту и онда је теже него раније. Е, а за време рата, када је нас доста јунака било на бојном пољу... тада је било оно право, прави рат... ко ће боље, ко ће јаче и ко ће више. Било нас је мало па смо били мање више сложни. А сад... после рата увек дође већа туга него за време рата... тада се сабира, а бога ми више одузима. Сад је пун курац ових гуштера, па ми ветерани не можемо чак ни професори да им будемо колико их је... ја сам за штрајк док се не обезбеди довољан број учила и просторија.

Генерално немам ништа ефикасно против новајлија, али са неким сам се сконто ома јер су били директни или што би мој друг одвалио "ин медиас рАс". Таке волим више но себе самога или с неким. Није тешко бити новајлија... тешко је бити старац Фочо. Сви те гледају као велику бебу која се мршти на све и свашта и која закера, али нико не разуме ту бебу јер НИСУ БИЛИ ЗАЈЕДНО У РАТУ!

Struktura sajta je počela da se raspada kada je otišla Adonia.
Ona je bila tampon zona i mogla je da kontroliše sve.
Trpela je izdrkavanja (da, rekao sam izdrkavanja) svih i bila balans moderatorima.

No to za sobom povlači i problem egocentrije - reći da se sajt raspada (ili napreduje) zbog pojedinaca (ili čak grupa), jer postoji nezavisno od svih koji dođu i odu.

Ti si izgleda neki ponavljac cim znas desavanja od pre 3 godina :)
Boli te, imao si matursko sa svim generacijama:)

Meni do jaja. Boli me kurac, ne smatram se novijim ili starijim članom. smatram se samo članom.

Ја се сматрам метузалемом, те стога дајем себи пуно право да закерам, јер сам за свога живота на овој планети (Вукајлији), видео и чуо свашта.
И апсолутно је тачно, да се сајт променио у многоме од ранијих дана на овамо. На боље или на горе - време ће показати.
Једно је сигурно, овај сајт је свакако НАШ, јер смо га ми својим трудом, радом, одрицањем од стварног живота и брилијантним умовима изградили, и довели до данашњих лествица популарности и славе.
Наравно да је Наш... Мој... јер кад год у риал лајфу (шта год то било), чујем неку пошалицу, реч или фразу, за коју знам да је потекла одавде, осетим понос, без обзира на то што корисник ту фразу приписује себи; ја знам да је то Наша умотворина, и поносан сам на Нас!

meni i dalje nije jasno zasto ga neki ljudi toliko ozbiljno dozivljavaju? jericho, cini mi se da su ljudi koji ovde lece svoje frustracije upravo oni zbog kojih vuka deluje kao odeljenje. ostatak ljudi dolazi da se zaza, a i ako se pokace sa nekim, ne prenose to na neki pan-hejterski nivo, vec iskuliraju posle popickavanja... ti pajvani koji naprave zivotu misiju od izdrkavanja po vuki su glasni, ali cini mi se malobrojni...

dzimi? "ruzan kao picka"? da mi je znati ko je izmislio taj izraz pa da ga izdevetam...

Moja ideja "skolskog" duha (u vrlo pozitivnom smislu) dolazi od medjusobne bliskosti clanova, to sto svako zna ponesto licno o drugome, nije bezlicna gomila ljudi koji se prvi put srecu i nikada posle se nece sresti, uglavnom se tezi zajebanciji...
Govorim o onima koji su deo ekumene, ljudi koji dolaze jednom u dva meseca sigurno se ne smatraju "clanovima zajednice", niti ih drugi smatraju njima.

pa ti koji su nadrkani stvaraju atmosferu "ekumene". ili ja nisam dobro razumela tvoj prvi post? jer ovi koji su veseli totalno su kul prema novim clanovima i ne dozivljavaju ovo kao neki "ekskluzivni klub" cije clanstvo moras da zasluzis...

Е, то је био форум за зезање... Сећам се тих дана... Висио сам тамо по васцели дан иако нисам ни фило ни лог. Онда су почели да укидају леба и игара и почели да нам давају само мотике без земље за копање.

Не сери да си био тамо. Који ти био ник? Можда те се сећам.

Struktura sajta je počela da se raspada kada je otišla Adonia.
Ona je bila tampon zona i mogla je da kontroliše sve.
Trpela je izdrkavanja (da, rekao sam izdrkavanja) svih i bila balans moderatorima.

Ко о чему, ЈТУ о Адонији.

meni i dalje nije jasno zasto ga neki ljudi toliko ozbiljno dozivljavaju?

Зато што немају живот? :)
Умре рендом особа са нета и сви секу вене. :)

I dalje luče vlagu na mrtvog Bleka... Kak'i nekrofili, jeeee :))))

Да, бре. Скоро к'о на Џима Морисона.

Evo, ja sam tek 2 meseca na sajtu i, pravo da vam kažem, fino sam se uklopio. :)

Izgleda da se ne razumemo. Ekumena nije ezotericno drustvo, niti ima negativan kontekst, ne znam otkud ti to uopste.

1.vise si od 2 meseca na sajtu
2. nisi se lepo uklopio ;)

vise si od 2 meseca na sajtu

U, jebote, već je 15. novembar! :)

Умре рендом особа са нета и сви секу вене.

nije bleki rendom, on je institucija! povuci rec! :)

svako se druzi sa sebi bliskima (bez obzira na godine), streberi i smaraci se obilaze u sirokom luku i izvrcu se podsmehu, novi clanovi tesko nalaze svoje mesto, svaki zanimljiv nov clan mora da prodje kroz proces dokazivanja da nije zapravo neki stari clan koji je ponavljao razred pa se upisao pod drugim imenom...

pa evo ovde sam ja skontala da ekumenu dozivljavas u negativnom kontekstu... e sad, sta znam....

Ne bih pravio temu da mislim da je ovaj fenomen negativan, dovoljno je smornih pojava na svakom koraku, eskapizam ruls!