Највеће испале при мувању

  1. Многе испрва застраше моји јуначки брци ололол

  2. haha ali vodi je u zoo vrt xD
    gamby samo da znaš da tada nisam jebala. ni po forumu.

  3. Dobro, zato si posle nadoknadila za sve pare i KOBJASNILA jebanje. lolo

  4. Наравно да ћу је водити, само је млого забачена варош тај Београд, треба доћ' до тамо доле...

  5. gamby

    Dobro, zato si posle nadoknadila za sve pare i KOBJASNILA jebanje. lolo

    Nadoknadila xD Hvala Bogu i činjenici da više ne izgledam tako xD

  6. Nosila sam kačket. Muzika je bila preglasna. Krenem svom sadašnjem da kažem kako se zovem i prednjim delom kačketa ga nabodem u oko. Hm...jel se važi Gamby ovo kao ispala, iako mi je oprostio?

    Na letovanju u Nesebaru stojim naslonjena na šank i prilazi mi lik. Naslanja se rukama na šank oko mene i počinje: TAKO BI TI GA SAD GURNUO MEĐU TE SISE NISI NI SVESNA. Ja ga pogledam i šokirana kažem nekako više za sebe: JEBOTE NIKO ME OVAKO ORIGINALNO NIJE STARTOVAO U ŽIVOTU,kad čuješ njega : JEBOTE PA TI SI SRPKINJA. IZVINI MOLIM TE.

  7. e ja sam još u srednjoj imao jednu žestoku ispalu....

    sedimo u dvorištu ja i moja tada buduća, sada bivša devojka... Tada sam još pušio i pitam je ja kao :jel pušiš? zalepila mi je šamar a da nisam stigao ni da izvadim paklu iz džepa... A jebiga bio sam zelen ko trava u martu... Palim cigaru i nudim nju i u tome momentu njena razredna se pojavljuje na prozoru i viče : Dragane nemoj da teraš Anu da puši! I cela učionica patos...

    edit: njena razredna je i meni predavala pa me zna :P

  8. TAKO BI TI GA SAD GURNUO MEĐU TE SISE NISI NI SVESNA. Ja ga pogledam i šokirana kažem nekako više za sebe: JEBOTE NIKO ME OVAKO ORIGINALNO NIJE STARTOVAO U ŽIVOTU,kad čuješ njega : JEBOTE PA TI SI SRPKINJA. IZVINI MOLIM TE.

    Па је л' гурн'о?

  9. Кад боље зазмислим, оно, није мени проблем да приђем, па ајд и прву реченицу да кажем, али шта курац после. Шта да причам коју пичку материну? Шта ја знам, развој скандинавске метал сцене, гомилу историјских којештарија јер студирам та срања, колко мож мој ортак Пикац да испије пива, а да се не преврне, и евентуално ко је играо у Роми сезона 00/01. Коју рибу то јебено интересује?

    Zbog ovih stvari nikad nisam stisao jaja da pridjem nekoj devojci, jos me + loze stidljivije tako da bi se konverzacija svodila na neprijatnu tisinu. http://cache.ohinternet.com/images/0/0e/Forever_Alone.png

  10. Ajd' da se vratimo na temu...

    Sedim sa ortakom u kafiću i blejim. Istinski.
    Kad spazih jednu bogomdanu jebozovnu platinastu plavušu sa ortakinjom koja je isto bila vr' ali ne kao ONA.
    Reko' da malo izblejim, pa ću da ih iscimam.
    I krenem ja ka njihovom stolu, i kažem ortaku: ''Ček' tu!''
    Priđem i kažem uobičajenu spiku- taj i taj, to i to, i ona meni kao: ''Ma ok, sladak si mi, al' šta ćemo za moju drugaricu?'', ja reko' ''Pa nek' se smuva s' mojim ortakom?'', ona kao: ''Ajd', dovedi ga, pa ćemo videti...''.
    Ja ga dovodim,ubeđujući ga da je sređeno, i misleći tako, al' kad smo stigli, ova druga likuša mu se samo smejala u facu i okrenula se i otrčala u vece smejući se...
    Prvo nisam skapirao šta se dešava, al' sam dobio fidbek od ortakinje da je ružan...

    Probah da predložim trojku sad kad je već sve propalo al ajd' neću ga forsiram. :D
    Šalim se. Al' stvarno je otrčala smejući se. Iz gore navedenog razloga. A ja ne mislim da je bio (toliko) ružan...

  11. Meni je lik rekao da mu ne izgledam dovoljno kršćanski!!!!

    Rekoh mu: a šta bi ti majmune nastrani da se pribijem na križ dok me ti bičuješ?!!?

    Najdebilniji susret s frajerom ikada!!

  12. @chvarak

    jebo ortaka, sta je bilo sa tobom i plavusom???

  13. Rekoh mu: a šta bi ti majmune nastrani da
    se pribijem na križ dok me ti bičuješ?!!?

    olololololololo Objasnila mu.

  14. Ma nije htela, kao, ne može da ostavi ortakinju... Sranje... Smorim se kad mi to kaže likuša... Potreban mi je dobar wingman. ;) Ajmo šmekeri iz Beograda na PVT, treba mi ortak za barenje likuša tj. wingman, po mogućstvu sa iskustvom. :)

  15. Joj, poxovani, kako glup post bre, transfer blama.

  16. Meni je lik rekao da mu ne izgledam dovoljno kršćanski!!!!

    Rekoh mu: a šta bi ti majmune nastrani da se pribijem na križ dok me ti bičuješ?!!?

    Najdebilniji susret s frajerom ikada!!

    У јеботебог, ја сам једно време продавао ту фору и представљао се као Алојзије.

  17. Ma nije htela, kao, ne može da ostavi ortakinju... Sranje... Smorim se kad mi to kaže likuša... Potreban mi je dobar wingman. ;) Ajmo šmekeri iz Beograda na PVT, treba mi ortak za barenje likuša tj. wingman, po mogućstvu sa iskustvom. :)

    pik mi ajm gordžs!

  18. Pa postajem očajan...
    Sve neki jaki-na-rečima-pičke-na-delu...
    Znam, brate, mogu ja to...
    Pa kad priđemo ćao Nemanja, drago mi je, ovo je moj ortak (lik balavi praveći onaj duhhh zvučni efekat)...

  19. Ajmo šmekeri iz Beograda na PVT

    Чекамо вас, вреле гузе.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.