Највеће испале при мувању

  1. pik mi ajm gordžs!

    viil si, vil si... :)
    Pošalji CV :D

  2. Moj drugar je dobio ispali života. Nije lepotan, ali ima neki kao šmek, može da prodje kao čovek. Ali nadje da startuje nekog ultimate groba. Mi prvo nismo ni verovali koju je uzeo da startuje, ono devojka raspadnuće, ali dobro. Prilazi on njoj - Ćao, ja sam Pavle..
    Ona ga odmeri od glave do peve, odmahne rukom i u facu mu uradi PFFFFFFFFFFFFFFFFF aj' pali.

    I sad, posle 5 godina ga trpamo za to.

  3. Morachesh da me nauchish shmekerisanju, josh sam zelen.

  4. поховани свака теби част... дај ми твоју слику овде, желим да те окачим уместо иконе Св.Николе

  5. Morachesh da me nauchish shmekerisanju, josh sam zelen.

    Snaći ćeš se, pretpostavljam. :)

  6. Aj bre strokane, ne jedi mi govna, ja ti ozbiljno pričam.
    Nisam ja neki keršme, da kad me droplje vide padaju na kolenca i otkopčavaju mi šlic, ali se snalazim. Jednostavno pričam da nema niko normalan...

  7. Svi mi govore da imam urokljive oči, niko ne mož' da me gleda duže od pešes sekundi. Možda je to Božiji dar!

  8. Chavez zar nisi ranije pisao o tome?

  9. нека хвала, вечерао сам нисам гладан.
    Дај те приче баци овде, треба мени неки суптилнији прилаз, овај мој са прстенцом не ради...

  10. Vajskrstese
    Svi mi govore da imam urokljive oči, niko ne
    mož' da me gleda duže od pešes sekundi.
    Možda je to Božiji dar!

    lololo Forever alone!! Dechko!
    Sad ozbiljno, ja se ovome k'o luda smijem.

  11. Fora je da improvizuješ koliko god možeš (naravno ako znaš), jer danas je svaki mogući šablon izlizan... Nažalost...

  12. Ма дај неки тај излизани шаблон.. ја знам само два начина прилаза, и оба обухватају прстенац...

  13. Viđu Mil'ce! :)
    Nema te , smrdo. :D

  14. јел пали то са вређањем риба? ту би био добар..

  15. Odakle se znamo?
    Gde ručaš?
    Kući.
    Pa i ja ručam kući...

    I tako neki semi-retardirani startovi koji ne pale... Više.

  16. Viđu Mil'ce! :)
    Nema te , smrdo. :D

    Dechko, ne spemuj ođe lololo

  17. Hahaaha, ma tema ode u spem još pre 2 strane... :)

  18. Ali ja odbijam da doprinesem tome, želim da čujem vaše ispale. :D

  19. Evo i ja da doprinesem temi. Jedno veče oko 2 noću na moru u Grčkoj prošle godine, rešimo ortak visok 2m, duge kose, metalac u duši i ja da izblejimo negde, i možda startujemo nešto. I izlazimo mi, dođemo do plaže i onako jebačkim pogledom detektujemo pičetinu na oko 50 metara jugoistočno od nas tik uz more na plaži. Krenemo mi polako, i što smo se više približavali tako su se one udaljavale. Ortak već nervozan reče nešto tipa "HEEEEEJ", našta se one okrenuše na sekund. U istom trenutku je sledilo pitanje "ver ar ju from", kratka pauza i sledi odgovor. "Džrmani", rekoše i okrenuše se i maltene potrčaše. Tu smo se složili da nas boli kurac i da slobodno mogu da se teraju u tri lepe. A kasnije smo shvatili da mračna plaža u 2 noću i jedan metalac i druga budala nisu baš poželjni posetioci pičkama iz Dojčlanda. Verovatno su mislile da hoćemo da ih silujemo.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.