Prijava

Pa nije baš bilo muvanje, više očijukanje u busu...trajalo je to nekih pola sata, onda mi je prišao i rekao: "Izvor zdravlja i lepote." Ja se iskezim i kažem "Hvaaaaala", a on: "Nisi me razumela, jel se na ovoj stanici silazi za onaj lekoviti izvor kod "Soko Štarka"?
Imala sam 18...jbg :)

Pa nije baš bilo muvanje, više očijukanje u busu...trajalo je to nekih pola sata, onda mi je prišao i rekao: "Izvor zdravlja i lepote." Ja se iskezim i kažem "Hvaaaaala", a on: "Nisi me razumela, jel se na ovoj stanici silazi za onaj lekoviti izvor kod "Soko Štarka"?
Imala sam 18...jbg :)

Hahahaha Nato jebote oplakah ovo.

Pa nije baš bilo muvanje, više očijukanje u busu...trajalo je to nekih pola sata, onda mi je prišao i rekao: "Izvor zdravlja i lepote." Ja se iskezim i kažem "Hvaaaaala", a on: "Nisi me razumela, jel se na ovoj stanici silazi za onaj lekoviti izvor kod "Soko Štarka"?
Imala sam 18...jbg :)

Aj da ti je reko ljepote, pa da i pomisliš da se tebi obratio... Al zdravlja... LOLOLOL :D

Skupila drugarica hrabrosti da priđe momku koji joj se sviđao, i dođe do njega, i kaže mu, onako sa blagim osmijehom na licu: "Ti se meni sviđaš...", a on njoj mrtav- hladan: "Boli me kurac." E brate...

Ја бих да прочитам опет како брат Лаки каже риби... Ја јебем у суву пичку, а ти влажи на неког романтичног. То је боготац.

На мору љетос у Херцег Новом, пришли друг и ја неким дјевојкама, питамо шта раде, кажу студирају, једна каже хемију, друга просторно планирање. Питам је да ли би могла да ме испланира у свом загрљају, а она ми одговори: "Могла бих да те испланирам на оно острво на пучини." Другар ме цијело љетовање звао Мистер Мамула због тога. :)

prisla mi je da igramo neka krakata,ja uperio prstom u nju i povikao BOOOOOOO
ona se smorila,napravila zgrozenu facu i otisla...ne smatram ispalom,uvek se smejem kad se setim

На мору у Будви, друг прилази риби и креће да је смара:
- Е ћао, де сте, могу ја са вама овде?
- Може
...ово оно, поведе се прича, он крене њих да смара ко су, одакле су, и та на коју се намерачио га пита:
- Које си годиште?
- Деведездргуго (лаж иначе, две године млађи)
- Ја сам седам година старија од тебе.
- Ма какве везе има. Имаш дечка?
- Имам.
- Јел јак?
- Јесте.
- Јел брз?
- Није.
- Е одлично, ја сам био други на кросу на општини Земун.
...пар минута касније, кад је провалио да прича сам са собом, а да је овима бандера постала занимљивија, он се покупи и оде. Овај део јак/брз је постао легендаран иначе, сви су га зајебавали месецима за то.

http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201305/274815/medium_b1e36cb946b652be8b24950ee199544bd7207d3e.jpg

Је ли љепотице, би ли ме могла испланират у твој загрљај хехе?

ал није лоша фора. кад се надовежеш на нешто њено увек је боље од неке спремне.

ja mogao dobiti po picci jednom dok sam spikao/muvao neku ribu.napio sam se ko bulja.nesto sam joj rekao,ona popizdela,tela da me ubije,smirivali je ljudi.nisam joj nista lose rekao,nisam tenkre kada sam janpi,al kenjam uvek nesto i smejem se ko nenermalan.neki ljudi ne skontaju fore.

Јбг, Давиде, најбоље је искористити њене ријечи, види да је слушаш, буде јој драго. Ова моја била каменог срца, па није упалио фазон, ал' шта да се ради. Ко не покуша, неће ни добити. :)

каменог срца

Није, Митке, него ниси разумео да кад је рекла

Могла бих да те испланирам на оно острво на пучини

подразумевала је и њу поред тебе лоло

Ма острво Мамула, не знам јеси био кад, језа те дању подиђе кад си тамо, а камоли по ноћи. А тек гестикулација, сасвим сам добио на знање да треба сам да се селим тамо :)

- Ма какве везе има. Имаш дечка?
- Имам.
- Јел јак?
- Јесте.
- Јел брз?
- Није.
- Е одлично, ја сам био други на кросу на општини Земун.

ahahahahahahhaahaha

Ja jednom izašao sa devojkom (sada već bivšom) i našim društvom u neki klabing na neki splav. Elem, igramo mi, zezamo se i devojka ode i sedne negde sa drugaricom i tu ostalo nas 7-8 muških i ženskih. Izdvojimo se ja i ortak jer me on pitao nešto fazon kako da priđe ribama, mnogo je stidljiv, ne zna naš mentalitet, tek se doselio iz Crne Gore. I pričam ti ja njemu, kenjam na kvadrat kad odjednom nama prilaze otpozadi neke dve cave, obe do jaja ribe i krenu da đuskaju sa nama. Ja se prvo začudio i prihvatim ja to na nekih par sekundi i odjednom mi zvecne u glavi i kažem toj ribi što je meni prišla u fazonu izvini jebiga, imam devojku ovo ono kad ona meni vraća kao pa i ja imam dečka ali šta fali, ajmo napolje i ja tu kažem "Da, ali moja devojka je tamo." I pokažem joj prstom a ta moja devojka je gledala sve vreme i narogušila se ko đavo. A ovom ortaku je baš lepo išlo sa ovom drugom ribom. I kaže meni ova što je prišla meni kao pa ne bi ništa bilo, nisam ništa loše mislila, samo sam htela da igramo pa da idem dalje, ja reko ma zajebi i ona je samo pokupila drugaricu i krenula. Pogled ortaka mi je rekao e saću ti jebem mater i ja mu objasnio, jebiga, ne izlazi se sa devojkom u klabing. Kasnije sam morao sve to da objasnim devojci. Naravoučenije: Nikad sa devojkom ne idite u klabing sem ako niste baš ružni da nijedna neće da vam priđe.

hahahahahah kakav patispanj od posta.

сијалицо, вид'о сам ти слику и веруј ми ја ти никад не би' приш'о, тако да немаш фрке. хехе.

koliko sam skapirao,ovde niko ne jebe.

значи сви смо лепи

Причао ми друг ову генијалност.
Кад су били на екскурзији сад недавно, други средње, некако се одвојили неко двоје увече и сели поред Дунава. И тако, седе они, гледају у звезде, Месец, Дунав светлуца, ма идила. И каже он њој: ''Има једна ствар коју морам да ти кажем.'' И сачека пар секунди, дубоко удахне и каже:

Јебига, седе два педера у кади, и један се био посро. И каже драги, то је плод наше љубави!