Највеће испале при мувању

  1. I prvo što sam je pitao nakon predstavljanja je bilo "Odakle si'", hahahahahah.

    Тако ти и треба кад муваш рибе преко нета :) Мислим, то је класично нет мување питање :)

    Сосе, да плешемоооо хаха, какво је то питање. Ал добро, био си клиња. Не знам што се толико оптерећујете начином приласка и приласком уопште. Оптерећујете се и о чему ћете причати. Ако се девојци или дечку прича, распрдаће се, ако јој/му се не свиђаш сводиће конверзацију на минимум и шта сад.
    Не знам шта је јадније, да ли лик који те смара пола сата, гњави и дави, а види да ти није до приче и мувања или оне набеђене рибе које се не тражење броја бече ко да си јој не дај боже фамилију побио.
    Ја скоро увек дам број, јер на поруке и позиве ни кеви не одговарам, а брже ми се скину с дневног реда. Некима онда више није занимљиво, а неки контају да ће ујутру и преко порука имати бољу спику.

  2. Тај рад Мулуце, управо то. Кад боље зазмислим, оно, није мени проблем да приђем, па ајд и прву реченицу да кажем, али шта курац после. Шта да причам коју пичку материну? Шта ја знам, развој скандинавске метал сцене, гомилу историјских којештарија јер студирам та срања, колко мож мој ортак Пикац да испије пива, а да се не преврне, и евентуално ко је играо у Роми сезона 00/01. Коју рибу то јебено интересује? Нећу ни да мувам ништа, има да спремам испите и пијем пиво, а у пичку материну.

  3. Бурзуме, ђидо на инструкције.

  4. Ja sam jednom prišao vr djevojci i kreno neku priču laganu tipa šta ima? Kako se zove? Guta li? Da da broj da se dogovorimo za kafu i jebačinu? Ona ne da broj! Ja se sjebo. Poslije sam saznao da ne voli kafu, ali i da guta.

  5. Burzume potpuno te razumem.

  6. Па шта форсирате онда причу у изласцима, са рибом коју ћеш видети тад и ако је не смуваш ко зна да ли икад више? То је ионако инстант мување, а за тако нешто није способна велика већина. И то је нормално. Мислим да је усиљен разговор далеко веће говно него непријатна тишина или да разговора нема уопште.

  7. hahahahaha ovde ima većih provala nego na definicijama
    Čita li više iko definicije?
    Simpatični su frajeri tako nemušti kad hoće koku a eto, toliki jebači a crvr kod upada.

  8. Ех да..
    "Један мој ортак" у Будви обукао неки курац прслуче преко кошуље, дискотека Малтез... Прилази риби:
    - Еј ћао...
    Она: Мени једну Текилу. :и гледа другарице:
    - Нисам ти ја келнер пизда ти материна. :и оде:

    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs205.snc4/38611_126799650699121_100001072612852_141265_7030460_n.jpg

  9. hahahahhahahahahhahah! IDI JEBI!

  10. Oteram joj drugaricu debelu u 3 lepe, uzmem njen broj, okrenem posle 5 minuta, javlja se neka baba iz Nis! Vratim se tamo, ona otisla gajbi. Zato odma cimaj bre!

  11. generalno momci koji ne izgledaju tolko dobro imaju bolju pricu...shvatili da im je to adut.

  12. Ja sam jednom divanio s nekom maltene celo veče, a da nisam uzeo broj.
    Odem na fejs, ukucam njeno ime, kad ono mali milion riba s tim imenom.I jebga.
    Početnička greška.

  13. Doplivala sam do nekog tipa koji je počeo da mi se udvara na grčko-engleskom. Problem je bio što sam ga kasno primetila i kasno počela da slušam. A onda sam ga samo pogledala kao da nije normalan i nastavila da plivam nazad. A on nastavio da stoji kao ... na kiši. Mnogo pokvareno :shaaaame:

  14. ма опуштено... ко га јебе :))

  15. Jaoj, imam ja jedan da ispričam, desio se mojoj drugarici.
    U klubu, prilazi joj neki lik, i pošto je imala zapaljenu cigaretu, pita je da li ima možda upaljač (i to negde pred kraj večeri, kao nije našao nijedan za to vreme). Ona mu daje upaljač, on pali cigaretu i vraća joj, i naravno, ostaje da priča s njom. Posle 10-15min, drugarica traži od ove moje da joj da upaljač kako bi zapalila cigaretu, a lik se, debil, ispaljuje i vadi svoj upaljač iz džepa... Samo je spustio glavu i rekao: Jebi ga, izvini, jesam debil - u smislu, al' sam se ispalio, baš sam se ispalio :)

  16. па и није се пуно испалио... мени би то било кул да сам жемско!

  17. I jeste kul, ali da se ispalio, ispalio se :)

  18. Ja bih rado podelio sa vama neko svoje iskustvo,ali nemam stvarno,pickica sam i ne smem da pridjem,pa cekam da vidim kad je zicer,kad me gleda jedno 2 sata.I kad sam skupio muda,prisao sam jednoj,i dan danas sam sa njom.. :) Evo bar na neki nacin blam od drugara,muvala ga klinka(mladja dve godine od njega,ali tad je to bilo eeee),smarala ga,slala mu poruke,on je kulirao,i seta jednom sa drugarom,vide je u daljini,ovaj mentol kaze:"Vidi ovu malu debelu,smara me konstanto jebem joj kevu.",a ovaj drugi:"To mi je rodjena sestra..." Ovaj se smorio jadnicak(a ko ne bi),jos ova postala dobra riba kasnije...Ne znam sto sam ovo napisao,jednostavno sam imao zelju da ovo podelim sa vama... :)

  19. ако си... ја сам данас дежуран овди, све вас поздрављам! :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.