Највеће испале при мувању

  1. Meni su najjači fleševi kad muvam konobarice, obično kad se uroljam k'o svinjče, pa me sutra svi zajebavaju, jebiga. Još uvek se nadam da na kraju neću biti ja taj koji puši kurac, ali... Ovo jednom skoro bilo, donosi ona piće, nešto ja kakoćem, drž' ne daj, kulira me za medalju. Posle kad je došla da naplati:

    -Nisi nam dala račun, oš da zovem inspekciju?
    -A jebiga, niko ne traži račun... Pa hoćeš da donesem?
    -Nije meni zbog računa, nego onaj fazon, napišeš broj zdruge strane.
    -Hm, ako te baš zanima, ono za šankom mi je dečko
    -Ma gde da me zanima, vi'š da je ružan ko kurac.

    Mislim da mi je svaki sledeći put svršila u pivo zbog toga. Pička.

  2. messalina

    Jaoj, imam ja jedan da ispričam, desio se mojoj drugarici.

    bvdlga
    Evo bar na neki nacin blam od drugara,muvala ga klinka

    Све другари и другарице.

  3. Све другари и другарице.

    Zaključak: ili nas niko ne muva, ili nam prilaze samo normalci.
    Meni lično ni jedno ni drugo - srećno udata :)

  4. Mene nije blam da priznam da se stalno blamiram.

    Ali to samo kad su konobarice u pitanju. S kasirkama u Interex-u je skroz druga priča. Uvek im provalim bar kod, da se tako duhovito izrazim.

  5. Hahaha,istina,ali ja stvarno nemam,kazem pickica sam,ne smem da pridjem...Evo sledeceg kojeg se setim,stavicu da je moj! :D

  6. Zaključak: ili nas niko ne muva, ili nam prilaze samo normalci.
    Meni lično ni jedno ni drugo - srećno udata :)

    Ма мислио сам више на ово:

    http://vukajlija.com/jedan-moj-drug-drugarica

    :))

  7. Mene smarao jedan par meseci da se vidimo, i ja kao ajde. Nasli smo se kod konja i cim smo malo zasli u knez mihajlovu, ja sam rekla da moram kuci jer imam puno da ucim. On me pita kad cu biti slobodna, ja sam mu rekla kad god, on me pita za sledecu subotu, ja kazem ok. Mislila sam da me nece zvati, da je shvatio poruku,ali on me je ponovo zvao za tu subotu.

  8. Ма мислио сам више на ово:

    http://vukajlija.com/jedan-moj-drug-drugarica

    :))

    A nene, ove stvari nisu za prepričavanje "moj rođak, pa njegov pašenog brata od tetke". Uglavnom se ljudi kurče ovom temom konkretno, naročito ako su na strani neispaljivača :)

  9. Што си се цимала до тамо мајке ти?

  10. Bilo mi je blizu faxa.

  11. Какве сте данашње цуре, стра да те ухвати! Зато ја само ЈЕБЕМ!

  12. On me pita kad cu biti slobodna, ja sam mu rekla kad god, on me pita za sledecu subotu, ja kazem ok. Mislila sam da me nece zvati, da je shvatio poruku,ali on me je ponovo zvao za tu subotu.

    Јеееботе, који слепац. Неки људи баш не знају да читају мисли.

  13. Moj drug vozio bajs na Adi, rano proleće, nigde žive duše... počeo da prati devojku na rolerima. Kad je ona bila negde kod česme na vrhu Ade, krene da sipa vodu u flašicu, kad česma ne radi...ona krene da vozi dalje, a on da je prati i kad je ona stala da se odmori on joj se prišunja s leđa i kaže "Znam da si žedna, uzmi malo moje vode" i pruža joj flašicu, ona mu lupi šamarčinu i počne da beži!

  14. Ajde da je uhvatio za dupe pa da mu lupi samarcinu.

  15. Ili da je rekao:
    -Moja slavina radi. :šmek šmek:

  16. Uplašila se da je neki manijak...nema nigde nikoga....

  17. Kakva je vajda udariti manijaka, samo moze joj vise da se naljuti. Bolje da je odmah krenula da bezi.

  18. На твоје усне боје меса спустићу кап своје воде, пустићу глас из грлааааааа

    Могуће да риба слуша ЕКВ!

  19. Ahahahahahah, kakav lik! Kao ona defka sa strane "odabranih", Pera i njegov id, ego i superego. :D

  20. Jos onda kad se pojavila ta defka, otisla je u omiljene :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.