Највеће испале при мувању

  1. aludirao sam na to da su imale dobar batak :P i vidno potresen sam pisao ovaj tekst. lapsus calami smrdo:P

  2. У праву си Страјо, још сам ја буљава, сви мисле да глеам у њих :)
    Ма зевоњице сав си ти лапсус, у најави :р

  3. eto vidiš milice, na reviji svi mislili da se ložiš na njih a u stvari si gledala u zevonju :)

  4. zevonja je napustio objekat pre nego sto je Milica dosla,nisam hteo da joj udaram ceznju :)

  5. Нисам глеала у зевоњу, било ладно време за шортс :р

  6. Milice,ti prvo da da obrijes noge..pa cemo da pricamo o sortsu :)

  7. hmmm ispovedaonica, aj da olakšam dušu

    Mene je jednom prilikom rulja htela da linčuje zato što sam se smeškao i bio ljubazan prema njihovom drugaru, koji je često dolazio da kupuje pljuge na trafici u kojoj sam radio. Svideo mi se taj tip i verovatno se to moglo primetiti u mom ponašanju, ali nisam prelazio nikakvu granicu pristojnosti ili bilo šta slično. Jednom prilikom sreli smo se u klubu i ovaj idiot koji je bio sa svojom ekipom izložio im je svoju teoriju o mom stavu prema njemu, te su me odvojili od mog društva, prskali me pivom iz flaša i pretili mi da će mi jebati majku pedersku. To mi je najveći blam i najbedniji osećaj nekako...

  8. Meni se prilicno cesto desava da ispaljujem devojke, ali mislim da sam fina nekako... Ne verujem da su to dozivele kao neku znacajnu ispalu.

  9. Немам шта рећи. Не испаљујем се никад. Но с друге стране, ни не мувам никад.

  10. Sta "sta"? :) I mene je to cudilo, ali eto... Desava se. :)

  11. Milice,ti prvo da da obrijes noge..pa cemo da pricamo o sortsu :)

    Обриј бркове, ноге..знаш шта, ајте ви мушкарци лепо на уградњу лангете, па ће да вам се диже не само на длаке, него и на Ариље колекцију за пуније :р

  12. Немам шта рећи. Не испаљујем се никад. Но с друге стране, ни не мувам никад.

    Искрен човек! плус!

  13. Filantropofob

    hmmm ispovedaonica, aj da olakšam dušu

    Mene je jednom prilikom rulja htela da linčuje zato što sam se smeškao i bio ljubazan prema njihovom drugaru, koji je često dolazio da kupuje pljuge na trafici u kojoj sam radio. Svideo mi se taj tip i verovatno se to moglo primetiti u mom ponašanju, ali nisam prelazio nikakvu granicu pristojnosti ili bilo šta slično. Jednom prilikom sreli smo se u klubu i ovaj idiot koji je bio sa svojom ekipom izložio im je svoju teoriju o mom stavu prema njemu, te su me odvojili od mog društva, prskali me pivom iz flaša i pretili mi da će mi jebati majku pedersku. To mi je najveći blam i najbedniji osećaj nekako...

    A bio ti je sladak, jeb'o bi ga, priznaj :))))

  14. A bio ti je sladak, jeb'o bi ga, priznaj :))))

    ЛОЛСВИХЛОЛОВА!!!

  15. Nekad davno, dok sam bio mlađahan i živahan, zaljubio sam se u neku curu, na prvi pogled.
    Da, na prvi pogled, iako sam je video od pozadi (ako shvatate šta hoću da kažem)...
    Elem, ispala je bila u tome što sam joj to i priznao. Deco... žene ne veruju u ljubav na prvi pogled! Istinita priča.

  16. hehe Mene nisu ispalili samo obratno
    Evo jedna situacija.

    znate one likuse u knezu sa cestitkama.
    JA tamo kod "TimeOut-a' Na stubu se oklembesio cekam drugarice da izadju
    E i sad Ova likusa prilazi i skriva one cestitke da ja ne vidim, Jer oce da se upoznamo/smuvamo
    A ja video da ona prodaje cestitke.
    i kaze ona kao

    "Cao! Kako se zoves"
    "Milutin, sto :zbunjen pogled:"
    "Jao sto si sladak :Sweet Smile:"
    "Sta je sad to neka nova taktika? Delis komplimente pa prodajes? (i ustrelim ocima na cestitke)"

    Ja sam samo Usao u TimeOut a Ovoj likusi ispala vilica
    I vise me niko ne smara za cestitke.

  17. Veliku gresku si napravio, trebalo je da je smuvas, odvedes u krevet, i onda usred akcije skocis i kazes: HA KURVO, MISLILA SI DA CU DA KUPIM CESTITKU? MARS KUCI!

  18. A što, Wh!te, sirota devojka. :(

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.