Највеће испале при мувању

  1. И то ми је неки манијак... Прво и основно је цигла по девојачкој глави!

  2. Trebao je da uzme da loce vodu ispred nje i da joj kaze da crkne od zedji.

  3. Уроше, зрачиш неискуством.
    Хлороформ или чарапе су идеални за такве ситуације.

  4. Pa jes, posle mora i da je nosi.

  5. Људи није фора у томе, фора је да је она вероватно извалила да је он прати и да је само чекала да нешто проговори да она делује! Да је лик пришао одмах сигурно би проћаскали!

  6. То је за ове кењкаве манијаке, ја причам о правим људима!

  7. Zato treba poveca korpa na bicikli.

  8. Dođe mi da mu kopiram ove postove da uvidi koliki je stvarno manijak....

  9. Au,stvarno ne bih da se blamiram! :)

  10. Ajde, Beli, kad te ja molim. Ulepšaj mi milenijum.

  11. Pitao sam devojku u skoli za br (kao i svaki nemac muda uradio sam to preko drugara)i cuo na razdaljini od 100m kako kaze NE!

    Samo za tebe,ali vise necu!

  12. Бели па то се и мени десило! Само што сам је ја чуо на 100 метара како каже "Реци њему да дође да ме оплоди, мојне то да ради преко ортака" А и била у праву риба, ко још плоди преко пајташа

  13. Ja plodim na temi Jebanje 2 i boli me kurac bas. Mrste.

  14. Кад се јебе, не мува се.

  15. Kakvi ste ARČERI, Sunce vam poljubim žarko...

  16. Htjedoh da zovnem curu kod mene da gledamo film. To mi je bio samo način da je odvučem na sto, pod, šank, možda čak i u krevet. Neka bude da sam je muvao.
    ' Aj kod mene film neki da odgledamo. Skontali smo se kod Bergmana, pa ono. '
    Rekla je da oće i da od mene zavisi kad će mi bit prazan stan, jer ne voli da upoznaje roditelje.' Toooo, završena stvar! ' rekoh u sebi, sav srećan i napaljen. Napomenula je da sad zavisi od mene, a posle će zavisit od nje. Tu uzeh da razmišljam kako do nje. Ne šće da mi kaže, te rekoh da probam da pogodim:

    Nećeš moć da gledaš film, pošto ćeš da dobiješ?

    Toliko o mojoj slatkorečivosti i muvanju. Izgubih drugaricu, ko na karte.

  17. Мрмуне, ал си доктор, добро ти бар улетиш да нас обвестиш... Ћера лежи необавештен

  18. pa sad,jedna od vecih ispala je bila ja isao do maksija.. bilo leto.. i sad neke 3 ribe sa sve sorcevima sede na nekom zidicu i cekaju prevoz i jedu neki cips (bitna stvar,videcete kasnije) i sad ja prolazim do prodavnice,i gledam se sa jednom od te tri,ne skidam pogledm.. izlazim,odlazim do trafike preko puta.. ista scena,prelazim pute natrag.. ista scena.. reko jebo majku,ona je ta! i prilazim ti ja onako sa sve kesom(hleb,mleko,wc papir)
    i kazem kao ja sam taj i taj,slatka si,jel postoji neka opcija da odemo na pice ili da se cujemo,ne secam se vec sta sam tacno rekao.. rib samo onako zaroni ruku u onu kesu sa cipsom,stavi cips u usta i onako dok ga je zvakala kaze NE.

  19. sa sve sorcevima

    Шортсевима? Ма немогуће! Јел то било надомак Дизниленда?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.