Prijava

par ljudi ubija neko misteriozno cudo.

Ne, ovo deluje kao da nekolicina ljudi ubija neko cudo. Nebitno, izrazio se malo nejasno ali shvatam sta je mislio, svejedno, ne slazem se sa FF.

Da, mislio sam ovo sto rece maliradojica.
Pisao sam sve to kroz zajebanciju. Evo ozbiljnije i ukratko: volim naucnu fantastiku, al' bilo bi mi gotivnije da je serija do kraja bila u onom istom tonu u kojem je bila na pocetku. Bez puno preseravanja.
Moje skromno misljenje. Nikome ga ne namecem, nemoj da kenjate puno :)

Pola sata sam pisao tekst na ovu temu, kliknuo na posalji i sve se obrisalo...

Odlična serija ali ne znam u čemu je fora sa JEBENIM KRAJEM???

Konacno zavrsih seriju, sve u svemu odlicna serija. Mnogo je stvari ostalo nerazjasnjeno ali drzi paznju. Sve do zadnjih deset minuta zadnje epizode je bilo ok i onda zadnjih deset minuta sam zinuo jer je totalno neocekivan takav kraj. E dal su ga zasrali ili nisu, ne znam ni sam. A radoje i koga jos zanima evo jedan zanimljiv tekst o kraju.
http://lost-finale.blogspot.com/2010/05/end.html?m=1

Jebanje mame klasicno je serija, ja sam pao u depresiju kad se zavrsila, slusao ''Life and death'' na repeat... pre metar dana nalozio ribu da gledamo, ona nije pre toga, i evo sad po drugi put gledam, skoro kraj druge sezone. Do jaja mi je sto sam taman zaboravio toliko neke stvari, da mi bude zanimljivo opet..

Odgledah ponovo celu seriju i mislim da ću za jedno godinu dve kad malo zaboravim opet dobrnem.Serija jednostavno ubija kolko je dobra