Prijava

rnrt-rain tek dragonforce da cujes, odusevices se

njih je i pustio, through fire and flames, i kaze slusaj gitaristu, pola sata se raspravljam sa njim kako to nije original i da je 100 % ubrzan u stidiju, ne ne i ne, on zapeo jeste pa jeste.

rnrt-rain tek dragonforce da cujes, odusevices se

HAHAHAHAHAHAHA! Dragonfors ahahahahahhaa :))

HAHAHAHAHAHAHA! Dragonfors ahahahahahhaa :))

pa trazio covek hitnu pomoc na spidu, pa da mu pomognem :D

njih je i pustio, through fire and flames, i kaze slusaj gitaristu, pola sata se raspravljam sa njim kako to nije original i da je 100 % ubrzan u stidiju, ne ne i ne, on zapeo jeste pa jeste.

pa dovoljno samo uzivo da cujes, nidje veze....a i kad bi mogli da odsviraju tako bilo bi sranje

Koji ste vi gejevi, power metal vam gej... Ccc.

Neobavesten našao ribu, slikao se i stavio na profil da se kurči...

Može mi se, slušam power metal.

Može mi se, slušam power metal.

Čega se pametan stidi... :)

Драгонфорс, пола њихових песама су само једном одсвирали и сами чланови бенда, у студију, сад не могу да понове. :)

Елем, Паувер метал је геј.

http://www.youtube.com/watch?v=bcB9KilQTdc

Премотајте на 0:04

Aj važi, neka ste vi rekli. Power je gej.

@neobavesten nemoj da se ljutiš ovo je naše mišljenje.....

ali menovar je vise hevi nego sto je pauer.

cenotaph
meni je sranje al eto...

ma jeste sranje al sam se ismijao posteno

Što bih se ljutio? :)

@sedplas to ne menja činjenicu da su gej :D

ja ponavljao par puta ovim mudroserima koje poznajem da se tornjaju, zapli za taj dragonfors ko da je zlatan, sto slusas Led Zeppelin Ac - Dc Deep Purple i ta sranja to je gej, slusaj Mejdene i Dragonforse, i nakon dva dana napinjanja sa njima zajebo sam da kupujem kafu, jer znam da cu da ih sretnem. :)

SA najjaca.. Ima i ostalih malo poznatih PM bendova da su dobri.
Edguy,Therion,Unsun,Sirenia,NW,Evanesence,Iced Earth,BG, Demons and Wizards, Helloween,Pain, i HARDCORE SUPERSTARS!!!

Da, power definitivno gej. Ali ICED EARTH nije NIKAKO gej. Nije ni power, ako ćemo iskreno. Ako vam je Horror Show gej sa bubnjarem Ričardom Kristijem iz Death-a, onda nemate pojma. Iskreno

@Minic94 auu covece tema je o gej PM bendovima a mi koji branimo PM treba da nabrojimo NE-gej bendove, po meni, Sonata je gej, Edguy je gej (ali volim neke pjesme), Evanescence nije PM, D&W je gej (donekle) Helloween je gej (osim prvog albuma koji jebe babe kolko je dobar!). e Iced Earth nije gej (al imaju masu balada). za ostale nisam cuo iskreno....