Power metal: Gej ili steramtitip?

  1. Evanesence

    Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha :)))

  2. Evanesence

    Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha :)))

    Znas kako bili su mi kul kad sam krenuo da slusam nesto tvrdje tj. to mi je bio uvod u rok i metal jer sam samo njihove dve pesme i tri pepersa imao u kompu ali da ozbiljno napises da su oni negej i joste kvalitetni...

  3. Ajde brate da razumem da misliš da nisu gej (iako su gej ohoho), ali da kažeš da su oni pauer - e, to je transfer blama. :)

  4. Ajde brate da razumem da misliš da nisu gej (iako su gej ohoho), ali da kažeš da su oni pauer - e, to je transfer blama.

    I sad je tebe treba da ovako citiram celo vece,a? Pa ko mi kriv sto slusam dve pesme pa kucam...

  5. Kako vi metalike uopšte razaznajete koji je koji metal?

    Ja pokušao i sve mi zvuči isto.

    Kako svirati blek-melodik-treš-spid-pauer-nju ejdž metal? I nisam ovo izmislio, to sam pročitao na nekom plakatu da nastupa bend koji svira upravo ovo. I nisam otišao na svirku samo zbog tih pedera. Čuj - MELODIK-TREŠ-SPID-PAUER! Ko moćni rendžeri....

  6. e pa vis ja razlikuje hevi tres det i blek ovo ostalo sve mi isto ko kad neko krene da me bombarduje nijansama boja golubije sive, lastavicije sivo, srednje smurgavo, nebo plavo, govno zuto, kremce braon i tako dalje i tako blize...
    EDIT: I paure da se razumemo da ne serem tamo gde se ne razumem.

  7. Kako vi metalike uopšte razaznajete koji je koji metal?

    Pa ako zvuči gej, mora da je power. :)

  8. Kako svirati blek-melodik-treš-spid-pauer-nju ejdž metal? I nisam ovo izmislio, to sam pročitao na nekom plakatu da nastupa bend koji svira upravo ovo. I nisam otišao na svirku samo zbog tih pedera. Čuj - MELODIK-TREŠ-SPID-PAUER! Ko moćni rendžeri....

    Haha, kakva glupost. Pa oni jadni ni sami ne znaju šta bi. :D

    Kako vi metalike uopšte razaznajete koji je koji metal?

    Ja kad sam počeo takođe nisam mogao razaznati koji je koji, al' posle dužeg vremena se navikneš pa skontaš. Tako možeš lako prepoznati razliku između bleka, treša, deta, hevija i ostalih. I što reče gamby, ako je zvuči gej, mora da je pauer. Ili nu. :)

  9. Neki bendovi jesu gej, npr. Dragonforce. Al' ne možeš da kažeš da je ceo žanr gej zbog određenih bendova. I po čemu uopšte određujete jel bend gej? Hammerfall ima 3-4 pesme u kojima se 3 reči vrte kroz celu pesmu, i to je gej. DF ne može skoro nijednu pesmu live da ispeva kako treba. i nemoj da kažeš za SA da je gej, SA kida bre.

  10. Скочимише ево неког разликовања по карактеру :

    What does a metalhead say when asked "Why did the chicken crossed the road ?"

    Rhapsody: To slay the mighty, great and glorious dragon which honorably bears the unholy symbol of the five flaming crossed swords!

    Hammerfall: To come to the home of the brave!

    My Dying Bride: To die alone and embrace the unescapable cold embrace of death on a cold, dark, misty autumn night... It's bloodied body is what I cling to...

    Iron Maiden: It was afraid of the dark.

    Sinergy: It went to the fourth world!

    W.A.S.P.: To fuck something.

    Manowar: TO FIGHT SIDE BY SIDE WITH THOR'S MIGHTY MINIONS!!! Tto rock, drink and fuck... AND BE METALLLLLLLLLLL! If the chicken is not into metal, it is NOT MY FRIEND!

    Type O Negative: ...

    Sentenced: To end its misery.

    Lost Horizon: TO ENTER THE KINGDOM OF WILL AND FREE ITSELF FROM ALL CHAINS OF FATE!!!

    Satan Panonski: JER JE BILA BLUDNAAAAAAAAAAA I TREBA TRPITI!!!!!!!!!!!!!

    Burzum: To KILL THE JEWS!!!

    Slayer: TO REFUSE THIS FUCKING RACE, REJECT GOD AND BE BAPTIZED IN BLOOOOOOOOOOOOOOD!!

    (ubaci ime power metal benda): To fly on the wings of destiny!

    Korn: To get away from abusive parents.

    Children of Bodom: Cuz it got more painful every time he died...

    Annihilator: Chicken isn't it frightening, chicken aren't you scarred...?

    Korpiklaani: To drink, fight and dance till the morning!

    Yngwie: TO UNLEASH THE FOKKIN' FURY!!!!

    Vintersorg: To go TO THE MOUNTAINS

    Ozzy: Chicken gather in their masses... just like witches at black masses...

    Metallica: To sue other chicken for crossing his road!

    Cradle of Filth: RAAAAA RAAAAAAA GROOOOOOUUUUUUUUUUU GREEEEEEEEEEEE CHICKEEEEEEEEEEEEEN GREEEEEEEEEEEEEEE

    Amon Amarth: TO RIDE FOR VENGEANCE, FIGHT FOR HONOUR, GLORY, DIE IN FIRE!

    Stratovarius: To hunt high & low!

    Sonata Arctica: Chicken, my darling, i'm writing to you, tell me that you still love me, whore...

    Helloween: To be friends with the other chicken! WEEEEE! Chicken don't come easy!

    Running wild: ARGHHHHHHHH!!!!!!!!

    Misfits: TO RAPE YOUR MOTHER AND KILL YOUR BABY TODAY YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH

    Judas Priest: Wings of steel this chicken, deadly nose this chichken yaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaa aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh

    Evergrey: It went in search of truth

    Kalmah: It went TO THE SWAMP!

    Saxon: WAS IT WEARIN DENIM, WEARIN LEATHER?

    Nevermore: Nevermore to lay an egg, the egg collector sang, and it won't be feeling hollow for so long..

    Madder Mortem: Because that is where forever opens, taht is where it falls apart...

    System Of A Down: For selfrighteous suicide

    Cannibal Corpse: To be slayed, butchered, fucked, raped, strangled, for me to feast on its intestines!

    Symphony X - To unleash the fuyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!

    Dream Theater: To look another way and not find it there

    Phatasmagoria: Jer nekoliko prelazaka nije vecnost, probudi se....

    Susperia: to enter HOME SWEET HELL!

    Immortal: To enter the necrotic frostbitten gates of blashyrkh... mighty grim ravendark...

    Impaled Northern Moonforest: aagrwwwaehrdfshgrwwwwaeeeeeeerwwwwwweraaaaaaaaaaaa aaaaaaanhraghthsaghttCghteeeeeHerrrrraaaaaaaaaIIII IIIICKEEEEEEEEEgrawarereraNNNNNNNNNNNNNN

    Anal Cunt: Chicken's mom is gay.

    Hatebreed: to FACE WHAT CONSUMES IT!!!!!

    Temnozor: By fires and murder, the yellow chicken roars...

    Bal-sagoth: To enter the cosmic power in it's vast void of empty nothingness and swoosh within the astral forces of the northern something.. BLODU OK JARNA!

    HIM: To drink the blood and be killed by its love...

    Limp bizkit: Welcome to da country, punk, take a look around, it's chicken fuckin' up ya town... CHICKEN IS ACROSS DA STREET Y'ALL!

    Andromeda: Chicken = 2 chicken

    Bruce Dickinson: He didnt want to be in a band with an italian drummer. TO THROW ITSELF INTO THE SEA!

    Mayhem: To worship satan!

    Arch Enemy: It needs your flesh...

    Gamma Ray: YOU-EVIL-FARMERS! YOU'LL NEVER TAKE CONTROL! YOU CAN TAKE IT'S LAID EGGS, BUT YOU CAN'T BREAK ITS SOUL! ONE DAY IT SHALL BE FREE!

    Joe Satriani: "tiruli triruliliruliiiiiiiiiiiiii ChchchchchchtrilululilialuariaAAAAAAAAAAAAAAAAAAA eeeeeeeeeeauauauauaua solo"

    Dimmu Borgir: Chicken is war, chicken is pain, chicken is all you've ever slain, he is tears in your eyes, he's the bringer of the blight...

    Cruachan: It's on the rocky road to dublin!

    Impaled Nazarene: Chicken has crossed the via dolorosa with zero tolerance. The absence of eggs does not mean peace!

    Grave Digger: Chickenheart! almighty king, freedom it'll bring! bagpipeskrijeeesht*

    Pantera: To cross the cemetary gates...

    Queen: The chicken must go on! Fat bottomed chicken make the rockin' world go round!

    Led Zeppelin: To be a rock and not to roll...

    Sirenia: It was at sixes and sevens

    Blind Guardian: ACROSS THE STREET IT WILL BELIEVE (back vokal: ACROSS THE STREET IT WILL BE FREE!)

    Nargaroth: CHICKEN IST KRIEEEEEEEEEEEEEEEEEG!

    Venom: Chicken is in league with Satan!

    King Diamond: Oh poor little chicken, it doesn't know what it got itself into... HEEEEEEEEEEEEEEHEHEHEHEHehehehehehehahahaha!!!

    Turbonegro: Chicken's got erection.

    Nokturnal Mortum: IN THE NAME OF ARYAN PRIDE!

    Iced Earth: Saviour to his own, chicken to some, chickenkind falls, something wicked comes!

    Demons & Wizards: He went to fiddle on the green

    Undercode: To raise his wings, cuz he knows who he is!

  11. Anal Cunt: Chicken's mom is gay.

    Haha...pročitao sam do kraja.Najjače.

  12. hahahha najjace za gamma ray, wasp i SA xD

  13. Vrlo poučan text. Vidimo da pola ovih bendova pjeva o zmajevima, vilenjacima, pičkama materinama, uzdizanjima, jebemliga a ovi ostali ili pjevaju o jebanju ili o sotoni. Vrlo zanimljivo.

  14. @skocimis
    a inace to su svi metal bendovi koji postoje i samo o tome i pjevaju, daj molim te, ne prdi....

  15. Liku, pročitaj text pa usavrši mozak. Ja i ne slušam te metalike (možda poneku) tako da mi je ovaj tekst sve što znam o njima.

  16. pa ti ako baziras misljenje na ovom tekstu, koji je ocigledno zajebancija, treba da "usavrsis mozak"....

  17. Ne razumem te bendove koji pevaju o zmajevima i tako tome.
    Sta jedu govna koje picke materine?

  18. pa ja mislim da su mnogi od njih inspirisani srednjim vjekom i vitezovima i mozda nekim legendama i tako to, tako da tu spadaju i zmajevi sta znam. e sad u pocetku je sigurno bilo od svega po malo i kontam da je bilo zanimljivo i o zmajevima, ali jebem mu mater sad svaki drugi PM bend pjeva o njima, tako da su izlizali tu temu toliko da je preraslo u klise. jebem li ga ne znam ko je poceo prvi sa zmajevima...

  19. Prvi sa zmajevima je verovatno poceo Dio. Njega smatraju ocem powera.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.