
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Ako sam ja balavac, ti si onda sigurno neka matora izborana fosilčina koja krade bogu dane sedeći za kompom i koja drka okolo sve ljude ? Ajde, turi me u pratnju i prati svaki moj korak, vidim da to voliš, spamerčino.
Krajsleru, kralju, najjači igraču!
krajsleru bolje cuti
Па шта прцаш њега кад си ти такав био пре месец дана.
HAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH
TAMAN SAM ZABORAVILA!
Не сама вест, него поједини коментари:
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/237252/Srpski-omladinci-odslusali-Hej-Sloveni-pred-polufinale-pa-otpevali-Boze-pravde-video/
СВЕ ЗНА СРБИН, СВЕ ЈЕ ЗАВЕРА ПРОТИВ СРБИЈЕ
Meni zanimljivo kako može bivša himna da te uvredi
ne dirajite krajslera, on je skosova
Момци су лепо културно сачекали да ови одсвирају, а онда су стали и отпевали садашњу химну, никаква фрка, никакав проблем, али обожавам ове коментаторе који у сваком потезу виде нешто антисрпско
http://www.buzzfeed.com/bml/the-scariest-basketball-player-in-the-world
Јеботе.
pa ja mislim da se svake godine bar po jednom desi da neko pusti neku drugu umesto nase himne. nebitna stvar, desi se da pogrese ali precesto grese majkeimga fasisticke.
elem hvala svima koji su odvojili malo svog dragocenog vremena da procitaju moj post, hvala i onima koji ce ga prokomentarisati. ne stajem ovde, trudicu se da u buducnosti ostavim jos mnogo komentara o nebitnim stvarima. sada cu se povuci sa sajta jer je vreme za dremku a i mozda sebe malo povucem da lakse zaspim ako me razumete.
volite nekog i neka neko voli vas
Meni je ova grupa obrnula krug zanimljivosti i došla negdje kod SMORA i DOSADE a bliže transferu.
https://www.facebook.com/pages/Svi-mi-koj-smo-za-turbo-folk-i-koji-hocemo-da-istrebimo-Metaliku/196122847098102?ref=stream&hc_location=stream
https://www.facebook.com/mladen.b.malinic?ref=nf
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q82/s720x720/1012015_10151625727304401_1565423534_n.jpg
Jao, kakav je ovaj... 'Kaži JIM', hahaha!
https://www.facebook.com/mladen.b.malinic?ref=nf
лик се изгледа купа и спава у сунчаницама
hahaha, koji kraljevi https://www.facebook.com/photo.php?fbid=432851643479835&set=pb.100002650084624.-2207520000.1375207712.&type=3&theater
јеботе, па то им наследно. Цела фамилија
Зар нису личне фотографије и линкови профила са Фејса забрањене овде?
Знам да су поједини људи бановани привремено због објављивања туђих личних података.
Иначе, оваквих ликова има сваком ћошку.