Transfer blama

  1. Znaš kako to na ulici funkcioniše?

    Kad ide grupa da se bije prvo se odstrani onaj najveći i onaj što je najagresivniji. Kada njega savladaju ostali padaju sami - ili bježe ili se predaju.

  2. Kad ide grupa da se bije prvo se odstrani onaj najveći i onaj što je najagresivniji. Kada njega savladaju ostali padaju sami - ili bježe ili se predaju.

    >Imao ja možda 15-16 godina
    >trenirao kikboks
    >pokače se ovi sa treninga sa bokserima koji su poslije nas termin
    >kažu da će da se biju poslije našeg treninga
    >dođe njih 10 naših 15
    >ja se usrao jer svi stariji po 20 i kusur godina
    >skupim muda i kažem jednom liku što me nešto pecnuo tipa "Šta ćeš ti mali ođe" da odjebe
    >popijem šamarčinu
    >ovi moji u fazonu "neka neka! eeej!"
    >razlaz

    da li to znači da sam bio najjači?

  3. Ne, samo si bio okružen pičkama, to je drugo.

  4. Kako ste svi kul i alfa, nastavite da tučete klince, pedere, žene i uopšte sve koje možete. Ili naredite još većim pavijanima od sebe da ih tuku. That's what being alpha is all about.

    http://i183.photobucket.com/albums/x146/Pocketdrak/Motivational%20Posters/common-sense-superpower.jpg

  5. Što vređaš? Posle kad dobiješ po pičci, đavo ti kriv...

  6. mozda i jeste fora sa dobijanjem i pickom...

  7. Najjače je što smo eto sad mi divljaci i alfe zato što smo ušliu analizu.

  8. Što vređaš? Posle kad dobiješ po pičci, đavo ti kriv...

    Šta sam ja vrijeđao, mene prvog dirali :(

  9. Tako funkcioniše svet, sestro, alfa mužjaci moraju da pokažu dominaciju, to je usađeno u instinkt, ne može se protiv toga.

    Ал' у оном случају ниси алфа мужијак, него алфа пичка. Јебига, и 20 хијена ће успети да савлада, отера лава од плена, али то не значи да ће било која од тих хијена смети истом да приђе ако је одвојена из чопора.
    Хоћу да кажем, алфа је нешто друго, ови су алфе док их неки озбиљнији играч не изује из пичке, после су само сисачи курца.
    Ево ти пример.
    http://www.youtube.com/watch?v=H_lijLYuw-o

    Ниси алфа ако бијеш жену, ако вас десет малтретира једног човека. Алфа је нешто друго.

  10. Znaš kako to na ulici funkcioniše?

    Kad ide grupa da se bije prvo se odstrani onaj najveći i onaj što je najagresivniji. Kada njega savladaju ostali padaju sami - ili bježe ili se predaju.

    Управо то. Само што је тај лик алфа те ретардиране групације у њиховом ретардираном систему вредности. Притом, те групице које наменски траже слабије су групице алфа педерчина.

    Поента је да јесу алфа, али не алфа мужијаци. И даље су само јебене хијене.

  11. Управо то. Само што је тај лик алфа те ретардиране групације у њиховом ретардираном систему вредности. Притом, те групице које наменски траже слабије су групице алфа педерчина.

    Поента је да јесу алфа, али не алфа мужијаци. И даље су само јебене хијене.

    Pa da.

  12. Bravo, Santiago. Prokleti bajkeri, uvijek su mi išli na kurac. Tu skidam kapu Italijanima: Mafijaši su mogli biti SAMO i SAMO kulturni ljudi sa školom i ljubaznim pristupom, koji ne privlače pažnju i ne ubijaju nevine, tj. ne prave kolateralnu štetu. A ovi danas, 'brate, jeben sam, Zemun, Bronx, crack, kokain, zlato, kurve, geto, tvorza, i ostali', sjeme im zadnje treba temeljno ugasiti (to znači ubiti njih, svu rodbinu, prijatelje, sve komšije u ulici, sve koji liče na njih ili pričaju o njima, te navedene zaliti krečom), da se niko ne kurči i ne kenja običnoj raji. Ali, to će kod nas doći tek kad potpuno opismenimo miliciju LOL....

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.