Transfer blama

  1. Добре курве.

  2. Ima u Aleksandrovcu dobra ona promoterka kad igra Igokea, ona crna mala jooojjj jebem li joj sunce krvavo

  3. Što si isjekao onaj dio kad se kurčim kako sam jedno vrijeme svaki dan imao po 3 popularne :(

  4. nisam ja pravio print,naisao na chatu neko okacio

  5. https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1535562_564307923638645_1455481171_n.png

    Јер, нема ништа боље него кад дођеш код неког у госте, а његов пујдо ти одгризе део ногавице, изгази те блатњавим шапама, запиша ти обућу а ти не смеш да се браниш јер је то, забога, куче. Поред так'их особа боље је бити сам.

  6. gledao sam svecani docek(ili kako se vec to naziva)rukometasica...od detalja gde ona najveca medju njima peva pesmu od cece,a masa djuska,preko mase koja drzi tri prsta k'o da ce da se prekrste dok neke 2 devojcice pevaju himnu.te 2 male klinke nemaju nikakav glas.ima dece koja i znaju da pevaju,one dve veze s'vezom.kraj je ustvari i najbolji.pustali pesmu cke beogradske.to da pokazemo da od svega mozemo da napravimo tesku seljanu.

  7. pustali pesmu cke beogradske

    Hahahahahahaha jebote dobro je što nisam palio tv danas

  8. Ћале окренуо квиз на РТСу, и питање гласи ''одакле је пореклом санска коза'' нашта лик мртав ладан одабере одговор ''Сански Мост''.

  9. dok neke 2 devojcice pevaju himnu.te 2 male klinke nemaju nikakav glas.ima dece koja i znaju da pevaju,one dve veze s'vezom.

    Jedna od te dve devojčice, Ivona Rambosek, ona desno, je inače ćera mojih poznanika, dete super talentovano, silne nagrade je pokupila na raznim takmičenjima, dete je genijalac, ali aj nekoga da vidim da sa deset godina bez ikakve muzičke pratnje, pred onoliko ljudi peva po zimoći.

  10. ma ta takmicenja su ionako uvek namestena to se zna....zato pravi talenti i propadaju jer se guraju uvek ta mamina i tatina "supertalentovana" i genijalna deca...ne mogu da dodju ovi pravi iskonski talenti do izrazaja od njih...

  11. Aj ne lupaj, kad i ne znaš priču.

  12. znam pricu upoznat sam u potpunosti. mala nije nikakav talenat nego je to nabedjuju roditelji

  13. Jedna od te dve devojčice, Ivona Rambosek, ona desno, je inače ćera mojih poznanika, dete super talentovano, silne nagrade je pokupila na raznim takmičenjima, dete je genijalac, ali aj nekoga da vidim da sa deset godina bez ikakve muzičke pratnje, pred onoliko ljudi peva po zimoći.

    sve je to lepo,al ona dete nema nikakav glas.i ne zna da peva...budu na tv decji horovi,pa pevaju deca k'o blesava.jel povezna sa dejanom i zoranom rambosek?
    jos da se ogradim,mozda bude nesto kasnije,al ono tada je bilo kao pod prisilom.ne znam koja je koja...

  14. dajte da vidim, ne mogu da je nadjem

  15. Jel to ćerka Bojana Ramboseka?