Transfer blama

  1. Бохор променио тетоважу јер смо га зајебавали због светог Стефана.

  2. Gledam neki mistični film o sotonama i čovjek govori "He's not 'run of the mill' demon..." A naš baja ovako preveo: "On nije običan 'bježi-od-mlina' demon." Odoh se ubiti dvaput.

  3. А како би ти превео?

  4. 'Run of the mill' bukvalno znači 'okret mlinskog točka', tj. svaki okret točka je isti, ne razlikuje se od okreta prije ili okreta poslije. Zato se izraz figurativno koristi umjesto 'something ordinary', 'average', 'nothing special'. Pravi prevod bi bio 'običan', 'prosječan', 'još samo jedan u nizu'. Npr: Dell made just another run-of-the-mill laptop. Dakle, Dell je napravio laptop koji se ni po čemu ne izdvaja od ostatka njihove ponude.
    P.S. Nema na čemu, Bačje :-)

  5. Jeste, sve je to lijepo, ali ovo što je Janković okačio je veći haos.

    Jebote!

    http://depo.ba/media/pictures/2013/12/25/8a1b76a55ac336bb97c4d607b6d199e3.jpg

    Sarajevo, ljubavi moja.

  6. Аха, занимало ме. Глупе те енглеске фразе мајку им јебем, јел не могу нормално да причају...

  7. Jeste, sve je to lijepo, ali ovo što je Janković okačio je veći haos.

    Али деда мраз је празник... Ма цела та фрка је или највећа фундаменталистичка глупост или најбољи трол икада, хајмо мало завађивати народ, мало нам је било

  8. pa kad ste KUPUSARI, to cijela Bosna zna i tako vas svi zovemo

  9. Лептир купусар - оно кад се побију Семберци па изваде лептире да се кољу

  10. Pa jesu kupusari ovi koji su rođeni ovdje, i mi ih tako zovemo :)

  11. Meni su najjači ovi koji za Đusa govore "Sprda se lik, bla bla, baš je ekstra hahahahah"
    Kome i zašto je ovo ekstra ? :S

    Debilima ko i ovakvi mongoloidi.
    http://www.youtube.com/watch?v=SnJF5AMplHY

  12. Meni su najjači ovi koji za Đusa govore "Sprda se lik, bla bla, baš je ekstra hahahahah"
    Kome i zašto je ovo ekstra ? :S

  13. SasvimNebitna, likovi kace tvoje fotografije na cetu...ne znam dal si im ti dala ili ti skidaju slike sa fejsa al uglavnom da znas..

  14. Kako se moj post našao ispod Dušanovog? ŠKK
    Inače, ovi su veći blam od Đusa, Đus makar da neke pare za spot..

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.