Prijava

пфф, ово је аматерски из прошлог века, сад је гас да је дете на хормонима блокаторима и онда да дечак сам изабере са 14 год да је девојчица и да искочи из кутије обучен у добру вилу. има и тих снимака по дубинама интернета, мрзи ме да тражим.

ево овај мученик је добио џендер ривил у фацу. погледај овај пакао. боже ми опрости, али можда је боље не имати деце него ово да ти се деси.

https://www.youtube.com/watch?v=r6AQ_85U7Q0

Kakvi ljudi stavljaju citav sadrzaj stranice koja se otvara u link jbt

Apsolutno nema veze sa temom, al bila prva kad sam ušao pa se pogodilo.

Dino Merlin je pravio vrhunsku muziku, da sve ima smisla. I sad zadnjih par pesama, posebno ona pedeska i sad ova. Kao da gubi identit.

Kapiram da ima ljudi kojima je njegova muzika sranje, al ko ih jebe. Pesme su mu imale smisla, to je moja poenta.

Sad se srbomrzac pogubio malo.

Na svojoj svadbi izricito sam zabranio da bend svira bilo koju dinovu. I to nema veze sto je al kaida. Jednostavno ima u tom njegovom suskavom glasu (pevac benda ne suska naravno lolo) nesto sto iritira, u tim melodijama nekako me asociraju na dvopek i mesni narezak jebem li ga, ne trpim ga. I u kolima menjam na radiju.

Jel se trupalo na Vašoj svadbi doktore? Jel bila Niška Banja na repertoaru?

probudim se, odem do trafike, kupim novine, vidim Dino Merlin još nije umro... dan uništen

Izdrkam ja vama svima u poparu

Izdrkam ja vama svima u poparu

mmm mljac

Kakav govnjarko je ovaj strajakg

Svakako manji od rendom nishlije koji slika pijane maloletnice i kaci po internetu

Mile Kitic-Klinac

Pesma i spot jednostavno smrde.

Da,bas cu da gledam lika koji 100 minuta sedi u sobi i otvara pakete.