Transfer blama

  1. Jebo bi ja to.

    +1

  2. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ORj1qH-Xv0o

    Jebem ti sunce da ti jebem. Ova "cobanica" sto kao uci dok cuva ovce sestra mog druga. Au koji blam me ufatio...

  3. Blam me uhvatio.
    MrYeahBatch 21 minutes ago
    haha
    Pa jesi nategnuo čobanicu?

  4. Sestra jednog od najboljih drugova. Presto bi da govori sa mnom. :)

  5. Кад на профилу имају исписану целу статистику о броју гласова, броју одабраних, процентуалне односе, и сличне глупости систематски поређано по датумима...ЛОЛ.

  6. Šta je tu blam?
    Bar ne traže odabrane preko poruka.

  7. Bar ne traže odabrane preko poruka.

    ŠUKN'O!

  8. Ууууу... Инсинуације... Шта ти рек'оо....

  9. Костићу,
    Није блам, бламчина је!

    А то за тражење оабраних преко порука на кога си мислио?

    Ако си на мене, нека свако од модова овде избаци принт где сам му тражио одабрану или нешто слично, не рачунам оно где је зајебанција у питању.

  10. не рачунам оно где је зајебанција у питању

    http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201203/2209/62818760ey8.gif

  11. Па добро, шта је блам и да је тражио, радили људи и горе ствари од тога, па преживели и сад су "чисти, фини и праведни".

  12. Костићу, ако алудираш на ону што ми је Каизен одабрао где сам му јавно на форуму испред свих затражио за значку, и то кроз фору, ако, нахватао сам га на фору и добио значку.

    Него, за тебе сам чуо, од једног мода, да си док си био ктитор смарао модове да ти "прегледају дефиниције ако има шта за одабир", је л то истина?

  13. Ууууу... Инсинуације... Шта ти рек'оо....

    олололо

    Бегам ја док не настрадам. лолололо

  14. јавно на форуму испред свих затражио за значку

    Ne, nego aludiram na ovo:

    Штеф, одлучио сам да са налога мост зарадим значку за реакције
    од данас ћу сваки дан правити по 3 генијалне а ти сам одлучи коју ћеш да ми одабираш
    чисто да те обавестим

  15. Мени то звучи као зајебанција, али ми се не свиђа, минус.

    ЕДИТ И престаните да износите свој прљав веш у јавност, решите то у своја четири зида, овако не могу да престанем да коментаришем нешто што ме се заиста не тиче. хД

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.