Transfer blama

  1. sve je to jedna velika Iluzija, ljudi....

  2. Хахахахах, јесте, то баш звучи као мољакање за одабрану, а посебно што су реакције у питању. Иначе то је на фејсу написано а мрзи ме да тражим цео разговор, чиста зајебанција, али нека ти буде, образа немаш.

    Елем, овде јавно позивам све модове да кажу да ли сам им ИКАДА тражио одбрану дефиницју или било шта.

    А ти Костићу, ниси ми одговорио на питање. Ја сам то чуо, не могу да тврдим, хоћеш одговорити?

    А ако ми та особа дозволи ја ћу овде и рећи ко ми је то рекао и шта си молио.

  3. Мени то звучи као зајебанција

    Ne znaš istoriju dotičnog na ovom sajtu. Nije zajebancija.

    sve je to jedna velika Iluzija, ljudi....

    :)

  4. Kako ide to traženje odabranih preko PVT-a?
    Ja pošaljem moderatoru poruku: Aj mi izaberi nešto.
    On kaže: biće.
    I šta onda?

  5. претпостављам да онда одеш да се дружиш са локсијем, не?

  6. Ушли сте ми у пуцањ, да поновим.

    Thinker_

    Хахахахах, јесте, то баш звучи као мољакање за одабрану, а посебно што су реакције у питању. Иначе то је на фејсу написано а мрзи ме да тражим цео разговор, чиста зајебанција, али нека ти буде, образа немаш.

    Елем, овде јавно позивам све модове да кажу да ли сам им ИКАДА тражио одбрану дефиницју или било шта.

    А ти Костићу, ниси ми одговорио на питање. Ја сам то чуо, не могу да тврдим, хоћеш одговорити?

    А ако ми та особа дозволи ја ћу овде и рећи ко ми је то рекао и шта си молио.

  7. образа немаш.

    Ahahah, ti mi govoriš o obrazu?
    Osoba koja je tvorac "Snežane i 7 jegera" i armije naloga sa koje je vređao sve modove, ktitore i autore, koje danas hvali. Čak si napravio i stranicu na fejsu, kao i video klip o tome.

    Trenutno pod nalozima Most, Thinker i Iluzija, dok si ranije imao još jednu armiju sa kojih si se konstantno lajkovao, a hejtovao druge. I i dalje hejtuješ neke.

    Proganjao Malu Vidru i Lullaby. Po celom sajtu, komentarisao im definicije, odgovarao im na forumu, glumio Tošeta za njima.

    I još gomila i gomila stvari, koje tvoje postupke čine gorim od Carinih, a ON je pod trajnim banom.

    Što se tiče toga za mene, da, pitao sam Mylycu da mi pregleda defke i vidi ima li šta za odabrane. Ako se dobro sećam, to je bilo pre godinu i po - dve, na četu.

  8. Mene je Kostić molio da postavim definiciju u ono tamo predloži za definicije davno nekada, jes da sam i ja njega ali jbg. haos.

  9. Ајде Ештефан, две ми одабери па да имам неку већу титулу.

  10. Možda bi bilo dobro da se postavi tema za ovo posebna. Nek bude Transfer blama spešl edišn

  11. Laki, ajde AW!
    Nego:
    http://www.youtube.com/watch?v=bVIMSHimZZA
    Mentalni bolesnik, koji je usput i sveštenik (bivši), čudo lololo

  12. Mene je Kostić molio da postavim definiciju u ono tamo predloži za definicije davno nekada, jes da sam i ja njega ali jbg. haos.

    Ma haos! :)

  13. Što se tiče toga za mene, da, pitao sam Mylycu da mi pregleda defke i vidi ima li šta za odabrane. Ako se dobro sećam, to je bilo pre godinu i po - dve, na četu.

    Мени је ово довољно, завршвам коверзацију, због спема теме и то..

  14. Volio bih da imam neki dobar komentar za sve ovo na prethodnoj strani.

  15. Bolje bi ti bilo da imaš neku dobru ideju za definiciju!

  16. Да се и ја накачим. Аутор Мост, Тинкер, Илузија, познајеш кајзена?

  17. Kornelije napokon našao nekog goreg od sebe!

  18. Bolje bi ti bilo da imaš neku dobru ideju za definiciju!

    E, da, i s tim imam problema. Da mi pomognes?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.