Transfer blama

  1. Ако их прави Б92 онда су ту у реклами "битка за бебе" бебе са демонским црним очима и мртвачком бојом коже ( то су лешеви беба ако нисте добро видели

    Jebeno.

  2. Ако их прави Б92 онда су ту у реклами "битка за бебе" бебе са демонским црним очима и мртвачком бојом коже ( то су лешеви беба ако нисте добро видели

    hahahahahahahahaha

  3. Prave humanitarnu akciju za demonske bebe!!!
    Meni kizo taj najsumnjiviji vid kako zao pogled ima!

  4. I od tih para će da kupe demonske inkubatore i u njih stave zdrave srpske bebe, koje su dnevna djeca svjetlosti, i postaće od njih antihristi i piloti avona koji nas zaprašuju zavjerom.

  5. PEDERI, LICIMURI, DEMUNI!

  6. I od tih para će da kupe demonske inkubatore i u njih stave zdrave srpske bebe, koje su dnevna djeca svjetlosti, i postaće od njih antihristi

    http://imageshack.us/a/img856/4932/bebeql.jpg

  7. Српска историја не почиње од наводне сеобе Срба на Балкан, већ од самог почетка људске цивилизације. То нису само Детерићева "писанија" већ то тврде и многи страни историчари. Међутим, и од те, а и од ове историје коју смо учили у школи 'леба нема јер се од прошлости не живи. Шта је било, било је, прошлост се не може изменити, треба размишљати о томе како да опстанемо. Али ми се стално враћамо у прошлост и уместо да извлачимо поуке одатле ми и и даље остајемо у тој истој прошлости без идеје како да из ње изађемо. Код нас у Србији се у прошлост стално враћају: и националисти и интернационалисти; и конзервативци и либерали; и леви, и десни. Јбг, никако да научимо (а ту смо сви сложни без обзира на политичко опредељење) да се не иде у будућност ако јој стално окрећемо дупе. Зато нас и јебе ко како стигне.

    I od tih para će da kupe demonske inkubatore i u njih stave zdrave srpske bebe, koje su dnevna djeca svjetlosti, i postaće od njih antihristi

    Ево, ја који сам националиста и верник кажем да су ово БУДАЛЕТИНЕ и да су већи безбожници од свих тих сатаниста како их називају. То су болесне особе које које и у обичном цвету виде сатанистичке симболе. То само значи да су опседнути и да нису никакви хришћани већ да је баш таквима потребан егзорцизам. Нормалан човек, односно прави верник се не оптерећује таквим стварима већ је посвећен вери и свим оним позитивним стварима које Православље проповеда.

    За мене ће Б92 још дуго бити У92, али потпуно подржавам овакве акције јер да се не лажемо, после свих ових ратова и бомбардовања осиромашеним уранијумом рађа се доста деце са разноразним дефектима, а чести су спонтани побачаји и превремени порођаји. Сваки инкубатор више је добра ствар за Србију. Нико у тим инкубаторима не врши, Боже ме прости, сатанистичке ритуале. Ко је параноичан, нека иде у цркву да крсти дете чим изађе из инкубатора. Дете се васпитава у породици, а не у инкубаторима. Још једном понављам, ово су све дебили.

  8. Fendere, jes ti stvaran?

  9. Fendere, radi nesto sa sobom.

  10. Hahah...troluje valjda.

  11. Znaci kolko me nerviraju zenske osobe koje prave ova govna!!!!!
    http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/av02pAE_460s_v2.jpg

  12. kizo
    Fendere, jes ti stvaran?

    Нисам. Постао сам холограм. :))))

    Мада поштено мука ми је више од лупетања самозваних верника и срБских патриЈота. Знате оно, виде камен на путу па почну да вичу: "Ааааа, сатанистички симбол! Иш, сотоно, ти ћеш да уништаваш срБски род!"

  13. Феноменална.