Transfer blama

  1. http://vukajlija.com/reakcije/105146#comment_2633757
    Gospodin napravio plagijat reakciju nekoliko sati posle ove u kojoj je ostavio kom

  2. To je citat ove definicije lista "Danas"

  3. Šta ti nije jasno tu?

    Ok, bilo je možda smešno pre 5 godina, ali da se danas tako reklamira sajt i to naziva duhovito ne ide nikako. Kursadžijski.

    EDIT: U redu je Vučice, znam, nisam od juče na Vukajliji.

  4. Uvati me takva transferčina kad vidim klince kako se lože na BS a veze nemaju o čemu se radi u pesmi.

  5. Koja su transfercina ovi Cecini fanovi

  6. Znači teška.. ovo su samo prva dva komentara kad tek uđoh na stranicu.. Mogu misliti šta bi bilo da sam skrolovala. Dosad bi mi pena na usta krenula, dobila bih epi napad, a možda i moždani udar.

  7. opterećuješ se nebitnim stvarima, nebitna:)
    mada jes zabrinjavajuće kad viš neko ovakvo pisanije, pa još od strane ae da kaežmo muškog.
    brrrrr
    al daleko od toga da je za epi napad i te munje lol

  8. Dosad bi mi pena na usta krenula, dobila bih epi napad, a možda i moždani udar.

    Неверуем...

  9. Ma kapiram ja to Manijake, da se desi izolovan debil, al' da taj komentar ima sto trijes' jedan lajk, a nikakvu smislenu poentu? Kuda plovi ovaj brod? Mislim nije da se nerviram, ne bi valjalo ni da su svi pametni ko ja hehe :D

  10. Momak stavio sat na lijevu ruku (slika u ogledalu)
    Ali, aj' ti objasni ljudima koji lajkuju "modnu provalu"

    http://i.imgur.com/hvBcKyU.png

  11. rose posteljina, znači peder je a pederi nose na desnoj ruci sat

  12. Makaronac, pusti posteljinu, uokvirio je komentare to se lajkuje
    A sat mu je na lijevoj ruci...

  13. ma znam, zajebavam se

  14. Videh status na fejzbuku pre nego sto sam obrisao ta govna Kakvu god biografiju Ceca da je imala veceras je pokazala ko je i sta je!! i ona srca sugava,
    KRv ti jebem, prave heroja od raspale drolje.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.