Transfer blama

  1. Obožavateljka brani Cecu
    http://i.imgur.com/MXUqjAu.png

    Vi očigledno imate neki problem ,Ceca je bila i prije i poslije tog braka i platila za sve što je njen muž radio i šta još treba da plati .Umrite od zavisti budale napucane .Ona je uspješna žena kao rijetko koja izborila se da bude naj prije majka i kao malo koja nakon 4 sata i tolike frke otišla da napravi feštu svojoj djeci .Aj ćao .Niste mi više zabavni

    umrite od zavisti budale napucane

    LOL

  2. http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/390971/Nove-licne-karte-od-sledece-godine/komentari#ostali

    " I jos ako to budu bezkontaktne LK, znaci da neko u gradskom busu moze da vam ocita LK pomocu "telefona" "

    АХ ШТА ЋЕМО

  3. Zabrinuta žena je otišla kod ginekologa i pitala ga:
    - “Doktore, imam ozbiljan problem, i očajno mi treba tvoja pomoć! Imam bebu koja nije još napunila godinu dana, a ja sam opet trudna! Ne želim da imam djecu tako blizu jedno drugoga!“
    Doktor je rekao:
    - “Dobro i šta želiš od mene sada?“
    -„Želim da izvršite abortus, da okončam ovu trudnoću, i računam na vas da ćete mi pomoći!“
    Doktor se zamislio, i nakon podužeg ćutanja je rekao ženi:
    - „Ja imam za vas jedno bolje rješenje za tvoj problem. Manje je opasno za tebe.“
    Ona se nasmješila misleći da će doktor izvršiti abortus. On je nastavio:
    - “Vidiš, kako bi ti olakšali pa da nemaš dvije male bebe u isto vrijeme o kojima ćeš voditi brigu, hajde da ubijemo ovu bebu koju držiš u rukama! Na ovaj način, čak sebi možeš priuštiti malo odmora dok se ova druga beba rodi. Ako si već naumila da ubiješ jedno dijete, nije ni bitno koje. Ali na ovaj način, neće biti nikakvog rizika za tebe i tvoje zdravlje.“
    Žena je počela da vrišti: - „Ne doktore!!! To je strašno!!! Pa to je zločin da ubijem dijete!!!“
    - „Slažem se s tobom,“ rekao je doktor, „ali maloprije mi se činilo da je to bila najbolja solucija za tebe.“
    Doktor se osmjehnuo jer je shvatio da je ona shvatila poentu. On je uspio da uvjeri ovu majku da nema razlike između ubistva već rođene bebe i one koja je još uvijek u trbuhu. Zločin bi bio isti!

  4. HA! Fejzbuk dubina uvijek oduševi.

  5. Srbovanje sa fejsa:

    Др. Веселин Савић, неуропсихијатар држећи предавање у Америци о разлици у навикама и менталитету Срба и Американаца је истакао за њега пресудан детаљ:
    "Наша царица Милица, кад јој је погинуо муж отишла је у манастир, а на месту где га је први пут угледала подигла је цркву (Љубостињу), а ваша "принцеза" Жаклина Кенеди после погибије Џона Кенедија је дигла ноге првом богатом Грку (Оназис) који је на њу наишао.То је огромна разлика међу нама и зато ретко можемо да се разумемо."

    Zašto pametnjaković nije pomenuo i da se Lazareva ćerka udala za čoveka koji ga je ubio, kao i da je njegov sin ratovao za njega po raznim pripizdinama. Kakvi smo licimuri jebo te lebac. To i jeste ogromna razlika.

  6. Др. Веселин Савић, неуропсихијатар држећи предавање у Америци о разлици у навикама и менталитету Срба и Американаца је истакао за њега пресудан детаљ:
    "Наша царица Милица, кад јој је погинуо муж отишла је у манастир, а на месту где га је први пут угледала подигла је цркву (Љубостињу), а ваша "принцеза" Жаклина Кенеди после погибије Џона Кенедија је дигла ноге првом богатом Грку (Оназис) који је на њу наишао.То је огромна разлика међу нама и зато ретко можемо да се разумемо."

    A и то што их дели 5 и по векова исто нема везе...

  7. Amerika je narod bez istorije, to je zaboravio da doda u izlaganje.

  8. Oni nisu narod, oni su izrodi , metastaze čovječanstva.

  9. То Мрвице побратиме, уа америка јебем им мајку и дете. Озбиљан сам.

  10. http://i.imgur.com/MXUqjAu.png
    ova TETA zivi par stotina metara od mene lololololo

  11. Ovo ce mi se pici na svadbi mesto kola!

    EDIT: Ovaj u beloj kosulji, ako nije jebo to vece neku od ovih odusevljenih, onda treba da umre od samoce.

  12. Ovo samo neki Bugari ili Rumuni mogu da budu.

  13. Kako jebe muzika, neveruem!

  14. Ili Turci. Eventualno neka kavkaska bagra.

  15. Ma kakvi Turci, ovo je nešto iz pojasa Bugarska- Rumunija- Moldavija.

  16. Ајде нека направи неко само музику у позадини "Моји су другови" :Д

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.