Transfer blama

  1. verovatno bi i njima bilo smesno kada bi videli kako se gomila sisatih baba tetaka vrti u krug drzeci se za ruke.jujuju,svadba,svadba.

  2. Лик којег, нажалост, познајем, дружио сам се са њим довољно дуго да смем да га стрпам ође на форум; замислите кад би Лаушеве надрндане бабе имале 23 године, биле за још 10 степени тупавије, а притом имале хипернадувани его и образ као тефлон, оно, да те зајебе и да га баш брига- а да је, притом, његов ''уметнички дојам'' граница између комедије и апсолутне туге, јер лик зна само за Парплове, Ђорђа Давида и по 1 песму од сваког осталог бенда. Е то вам је ово:
    http://www.youtube.com/watch?v=5dGd3Us6PFQ

    (пс. лако је манипулисати њиме ако му ударите на его)

  3. Davno ne osetih ovakav transfer...
    Izdržao sam do 0:56

  4. Koje su šanse da dečko troluje sa ovim pevanjem?

  5. Koje su šanse da dečko troluje sa ovim pevanjem?

    Исте колико да и Маџар не стрпа своју матер у паорску пећ кад почну да деле њиву.

    Што ће рећи, лик не да је озбиљан, него, да може, повео би Ђорђа Давида кући

  6. Gospodin Nikola Petrovic pobediJo.

  7. Idi bre u p.m. , ja se zovem Nikola Petrović, a nisam video ovaj Jankovićev post gore, i gledam sad, ova Midori piše moje ime i prezime odmah ispod mog posta, ja već krenuo da pišem pvt da vidim otkud se znamo, kakav trip...

  8. Mozda si ti zapravo ovaj car sto peva, samo nam dolazis ovde anderkaver.

  9. Teško, ne bavim se ja tim Sektalikama.

  10. Џони није из Товаришева, тако да фрке нема, није тај :Д

  11. mozda on na nekom drugom forumu hejtuje tebe.spid metal vs djordje david okrsaj ;)

  12. http://www.youtube.com/watch?v=m3B96a4kWHw
    Aj što je pjesma govno ali ovaj lik sa svojim slikama...

  13. Начух негде да је Иван Ивановић почео да користи термин "трансфер блама" у својој емисији, сем што он каже "трансфер блам".

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.