Transfer blama

  1. Fejd je najlosiji autor

  2. el ovo neko od Tarzana pise za vice? Slican mentalni sklop

  3. sej no mor, petokraka na čelo i udri

  4. Ne znam da li je neko već pisao (jebiga tema ima skoro iljadu ipo stranica), ali meni je teški transfer blama ono izmišljanje država u filmovima i serijama što su počeli da rade zadnjih par godina. Da li misle da su u cijelom svijetu maloumni Amerikanci koji nemaju ni osnovno znanje iz geografije pa će popušiti tu priču ili šta već, ne znam, ali mi je to jako retardirano i iritantno.

  5. Jbg lakše im je da to prodaju nego da glumce uče stranim jezicima, da izmišljaju imena i ostala sranje. Ne znam da li si gledao onaj film gde Travolta glumi Srbina i gde traži šljivovicu... A ime mu neko nesrpsko. Odmah ih sjebe kritika i manje ljudi gleda film. Ovako izmisle državz Karabudžistan i svi zadovoljni.

  6. Al kako su mogli svi normalno snimati filmove sa strancima još od početka 20. vijeka, a danas kad svako ima Google i može za minut saznati 20 najpopularnijih imena ili izraza kod bilo kojeg naroda, sad ne mogu već moraju izmišljati države. Ja sad bukvalno mogu ovaj komentar da napišem na uzbekistanskom iz čiste zajebancije, a da ne mogu oni koji imaju i zaradu i interes u tome. Ovako mi je baš sranje, vrijeđa inteligenciju, i čini cijeli film/seriju da izgleda kao da su se djeca zajebavala

  7. Ono liberaško govno ariel soroševac piše za vice, logična evolucija

  8. Lozi ti ljude da nisi zapata brt uspeva ti, sta xD

  9. Pocetak "clanka" na vajsu

    Hej, voleli biste da malo budete pristojna osoba? Strava! Ajde da popričamo malo o fobiji prema debelima.

    Ko se bre boji debelih ljudi majmuni jedni? Ako se neko ustokacio preko svake mere onda mu kazem mrs krme debelo, ako je tu do 140-150 kila onda ga zovem Buca i stipnem ga za obraz. Ovako kao deda

    https://youtu.be/rYqBXI9tORc?t=78

  10. Meni to zvuci kao bas zenski stil pisanja

  11. Ustvari ne, samo ocajan prevod

  12. Ko se bre boji debelih ljudi majmuni jedni? 

    Ne boji se niko ni pedera, pa se opet koristi izraz "homofobija"

  13. Ne lupaj, homofobija se tako zove sa razlogom

  14. Zove se tako jer se "fobija" koristi i kad ti se nesto ne svidja, kad si protiv necega, ne samo za strah. Zato pretpostavljam da su i ovi na Viceu upotrebili taj izraz. Vice je svakako tesko smece, daleko od toga da ih podrzavam na bilo koji nacin, samo kazem da je ok sto su iskoristili taj izraz, jer ga i mnogi drugi koriste u istom znacenju

  15. Al kako su mogli svi normalno snimati filmove sa strancima još od početka 20. vijeka, a danas kad svako ima Google i može za minut saznati 20 najpopularnijih imena ili izraza kod bilo kojeg naroda, sad ne mogu već moraju izmišljati države.

    Pa jbg realno nemaju puno filmova sa strancima. I to što je snimano je ugavnom sa Italijanima i Latinosima kojih ima pun kurac po Amerikama, pa im nisu strani. A to sa izmišljanjem nije ništa novo. Šta da pričamo kad su za jebeni GTA 4 za glavne likove koji bi trebalo da budu sa Balkana našli imena Niko i Roman Belik... -_-

  16. Izmisljaju imena zbog jebenih zemalja treceg sveta koje se bune i u svemu vide problem, pre svega muslimanskih... Svima je poznat problem za Kazahstanom i Boratom, a dosta ljudi ne zna da neke serije i filmovi naprave cak i internacionalne incidente izmedju drzava. Takvi incidenti su se desavali i desavaju se non stop, stvaraju probleme producentima, politicki pritisak... Turci su uputili zvanican protest zbog pominjanja neke teroristicke celije u Istanbulu, Filipinci su skoro blokirali seriju Madam Secretary, ima toga koliko hoces. Jednostavno ne zeli niko da ima problem sa bilo kim, da gubi novac i vreme, jednostavno izmislis drzavu i dovidjenja.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.