Transfer blama

  1. Slična ko arapska...samo košer. I imaju neki do jaja suvi začin u koji umaces leb...shawarma od jagnjetine je sjajna

  2. sevarma nije izraelska, spremaju je svi arapi, jebena tortilja i ko sta vec stavi u nju, libanci trpaju kuruze mpr sa mesom

  3. Jevreji se kunu u nju.. ali da, svi musavi je prave

  4. Ni ćevapi nisu naši pa ih opet Hrvati svojataju na menijima po "dalmatinische restaurant" u Nemackoj jbg

  5. ko i mi sarmu... uopste, te kuhinje svetske su nepostojeca stvar, kao i nasa uostalom, svi vrte jebeno iste stvari sa drugim imenima... toliko hvaljena indijska kuhinja se svodi isto na tortilju (nan) kari raznih varijacija (nista drugo do razliciti djuveci i becarci zacinjeni sa razlicitim mesom) i uopste supe, sosovi, piletina i pirinac, sto ljuce to bolje...

  6. jedino gde cenim nas nacin ishrane je dorucak

  7. Taj rad. Kapiram da što je nacija sirotija to je 'rana ljuća. Manje jedeš, malo i ima da se jede:)

  8. Srpska kuhinja i uopste zemlje bivse juge, imaju najsiromasniju kuhinju. Da li ste svesni da u svetu nikoga ne interesuje da jede sarme cevape i pite, jer to nije nesto originalno nase. Proba onako cisto da kaze kao kad bi ti otisao u Laos i tamo jeo neke crve na stapicu fazon. Samo bi probao da kazes da si jeo, ali je nebitno naspram italijanske, francuske ili ono indijske jebene

  9. kuhinjom jedne zemlje se mogu smatrati ona jela kojih jednostavno nema drugde... kakva kurac italijanska kuhinja kad jebenu pastu, pice i sireve mogu da jedem u Krnjesevcima.

  10. Сваком своје. Азијати имају нешто дуже танко црево јер се пиринач тешко и дуже вари. Земље где је дуго била непозната пољопривреда/сточарство теже ка нетолеранцији на лактозу, итд. Е сад кад је свакоме све постало доступно насташе разни проблеми са исхраном. Тек у последња два века, можда и мање, поготово за шире масе, долази до интензивнијег прожимања култура, а формирање је трајало хиљадама година. У суштини у домаћој кујни имаш све што ти треба.

  11. Sto se tice laktoze, govece je tek oko 800 godina ako se ne varam domaca zivotinja, tako da smo svi manje ili vise netolerantni

  12. Brate, ako još neko na svetu sprema teleće repove onda sam ja živeo u zabludi.

    Kafana "naše mesto" i teleći repovi mmmmmmmmmmmm

  13. како бре само осамсто година хаха

  14. профе тај казан што трпаш свашта у њега ми белчуге лаоваји у кини зовемо хот пот и рекли ми људи да је до јаја ја нисам јео јер никако да погодим да идем са екипом кад је кинез у њој пошто мораш да имаш кинеза да објасни тамо шта оћеш и верујем да јесте до јаја јер јебига сам себи куваш не мораш једеш нешто што спрема кинез

  15. hvala što si komentarisao, čekam ceo dan da se neko javi

  16. Brate, ako još neko na svetu sprema teleće repove onda sam ja živeo u zabludi.

    Kafana "naše mesto" i teleći repovi mmmmmmmmmmmm

    jeo sam sto puta OX TALES na liniji, bude uvek sa i sa karijima na liniji i sa onim karipskim supetinama nekim, tako da ima i to i u indiji i po karibima jedu to znaci nije srpsko samo

    idi jebac na to, vrhunski je, imas dva kljucala tanjura, jedan sa obicnom vodom drugi sa preljutom vodom i tu ubacujes sve i svasta, pecurke neke biljkice, mesinu neku i pijes pivo iz tanjirica

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.