Transfer blama

  1. hahah ovakvi su mi najjaci. ''Sta je baka prase? Sta je mudja? Ja ne gledam zadrugu to je za debile''

  2. Moze li link od tog spota bitte

  3. hahah ovakvi su mi najjaci. ''Sta je baka prase? Sta je mudja? Ja ne gledam zadrugu to je za debile''

    Ne foliram, ozbiljno pitam, sad po kontekstu pretpostavljam da je neki jutjuber, ali nzm tacno? Za Mudju sam jos i cuo (nazalost), ali inace ne pratim jutjub scenu, pogotovo domacu

    A pitam "sta je" umjesto "ko je" jer pricate o toj pojavi u muskom rodu, opet "baka" je imenica zenskog roda, "prase" je imenica srednjeg roda, pa sam konto mozda je grupica neka, ili malo tu neko ima krizu identinteta

  4. sajsi odlicno izglexda..ovaj crnogorac mnogo naporan, lik nije za humor uopste

  5. hahah ovakvi su mi najjaci. ''Sta je baka prase? Sta je mudja? Ja ne gledam zadrugu to je za debile''

    Pa ne znam Papet, nije tu ništa čudno. U principu nemam pojma šta je i ko je baka prase i pojma nemam ko je mudja. Prvi put sam čuo za njih evo sada kada sam pročitao ovo. E sad naravno da neću nikoga da pitam, kad postoji gugl, pa ako me baš zanima, a ne zanima me, pronaćiću sam.
    Što se tiče same zadruge nikada to ne bih pratio. Seljoberska stvar 100% i potpuno retardirana.

  6. Paper oće da kaže da hteo ne hteo moraš da znaš te neke stvari ako iole internetuješ
    Mada ja sam za praseta čuo nema
    15 dana izleteo na yt čuo sam i malo ranije al sam kontao crtać neki ozb

  7. Paper oće da kaže da hteo ne hteo moraš da znaš te neke stvari ako iole internetuješ
    Mada ja sam za praseta čuo nema
    15 dana izleteo na yt čuo sam i malo ranije al sam kontao crtać neki ozb

    Da, kapiram šta je hteo da kaže, ali ovo dvoje spomenutih nisu baš neki reprezentativni uzorak, jer znaš da internetujem solidno, ali za ovo dvoje nisam čuo. Sad sam ukucao da vidim ko je Prase i Mudja taj. Sad znam.

    hmmmm...kad pogledam onda Papet je bio u pravu, ranije ili kasnije moraš da naletiš na njih. Eto ja sam naleteo sada.

  8. Inace, baka prase odradio klip sa KSI-om, ali nije online jos.

  9. Baka Prase, aha. Neka deca debili su pominjali to u mom prisustvu, dovoljan signal da me nikad ne zanima. Svako sam bira šta će gledati, e sad što smo blago retardiran narod, pa se čak i prosečno inteligentni smatraju superiornim da sole pamet onima koji nisu kao i oni, to je drugo.

    Ne kažem da su ovde neki neinteligentni, ima tu i do kulture dosta.

  10. Da, kapiram šta je hteo da kaže, ali ovo dvoje spomenutih nisu baš neki reprezentativni uzorak, jer znaš da internetujem solidno, ali za ovo dvoje nisam čuo.

    Upravo to, za ove mogu znati najvise djeca ili oni koji imaju djecu u kuci, bilo da su njihova ili su mladja braca/sestre, ali za nekog averidz covjeka koji zivi svoj zivot stvarno ne znam zasto je neobicno da isti ne zna ko su neki klinci jutjuberi tamo

  11. Dž za većinu tih degenerika se sazna jer su predmet sprdnje

  12. au brate hahahha sad sam pustio crnogorca onog, do 2. minuta nisam izdrzao bez pauziranja. ovo mi se bukvalno nikad nije desilo ni sa gnjatom

  13. hahah ovakvi su mi najjaci. ''Sta je baka prase? Sta je mudja? Ja ne gledam zadrugu to je za debile''

    Ни ја не знам ко је и шта ја Бака Прасе. Што каже Агилни, не занима ме. Чуо доста пута то име, мислио сам да је то неки лик из цртаног филма. Задругу и Парове не гледам, али свакако да знам ко су најпознатији учесници ријалитија, то знаш и без гледања Пинка и Хепија.

    За Хану Адровић сам чуо први пут на Коњима Звонка Богдана, неко је поменуо да би је јеб'о. Видим да је активна, да не кажем утицајна на Твитеру. Јебено је иритантна јер прича као навијена, а упада људима у пола одговора и поставља ново питање. Понаша се исто као Сања Маринковић.

  14. ovo nije sad bas toliko transfer blama kao gnjata ili zena koja polomi ledja kamili i idalje nece da ustane sa nje, ali apropo one price o malom veljku tigru i najnamesteniji mec.....tj ponavljam, ubedjen sam da on ne sumnja ni najmanje da mu za protivnike biraju neke molere ili kontam da uzimaju likove iz studentske zadruge...
    evo ovaj lik tvrdim da nije duze od nedelju dana bio na treninzima boksa, bukvalno ne zna u gardu da stoji, udara neke izmisljene udarce.....a ovaj pacijent sav prepaljen kao namrgodjen ko da se tuce protiv sergeja karitonova, kao dominira u ringu.....ustvari nije ni svestan da se bije protiv dzaka, a ne boksera

    https://www.youtube.com/watch?v=0gF2Q6FMiZw

    hahah jel crnogorac stvarno sranje, sad se razmisljam dal da pustim ako je bas jeziv

  15. Cuo sam za ove o kojima pricate, imam dete od 11 godina i pricaju u njihovom drustvu, tako 4-6 razred na nekom rodjendanu o tome.

  16. btw veljko tigar je inace i u boks reprezentaciji srbije.....nije mi bvas jasno kako hahah sa 4 namestena meca vec biti reprezetativac al ok

  17. ja za crnogorca cuo pre neki dan a za ovu emisiju tek danas.nadam se da ce mozak sto pre da ih izbrise iz memorije.jbt ovaj sto se bije sa veljkom ni jedan normalan udarac nije zadao,bukvlano gleda u pod i mase rukom iznad glave

  18. али свакако да знам ко су најпознатији учесници ријалитија

    Ivan Ljuba i Djankarlo Kanduti, to su bili rijalitiji a ne ovo danas, ko poslednji izadje nek ugasi svetlo

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.