Transfer blama

  1. Pa bio je već u juniorskoj boks reprezentaciji Srbije, predstavljao nas je u banjaluci protiv nekog bosanskog juniora.. ovaj boske bio musliman, a meč pred kraj ramazana.. bukvalno su ga izneli na nosilima u ring.. a Veljko naložen ko mlad majmun.. uleti i u trećoj sekundi prve runde nokautira ovog.. Velja u ekstazi, najjači sam na svetu jebote, izleti iz arene na ulicu u upadne u prvu diskoteku.. da prebije obezbeđenje.. međutim dvojica momaka iz obezbeđenja su ga brzo savladali i predali organima reda.. i Veljko se zakleo da će se osvetiti.. onda se posle par noći dogodilo ono u banjaluci.. tu ga suspendovala disciplinska komisija malo zato si propustio ovo da je Veljko reprezentativac.. nije mogao da učestvuje zbog suspenzije..

  2. Sa Crnogorcem ovim je najgora stvar što nju pokušava da spusta nešto
    Dođeš u emisiju jebote i oćeš da drkaš voditeljku kao šta tako joj se nabacuješ xaxaxax super

  3. Upada joj u reč kao oće da je zbuni hahaha

  4. bukvalno ne zna u gardu da stoji, udara neke izmisljene udarce...

    Sto je najgore, ovo se odnosi i na Veljka, a on jos i pobjedjuje. Koliko je prostora ostavio za udarce, svako ko je trenirao boks bar 5 minuta u zivotu bi ga sasio pri samom pocetku i ne bi se vise ni dizao. Bukvalno su filmovi Steve Signala uvjerljiviji i vise lice na pravu tucu od ovih Veljkovih frljoka i odbrane ovih padavicara...

  5. A ovo što Petar kaže je istina.. ja sam bio skoro u omladinskoj da pitam za neki posao.. ponudili su mi da budem statista u nekoj sportskoj simulaciji tipa Kečeri, kao prevoz do Beograda obezbeđen, jedan topli obrok na poslu, prijavljen i neto plata 36 hiljada.. kapiram da je ovo to

  6. crnogorac tera kontru voditeljki u tome se sastoji njegov humor kolko sam video,stvarno iritantno.on je vise majstor da razbesni coveka.a veljko neka ga nek placa pobede, treba da ga vrate u repku, sto da izgube zlatnu koku.

  7. Вељко ако овако настави, догодине са Мејведером.

  8. A ako mene pitate.. ja bih glasao Veljka na izborima za predsednika Srbije.. i da Kristijan bude premijer, a Šijanov sin ministar policije.. hiljadu lepih stvari bi se tu desilo.. kakva trojka.. lupali bi zauške Sebastijanu Kurzu pred kamerama.. držali rogove zapadnjacima na fotografijama po onim njihovim sastancima.. sledeća scena Nemci vraćaju marku, proteruju bugare i otvaraju se videoteke

  9. gledam crnogorca vise mi je dosadan nego blam....msm oboje su iritantni ko kurac i dosadni

  10. Jos se pravda crnogorac kao nemam ja nista protiv tebe ali volim emisije u kojoj se gost i voditelj ne slazu pa ti namerno kontriram haha

    Najjezivije od svega su komentari

  11. ovo za cecinog kopilana jeste ubedljivo najveca blamcuga oduvek, ajde malo sam boleciv prema decku, rastao bez oca okruzen zenama jebeno istetovirao tetku na ruci jahaha... ali jebeno koja ti je satisfakcija da par puta udaris neke random pijacare, doslovno niti jedan nije pokusao da ga udari, pa jebeno jesi toliko glup, ako nisi ako znas da je mamestaljka majka mora dva kurca min da popusi da bi ti usao u ring za radnikom zelenila iz bugarske, doslovno se davim od neprijatnosti na te njegove nazovi borbe

  12. Je li bombi, čuo sam da ti je Arkan lupao šamare '99, da li je to istina?

  13. treba da dovedu tajsona protiv veljka, zna se da je covek bankrotirao sigurno mu treba kinta

  14. jeste da bi bilo malo providno al ne verujem da bi veljko ukapirao da je namesteno

  15. Veljko je posle meča izjavio da je Tajson NJEGA rešio da izazove, kada je u pauzi između sastavljanja parova, slučajno video Veljin boks-meč na Eurosportu u mozzartu

  16. Tajson bi mogao da odreaguje pravo bokserski, pa bi zakrkao našeg derana po sred čelenke.. možda i nije pravi izbor, ipak je to amaterska liga

  17. Mene više zanima da li bi Veljko hteo da izazove Alexa de la Oreštie.. na gostovanju u Rumuniji bi ih prebili svi cigani iz oreštija

  18. Papet nisi kompetentan da komentarises crnogorca jer pratis baku praseta ksia i mudju. Kakav si ti kloc

  19. Slazem se sa Pezosom za Crnogorca, ovde mi nije toliko transfer koliko je naporan, mada je bilo njegovih snimaka gde bude bas i transfer.

    A sto Papet kaze, pogledajte tek komentare...

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.